Pēc nāves...

 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Kam jūs ticat? Kas notiek ar cilvēku? Reinkarnācija pēc indiešu vai kristiešu izpratnes, vai vienkārši mēs nomirstam un viss?
13.06.2013 18:44 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Ticu reinkarnācijai.
13.06.2013 20:52 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Reinkarnācija.

To, ka cilvēks nesastāv no ķermeņa vien, var itin viegli pārliecināties, ja izdodas kaut vai netīšām piedzīvot tā saukto astrālo projekciju jeb out of body experience. :) Tam var ticēt, var neticēt - bet tas, kas to ir piedzīvojis, sapratīs! Tas gan ir tikai astrālais ķermenis, kas šādos gadījumos atdalās, bet faktu kā tādu tas nemaina.
13.06.2013 20:58 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Es vēl neesmu sapratusi, kuram pēcnāves scenārijam ticēt. :) Pagaidām man negribas lauzīt prātu par to, kas notiek pēc nāves.
13.06.2013 21:00 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
+ tad, kad piedzīvo tās atmiņas, to ne ar ko nevar sajaukt. Mūsdienās, kad ir pieejamas datu bāzes un arhīvi, kas tiklab ir arī publicētas globālajā tīmeklī, sameklēt datus par savām "atmiņām" nav sarežģīti, ja ir pietiekami daudz faktu, ko pārbaudīt. Paveicās, ka nosapņoju nesenāko dzīvi, līdz ar to arī šo datu bija daudz, tie mani un draudzenes vienkārši nosēdināja ar pavērtām mutēm. Jo ar šīm atmiņām biju dalījusies ar viņām jau pirms vēl sāku meklēt atbilstošās personas realitātē.

Personīgi man tas ir pierādījums, ka reinkarnācija eksistē. Protams, mana pieredze nebūs pierādījums citiem. Savukārt, ja šie citi paši nonāks tādā situācijā, tad esmu diezgan droša, ka viņu domas šajā jautājumā mainīsies. :)
13.06.2013 21:03 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es nespēju pieļaut domu, ka visa mana būtībā, prāts, pārliecība, raksturs, domas, skatu punkts pēc nāves tā vienkārši izbeigsies un aprausies. Tāpēc es domāju, ka tas viss paliek pasaulē kaut kādā enerģijas veidā. Tas vai ir reinkarnācija un domājoši spoki, gan netaisos spriest.
Bet to, ka mūsu garīgā pasaule vienkārši pazūd, nedomāju.
Un tajā pat laikā, stāsti par gaidīšanu pie debesu vārtiem arī liekas absolūts sci-fi.
13.06.2013 21:10 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... visinteresantāk ... pēc nāves ... būs, ja tomēr izrādīsies, ka Dievs eksistē. Kāāāāāāāā daudzi aplauzīsies tajā momentā, kad to sapratīs!
13.06.2013 21:13 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Liene,

Déjà vu ir pilnīgi nesaistīts ar pēcnāvi, tā ir Tava atmiņa.
13.06.2013 21:17 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Neticu pēcnāves dzīvei!
13.06.2013 21:22 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Es ticu reinkarnācijai. Nesaukšu gluži to par dvēseli, bet tā mūsu nemirstīgā daļa noteikti pēc kāda laika turpinās dzīvot citā ķermenī. ;) Nu kopumā vairāk ticu budistu nevis kristiešu pieņēmumam par to, kas notiek pēc nāves. ;)
13.06.2013 21:23 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
Nevienam pāri neesmu darijusi ,esmu palīdzējusi kam vajadzīga palīdziba---iedevusi kaut ko no pašas izaudzētajiem produktiem ēst,zinu ka ptiešām vajadziga palidziba....
Naudu ar esmu iedevusi ,cilveks saka vajag autubusam , vai iedod to un to ,vienmēr atpakaļ atness....
Man palidzējuši nav neviens ,vienigi vīrs mani atbalsta....Man jacīnās ar dzīves grūtībām nav darba ----kapēc ?kapēc nevaru atrast darbu?It kā caur paziņu tikšu ,labā veikalā ,bet rinda jagaida.pašlaik vietas pilnas.....prakse ir laba.....
Man ir grūti ,varu salūst krist depresījā --- vairs nav spēka cīnīties..... ------Kapēc Man neiet pa dzīvi vieglāk kā citiem?
13.06.2013 21:24 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Ar pašreizējo domāšanu, saprātu, uzskatiem, vērtībām utt. šī ir mūsu vienīgā dzīve. Pasaulē ir arī labi cilvēki, kas tad viņi ir bijuši iepriekšējā dzīvē un par ko "maksā", dzīvojot šo dzīvi? Ja jau galamērķis skaitās (tā ir vai nē?) ir Paradīze, kāpēc labajiem cilvēkiem šeit vēl jāatgriežas? Vēl kaut kas jāiemācās? Vai šo MĀCĪBU vispār iespējams iemācīties, lai nokļūtu Paradīzē? Tur vispār kāds nonāk? Vai arī dzīve ir cilvēka mūžīgais sods?
13.06.2013 21:27 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Nevienam pāri neesmu darijusi ,esmu palīdzējusi kam vajadzīga palīdziba---iedevusi kaut ko no pašas izaudzētajiem produktiem ēst,zinu ka ptiešām vajadziga palidziba....
Naudu ar esmu iedevusi ,cilveks saka vajag autubusam , vai iedod to un to ,vienmēr atpakaļ atness....
Man palidzējuši nav neviens ,vienigi vīrs mani atbalsta....Man jacīnās ar dzīves grūtībām nav darba ----kapēc ?kapēc nevaru atrast darbu?It kā caur paziņu tikšu ,labā veikalā ,bet rinda jagaida.pašlaik vietas pilnas.....prakse ir laba.....
Man ir grūti ,varu salūst krist depresījā --- vairs nav spēka cīnīties..... ------Kapēc Man neiet pa dzīvi vieglāk kā citiem?

Protams, to var skaidrot ar iepriekšējām dzīvēm, bet var paskatīties arī uz esošo dzīvi un to analizēt. Vai tiešām neesi izdarījusi neko tādu, kas tev nāktu atpakaļ tagad? Pieņemsim, ka neesi. Bet dzīvē nevar būt visi laimīgi un smaidīgi, tāpat kā visas dienas nevar būt saulainas. Bez gaismas nepastāv tumsas, bez nelaimes - laimes utt. Cilvēki, viņu raksturi, pieredze un izejas punkti atšķiras. Kādam iet vieglāk, jo viņam, piemēram, vecāki turīgi, bet vecāki ir turīgi sava ieguldītā darba vai veiksmes dēļ. Kādam ir vieglāk, jo viņš ir pārdzīvojis tādu pašu depresiju kā tu, bet no tās izkūlies un tagad sapratis, ka dzīvi jābauda. Par kādu varbūt tu domā, ka viņam ir viegli, tomēr viņa āriene maldina un patiesībā viņam arī nekas nenāk viegli. Kādam varbūt bērnībā viss vajadzīgais bija, citam nebija un tāpēc radušies kādi mazvērtības kompleksi, kas traucē dzīvot jau pieaugušā vecumā. Utt. Ir kaudzēm iemeslu, kāpēc tev varētu pašlaik neiet pa dzīvi tik viegli kā citiem. Ja tu tēmēji uz reinkarnāciju, tad tā ir tikai viena no idejām, kurai tu vari sākt ticēt.
Katrā ziņā vēlu, lai dzīve uzlabojas!
13.06.2013 21:32 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Tariky, tad kad DOD, tad nevajag gaidīt pretī. Tur jau tas āķis. :)
Darot labus darbus, Karma apveltīs arī Tevi ar kaut ko labu, tikai negaidi to un nejau tāpēc palīdzi citiem.
13.06.2013 21:33 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Musu dzive ir kaa celjs uz muzhibu, mes sheit uz Zemes esam tikai "pasazhieri" - atrodamies tikai uz laiku.

grecia, ja interese par paradizi, jaa nonak protams.'

Vai esi dzirdejusi par Medjugorji? Tur Dievmate 6 vizionāriem (izveletiem cilvekiem) paradās jau 32 gadus un dod vestijumus.
3 no vizionariem stasta, ka Dievmate ir aizvedusi un paradijusi vinjiem Debesis - paradizi.

Par paradizi vizionari stasta, ka taa ir loti skaista vieta - bez robezham, kur staigaa daudzi vizuali vienada vecuma cilveki (vecums nav nosakams), dazhadas maigas krasas garos apgerbos. Apkart dzied engelji dziesmas, viss ir skaisti, un nav velesanas atgriezties atpakal uz zemes.

Vinji ari ir paradijusi elli vinjiem, kas tiesam pec apraksta ir shausmiga.....

Gramataa "Medjugorjes apsleptais berns" var izlasit sikak. Sheit angliski var palasit un sekot lidz, kas notiek shaja mazajaa ciematinjaa, kur kaa apgalvo vizionari, jau vairakus gadus vinjus apciemo Dievmāte. Shii vieta ir kljuvusi par daudzu svetcelnieku popularu galamerkji, kur daudzi - gan ticigie gan neticigie samierinaas ar Dievu.

http://www.medjugorjetoday.tv/9482/ivan-tells-he-was-shown-heaven-twice/
13.06.2013 21:38 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nevienam pāri neesmu darijusi ,esmu palīdzējusi kam vajadzīga palīdziba---iedevusi kaut ko no pašas izaudzētajiem produktiem ēst,zinu ka ptiešām vajadziga palidziba....
Naudu ar esmu iedevusi ,cilveks saka vajag autubusam , vai iedod to un to ,vienmēr atpakaļ atness....
Man palidzējuši nav neviens ,vienigi vīrs mani atbalsta....Man jacīnās ar dzīves grūtībām nav darba ----kapēc ?kapēc nevaru atrast darbu?It kā caur paziņu tikšu ,labā veikalā ,bet rinda jagaida.pašlaik vietas pilnas.....prakse ir laba.....
Man ir grūti ,varu salūst krist depresījā --- vairs nav spēka cīnīties..... ------Kapēc Man neiet pa dzīvi vieglāk kā citiem?

Dievs sūta pārbaudījumus tiem, kurus mīl :-)
13.06.2013 21:38 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
... visinteresantāk ... pēc nāves ... būs, ja tomēr izrādīsies, ka Dievs eksistē. Kāāāāāāāā daudzi aplauzīsies tajā momentā, kad to sapratīs!

Es nesen tieši sapratu, ka visneloģiskākais šajā ticībā par pēcnāves dzīvi man liekas tas, ka cilvēki domā par sevi kā par pasaules nabu. Es nomirstu, mana dvēsele turpina dzīvi, lai mana dvēsele nokļūtu pie Dieva utt. Bet nevienam nav ienācis prātā, ka pasaule ir tik ļoti plaša arī bez cilvēkiem vai, piemēram, dzīvniekiem, vai pat bez planētas Zemes, ka par konkrēti tavu dvēseli visiem ir uzspļaut? Tā kā viss, iekš kā mēs dzīvojam, man tiešām liekas ļoti milzonīgs, es, protams, saprotu, ka var pastāvēt arī tas, ko mēs neapzināmies, nesaprotam, neredzam. Bet tad es arī sliecos domāt, ka tā visa enerģija, kas aizplūst no cilvēka, ir vairāk vai mazāk bezpersoniska, ir pārāk liels gods domāt, ka viss šajā lielajā sistēmā notiek cilvēka/viņa dvēseles dēļ.

Bet, protams, iespējams, manas domas ir tikai muļķības.
13.06.2013 21:39 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
Marilyn----Nē negaidu pretīm jau no karmas kaut ko ...Esmu palidzejusi un palidzesu ,audzeju prodkciju un iztiksana ir ,bet gribu strādāt un vairāk pelnit un oficiāli strādāt .....murgs kaut kāds ...Pa bērnību man negāja viegli ----man nebija tēva ,audzin'ja māte...Un apcēla bērnu dārzā arī.....
bet man ir ģimene,vīrs labs to novētēju.....
13.06.2013 21:42 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nevienam pāri neesmu darijusi ,esmu palīdzējusi kam vajadzīga palīdziba---iedevusi kaut ko no pašas izaudzētajiem produktiem ēst,zinu ka ptiešām vajadziga palidziba....
Naudu ar esmu iedevusi ,cilveks saka vajag autubusam , vai iedod to un to ,vienmēr atpakaļ atness....
Man palidzējuši nav neviens ,vienigi vīrs mani atbalsta....Man jacīnās ar dzīves grūtībām nav darba ----kapēc ?kapēc nevaru atrast darbu?It kā caur paziņu tikšu ,labā veikalā ,bet rinda jagaida.pašlaik vietas pilnas.....prakse ir laba.....
Man ir grūti ,varu salūst krist depresījā --- vairs nav spēka cīnīties..... ------Kapēc Man neiet pa dzīvi vieglāk kā citiem?

Manās mājās lielu daļu manas dzīves ir dzīvojuši arī kaķi (pa vienam, protams). Esmu interesējies par viņu uzvedību un citām lietām. Tad nu reiz izlasīju, ka kaķenes cilvēkus uztverot kā tādus neaptēstus bērnus, kuri nav iemācījušies ne mazgāties, ne medīt, ne rapties kokos, kā kārtīgam kaķim pieklājas. ? Vai arī kaķi sevi neuzskata par radības kroni? :-)
13.06.2013 21:45 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Nevienam pāri neesmu darijusi ,esmu palīdzējusi kam vajadzīga palīdziba---iedevusi kaut ko no pašas izaudzētajiem produktiem ēst,zinu ka ptiešām vajadziga palidziba....
Naudu ar esmu iedevusi ,cilveks saka vajag autubusam , vai iedod to un to ,vienmēr atpakaļ atness....
Man palidzējuši nav neviens ,vienigi vīrs mani atbalsta....Man jacīnās ar dzīves grūtībām nav darba ----kapēc ?kapēc nevaru atrast darbu?It kā caur paziņu tikšu ,labā veikalā ,bet rinda jagaida.pašlaik vietas pilnas.....prakse ir laba.....
Man ir grūti ,varu salūst krist depresījā --- vairs nav spēka cīnīties..... ------Kapēc Man neiet pa dzīvi vieglāk kā citiem?


Varbūt Tu citus liec pirms sevis? Jādod tad, kad esi vispirms parūpējusies par sevi un laimīga, nevis nabags dvēselē, kas dod visiem pēc kārtas un pēc tam jūtas nožēlojami, jo īstenībā gribēja saņemt.
Darbs būs, galvenais esi uzņēmīga un notici savai vērtībai tam.
13.06.2013 21:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja ellee speelee Iron Maiden un Rob Zombie, tad labaak elle. Taa paradiize izklausaas ljoti garlaiciiga - engelju dziesmas, vienaadas sejas un un gari, beeeshiigi paltraki.
13.06.2013 21:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits