Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Depresija

 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2013
Sveikas!

Man ir tada situācija, ka dzīve ir iegājusi riktīgā rutīnā un nāk virsū depresija! Katru dienu ir viens un tas pats, darbā viss kārtībā (vienīgais saules stariņš), bet mājās un ārpus visa nenotiek nekas! Personīgajā dzīvē krīze (attiecības nav un izskatās ka kādu laiku arī nebūs) un nav arī priekš kā censties kaut ko darīt!

Varbūt Jums ir kādi ieteikumi kā tikt pāri melnajai svītrai dzīvē, kas izskatās ka ir pārāk gara! :(
12.06.2013 23:07 |
 
Reitings 231
Reģ: 03.05.2012
Sāc darīt kaut ko neordināru!
Ej deju kursos, dziedāt, spēlēt kko. Izmaini kaut ko sev apkārt, tad arī viss pārējais sāks mainīties. ;)
12.06.2013 23:11 |
 
Reitings 389
Reģ: 08.12.2012
Sports palīdz. Paņemt patversmē suni un rūpēties.
12.06.2013 23:54 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Neko jaunu nepateikšu, parasti tādos gadījumos iesaka pašpalīdzības motivējošas grāmatas, mainīt kaut vai sīkumus dzīvē (matu griezums/krāsa un tamlīdzīgas lietas) vai jauns hobijs. Un iesaka ne velti, jo tas palīdz. :)
Es zinu, cik grūti tas ir, pati esmu tam gājusi cauri, bet tajā pašā laikā man vienmēr ir bijis kaut kas, kam lūkoties pretī, kāds mērķis. Atrodi arī sev šo mērķi, ja tāda nav un visam būtu jābūt kārtībā. Bet tomēr tie jauni kursi/nodarbības mēdz ļoti palīdzēt, jo gan tevi aizraus, gan varbūt, iegūsi jaunus draugus, kas vienmēr nāk tikai par labu.
12.06.2013 23:57 |
 
Reitings 39
Reģ: 11.06.2013
Nesedi maja, bet ej cilvekos. Man parasti sis drumas sajutas nak virsu tiesi no majas sedesanas. Ja tev ir kadas draudzenes, sariko meitenu vakaru! Aizej uz kadu klubu izdejoties vai ari uz sporta zali-ta tu varetu izladet visas negativas emocijas. Ja lidzekli atlauj, aizbrauc kada celojuma. Man pat vienkarsa pastaiga palidz tajos brizos, kad uznak skumjas. Katra zina nesedi majas ar sakrustotam kajam!:) Atrodi tadas lietas, kuras tev sniedz prieku dzive, iznemot attiecibas ar virieti! Nezinu autores situaciju, bet man bija kadreiz bija tada problema-atkariba no milestibas un attiecibam. Likas, ka attiecibas ar virieti ir manas dzives centrs un vienigais veids ka gut dzives piepildijumu, laimes sajutu, pasapliecinaties. Man bija bailes but vienai un pamestai, biezi pacietu necienigu izturesanos pret sevi. Tacu tagad saprotu, ka vispirms vajag pienemt sevi, milet sevi un but neatkarigai, paspietiekamai.
13.06.2013 00:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits