Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jaunas attiecības

 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Sveikas, meitenes!

Man sāk veidoties jaunas attiecības, bet kaut kur dziļi sirdī nevaru aizmirst savu bijušo. Attiecības jau kādu laiku mūs vairs nesaista, jo bija mani sāpinājis. Neskatoties uz to, nespēju līdz galam viņu aizmirst.

Pašlaik man veidojas attiecības ar ļoti jauku, saprotošu, vienkāršu vīrieti. VĪRIETI, atšķirībā no sava bijušā, kurš nezināja, ko vēlas, bija bohēmists. Saprotu, ka mani pievelk idioti, dīvaiņi "ar putniem". Bet citreiz ir tā sajūta - ja viņš piezvanītu, es būtu gatava skriet atpakaļ. Bet es neesmu tā meitene, kas tā darītu. Tikai domas, domas... kā būtu, ja būtu.
Cerams, nesāpinšu tagadējo tikai tāpēc, ka ir normāls!
Sakiet, lūdzu, kā jūs tikāt pāri tām nostaļģiskajām sajūtām?
14.06.2013 17:08 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Visgrūtāk ir, ja esi viena, bet, ja ir kāds cits, tad jau easy, par veco sakārni nedomāju.
14.06.2013 17:15 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Ā, nu vislaik cenšos atmiņā atsaukt un spītīgi pieturēties nevis pie gaišajām atmiņām ar veco, bet pie rūgtuma, kuru viņš radījis, pie tām dienām, kad pareizā izvēle šķita no viņa šķirties.
14.06.2013 17:16 |
 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Tieši tā - ne jau es viņu piekāsu, bet viņš mani. Maita.
14.06.2013 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Domā tikai par slikto, ko viņš Tev nodarīja!
14.06.2013 20:42 |
 
Reitings 3
Reģ: 14.06.2013
ēd kūkas. Saldumi palīdzēs pārvarē. + uzņemsi svaru un bijušais vairs tev nezvanīs, nu un atkritīs problēma ar esošo :)
14.06.2013 20:48 |
 
Reitings 141
Reģ: 27.07.2012
Šobrīd bijušos spēju atcerēties mierīgu prātu, arī labās lietas, bet tas iespējams tāpēc, ka lai kā bija periods pēc šķiršanās, kad bija skumji, tomēr sapratu, ka nāks labāks, jo ar to puisi vnk nespēju iedomāties kopīgu nākotni.
Ja reiz ir Tevi sāpinājis, apzinies, ka nav viņš tā vērts.
Kad vienas durvis aizveras, citas atveras. Meties iekšā jaunajās attiecībās, nebaidies no jūtām un laiks dziedēs visas rētas, ar laiku piemirsīsi jūtas pret bijušo. Cerams. Lai veicas!
16.06.2013 17:44 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Es esmu noveerojusi,ka peec leilaas loves- ilgaam attieciibaam,kad taas beidzas,tad naak naakamais,kas vairaak gan kalpo kaa plaaksteris,un ar to omeer nekas nesanaaks,e pec tam ir izredzes satikt iisto, jo omeer pardzivojums ir jau bik noseediesun apaudzis ar puteklju kaartinju. Mnupraat,nakaamais aiz ilgaam attieciibaam nav iistais,bet katram sava pieredze.
16.06.2013 17:49 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
es gan nedomāju, ka par bijušajie ir jāaizmirst. Es par abiem esmu saglabājusi patīkamas atmiņas un esmu dziļi pateicīg viņiem par to, ka šobrīd esmu tieši tāda, kāda esmu, kā arī par visiem jaukajiem brīžiem, ko viņi dāvājuši.

Tas nenozīmē, ka man pret viņiem joprojām ir romantiskas jūtas
16.06.2013 17:53 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tev veidojas jaukas attiecības, pilnīgs pretstats bijušajām, bet nekur es nedzirdu par jūtām. tu nevis esi iemīlējusies šajā vīrietī, bet gribi viņā iemīlēties. bet tu labi zini, ka sirdij pavēlēt nevar. tad, kad satiksi tādu, kurš, tēlaini izsakoties, tev jumtu raus nost, tad arī par bijušo i dzirdēt negribēsi.
manuprāt, šis puisis tev tomēr nav īstais. tu esi dabūjusi foršu vīrieti, bet ne priekš tevis. ļauj sadzīt vecajām rētām un pieņemt to, ka jūs esat šķīrušies. tikai tad, kad tu to spēsi pieņemt un paskatīties patiesībai acīs, tad arī varēsi no jauna iemīlēties. un nebūs nākamais stāsts par to, kā sastrīdoties ar esošo puisi, skrien mierinājumu meklēt pie bijušā puiša.
bijušo neaizmirsīsi nekad. vienmēr viņam būs vieta sirdī, bet tikai - kāda?
17.06.2013 13:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits