Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par iztirzāto tēmu - grūtniecība

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Kā jūs jutāties grūtniecības laikā?Jums nebija liela nepatika pret savu ķermeni un pamatīgas garastāvokļa maiņas?Mana draudzene vienreiz stundu stāvēja pie spoguļa un raudāja, ka viņai ir strijas uz vēdera uzradušās un ciskas resnas, jo viņai ļoti ir svarīgi izpatikt vīram. Domāju, ka es grūtniecības laikā bēgšu pie mammas vai māsas, lai vīrs neredz mani tādu un nepiedzīvo manas toksikozes un garastāvokļa maiņas.Plus vēl bailes, ka viņām es vairs nebūšu iekārojama ar savu milzigo vēderu un nesāk skriet pie mīļākajām. Kaut vai arī viņš saka ,ka tā nav ,bet vīrieši jau saka visu kamēr vēl pa īstam to nav piedzīvojuši.Gribētos bērniņu, bet negribas iet cauri tam murgam. Kad mana draudzene gandrīz nomira dzemdības ,škiet,ka nekad mūžā nebūšu mamma.
16.06.2013 01:30 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Manuprāt, galvenais nevelc čali uz dzemdībām ,vairs nekad viņš negribēs ar tevi sexot.Mans paziņa teica,ka uz savu sievu , tagad spēj paskatīties tikai kā uz bērna māti nevis arī mīļoto sievieti.Vairs nespējot iekārot viņu pēc visām tām dzemdību šausmām-asinīm,kakām,vemšanām. Agrāk vīriešus pat tuvu nelaida,bet tagad visi uzskata ,ka tas ir kaut kāds izklaides šovs, tāpat viņi jums neko nevar palīdzēt tajā procesā.
16.06.2013 01:34 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Domāju, ka es grūtniecības laikā bēgšu pie mammas vai māsas, lai vīrs neredz mani tādu un nepiedzīvo manas toksikozes un garastāvokļa maiņas.


Tu esi no tām, kas nespēj aiziet uz tualeti, kad vīrs ir mājās?
16.06.2013 01:41 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Donata, sākumā tā bija. Tagad vēlprojām riktīgi neērti jūtos :D
16.06.2013 01:43 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Nedomaaju, ka tur vispaar ir iista miilestiiba. Atvainojos, bet, ja otru miil, tad pat otra suuds neliekas pretiigs.
16.06.2013 01:47 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Miilestiiba sastaav no kaisles, intiimaas tuviibas un uzticiibas. Intiimaa tuviiba ir tad, kad vari nopirsties, nebaidiities iet uz tualeti otra klaatbuutnee, lai cik stulbi tas neizklausiitos :D Tuuliit jau visas bruks virsuu, ka tas nav eetiski utt. :D:D Protams, tas nav vieniigais faktors intiimai tuviibai, bet viens no :D Uzskatu, ka ir svariigi ar otru buut kaa saveejais, no kura nekaunies ne par ko, t.k. dzemdiibas.
16.06.2013 01:50 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Nu manuprāt, sievietei vajag kādu 'noslēpumiņu' vīra priekšā ,piemēram, nečurāt, nevaksēt kājas un neubināt degunu, lai vinš tevi vēl uzskatītu par savu meiteni/sievu nevis kā tādu labāko draudzeni ar kuru tikai pārguļ.
16.06.2013 01:55 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Līgaviņa, ja tavs vīrs ir sakarīgs, viņš nekādā gadījumā nepiekritīs, lai grūtniecības laikā pārcelies kaut kur citur. Vīrieši zina, ka arī mēs esam dzīvas būtnes, un, es nezinu, kā lai to paskaidro... dzīve nav kino, un daudzi saskata īpašu intimitāti tādās lietās kā vemjamās bļodas atnešana pie gultas un matu turēšana :D
16.06.2013 01:55 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Nosleepums, ka sievietes nechuraa? :D:D:D
16.06.2013 01:58 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.11.2012
Nepatika pret savu ķermeni man nav, garastāvokļa maiņas gan pamatīgas, bet melnie uznāk un pāriet.
Mans vīrietis atbalsta mani grūtniecības laikā, ļoti daudz koplimentus saka un citādi mēģina uzmundrināt, un tas tiešām palīdz.
Jā, ir bijis arī pavisam grūti, bet kad tam tiec cauri, tas attiecības tikai stiprina. :)
16.06.2013 01:59 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
DramaQueen, kā tas ir melnie? :O
Donata, uii manējais nevarētu turēt bļodas viņam tas nešķiet estētiski un es pati justos stulbi.
16.06.2013 02:03 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
čurāt, vaksēt kājas un urbināt degunu acu priekšā ir tava izvēle, tu vari to kontrolēt. bet dzīvē gadās situācijas, kuras ir ļoti neestētiskas, un tā jau mīlestība neizplēn.
Stulbs piemērs, bet - man vajadzēja taisīt klizmu savas kaķim. a ko darīt, ja viņš izskatījās jau uz miršanu un veterinārs teica to darīt, kaķi mīlu, un nesāku pēc tam viņu mīlēt mazāk :D . mans puisis man pajautāja, vai es viņam arī taisītu klizmu :D ja vajadzētu, taisītu, ko citu, atstātu viņu mocīties? nē tak, un šaubos, ka tas ietekmētu manas jūtas pret viņu :D

bet tavs piemērs ar grūtniecību jau pats par sevi ir skaists un intīms, vīrietis tikai priecāsies par iespēju rūpēties par tevi, slaucīt asaras un vest zemenes nakts vidū (es ceru).
16.06.2013 02:05 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Donata, uii manējais nevarētu turēt bļodas viņam tas nešķiet estētiski un es pati justos stulbi.


ā, nu tad dariet, kā jums ērtāk. teikšu tad tev to, ko man nesen teica - tu taisi problēmu no situācijas, kas vēl nav pienākusi. pienāks problēma, tad domāsiet par to - saku tā, jo varbūt problēma nemaz nepienāks. tu nevari zināt, kā tev noritēs grūtniecība.
ja jūs abi jutīsities labāk, dzīvojot atsevišķi kādu periodu grūtniecības, nu tad labi, ja tas nebūs nepieciešams, arī labi.
16.06.2013 02:11 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Jā, ir bijis arī pavisam grūti, bet kad tam tiec cauri, tas attiecības tikai stiprina.


+1000000000
16.06.2013 02:13 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
īpašu intimitāti tādās lietās kā vemjamās bļodas atnešana pie gultas un matu turēšana
t

Man vienmēr ir bail (ne gluži bail, bet citādi nezinu kā to nosaukt) migrēnas lēkmes. Tāpēc, ka vienmēr mokos nežēlīgās sāpēs, izvemju visu, kas ir kuņģī, zarnās un kas vēl nemaz nav apēsts. Bet pats galvenais, ka es redzu, ka mans mīļais vīrs šajā mirklī ir totālā izmisumā - grib palīdzēt, bet apzinās, ka viņš neko nevar izdarīt.. Jā, bļodu pienes, jā matus patur, jā segā ietin, bet labāk no tā paliek tikai simboliski. Un tad bez maz nikns kļūst no bezpalīdzības.

Uz dzemdībām vīru noteikti neņemšu līdzi, būšu jau tā pietiekoši izmocījusi un devusi "intimitāti". Un par figūru, nosacīti, bet grūtniecības, laikā nav diži jāraizējas. Vīrietis sievieti ar lielu punci (grūtnieci) vienmēr uzskatīs par skaistu.
16.06.2013 06:58 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.10.2011
Un kā tad laulību solījums: es būshu ar tevi gan priekos, gan bēdās, gan laimē, gan nelaimē līdz nāve mūs skirs? Vai tur teikts iznēmums ir vemsanas, grūtniecības laikā? :) padomājiet par to..
16.06.2013 08:31 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vai tad visas sievietes grūtniecības laikā kļūst par milzīgiem, izplūdušiem "kuģiem" vienās strijās, lieliem kāju bluķiem un totālākās histēriķes hormonu darbības rezultātā?!!
16.06.2013 09:31 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Ne jau visām ir tik grūti, kā bija tavai draudzenei. Nu un mukšana pie vecākiem, lai vīrs tiktu pasargāts no visādiem grūtniecības blakusefektiem, manā skatījumā ir pilnīgi muļķīga. :) Tad jau jāmūk prom arī tad, kad ir mēnešreizes, kad sāp galva utt., lai vīram nerastos diskomforts. Grūtniecība ir normāls fizioloģisks stāvoklis, un, ja ģimenē vīrs nevar pieņemt, ka grūtniecības laikā sievietes ķermenis izmainās, lai varētu iznēsāt bērnu, tad viņš nav nobriedis bērnam.
Tad, ja visu uztver ar vieglumu, arī dzemdībās ir vieglāk. Pilnīgi lieki draudzenes pieredzi attiecināt uz sevi. Grūtniecība pilnīgi noteikti biežāk norit viegli nekā smagi.
16.06.2013 09:44 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Womankind - nē, visas nē. Bet liela daļa gan. Viss ir atkarīgs no tā kā sieviete pati pieņem un pozicionē pārmaiņas. Tas ir tieši tā pat kā pirmsgrūtniecības periodā - tu vari savus mīnusus uzskatāmi bāzt vīrietim pie deguna un teikt - skaties! - bet vari arī neko neteikt un viņš mīlēs tavus defektiņus, kurus visticamāk nemaz nebūs ievērojis.
Kas attiecas uz strijām, vemšanām un tūskām - ne visām šīs lietas parādās.

Īpaši izceļams man šķiet jautājums - vai autore ir padomājusi, ka bērns vems, kakās, čurās, atraugāsies, purkščinās? Kas bērnam nāks ārā, tas nāk ārā mums katram un ja vīrietim nešķiet, ka tas piederas pie dabiska procesa, tad ko tālāk? Dzīvosi kā viduslaikos līdz bērna piecu gadu vecumam un tikai tad ar tēvu aci pret aci iepazīstināsi? Manuprāt, nav īsti normāli.

Izmaiņas ķermenī sagādā raizes gandrīz katrai grūtniecei, bet jāsaka, ka pēc ilgiem, ilgiem informācijas studēšanas pasākumiem - tieši vīrieši ir tie, kuri neļauj sievietei sabrukt un palīdz pieņemt grūtniecību kā skaistu. Par iemeslu tam var minēt, piemēram, vēlēšanos savu miesu un asinis pasargāt no nicināšanas utml. Grūtniecība sievieti padara mīlamāku dubultā, nevis slēpjamu alā...
16.06.2013 09:49 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Nesen vēmu,jo mašīnā palika slikti, pat domu nepieļāvu,ka draugs tagad uzskatīs mani par pretīgu,jo es prasīju,lai nāk līdzi. Vispār,ja vemju ārpus mājas un draugs ir blakus, tad vienmēr prasu,lai palīdz- atnes salvetes utml.
Par grūtnieces vēderu neko nesaka,bet par pārējo ķermeņa palielināšanos gan skatās šķībi, vismaz man tā liekas :-D
Un galu galā- tas būs mūsu bērns, tāpēc arī grūtniecība ir jāpiedzīvo arī vīrietim.
16.06.2013 09:51 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Es arī līdz grūtniecībai nebiju slaidā un ar daudziem defektiem,kā riepa,celulīts utt.Liekais svars man jau tāpat ir,tāpēc šoks nebūs.Man pašai tas šķiet dabīgi, kaitina tikai,ka drēbes jāpērk būs.Man nepatīk iepirkties.

Garastāvokļa maiņas un raudulība vairāk mani padara traku, nekā viņu.
16.06.2013 10:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits