Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvanas izvēle.

 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Sveikas, mīļās meitenes! :)
Vasara klāt un galvā vējš. Nemaz nemanu kā skrien laiks un tikai pamanīju, ka tikai divas nedēļas līdz mīļotā vīrieša dzimšanas dienai. Un nu sākas lielās pārdomas par dāvanas izvēli.
Pirms kāda laika bija doma par viskija glāzēm un Jack Daniel's pudeli, jo zinu, ka tas ir mīļākais dzēriens. Diemžēl, radās problēmas darbā un ar naudu tagad ir kā ir.
Jāpiebilst, ka viņam paliks 28 gadi, taču ir ļoti nenopietns, neizskatās un arī neuzvedās atbilstoši vecumam tā ka romantiskas, praktiskas utt. dāvanas viņu neinteresēs. Derētu jeb kas oriģināls, varbūt pat smieklīgs. Izskatīju jau Mojo-Jojo mājaslapu, bet neko tādu īpašu neatradu. Bija krūze ar uzrakstu "I love my wife", bet vārds "wife" nosvītrots un vietā uzrakstīts "beer". 100, ka kas tāds viņam patiktu, bet kaut kā dīvaini būtu dāvināt, jo neesmu viņa sieva. :D
Tagad lielās pārdomas, jo uz oriģinālu dāvanu izvēles esmu uz "Jūs".
Varbūt kāda var ko interesantu ieteikt? :)
12.06.2013 22:55 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Viņš smēķē? Tad der kaut kādas oriģinālas, interesantas metāla šķiltavas, ko var kaut kādos speciālos stendos dabūt, varbūt pat ar gravējumu. Bet tas laikam arī nav diez ko lēti.

Vēl vari uz tās krūzes vai krekla vai tml uzdrukāt kaut kādu foršu tekstu, no kādas viņam mīļas dziesmas. Nu ne jau visu dziesmu, bet catchy frāzi vai kādu zemtekstu. Tas ir arī manos tuvākajos plānos, domājot par dāvanas izvēli, starp citu. ;D

Reiz es kaut ko sapņoju par dusmīgiem, plēsīgiem delfīniem un to, ka mēs ar puisi strīdamies (jā, zinu, ka ļoti sakarīgi). Viņš aizgāja uz veikalu pēc pusdienām un atnesa man piepūšamu, spīdīgu delfīnu uz kociņa, sakot, lai es nomierinos un koncentrējos uz šito delfīnu nevis uz to nejauko sapnī. :D Tas bija tik muļķīgi kopumā, bet oriģināli un smieklīgi.
Tā kā jāveras tik vaļā un jābeidz baidīties, ka nesapratīs vai nepatiks otram.
13.06.2013 02:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tu taču vari pasūtīt krūzi un pamainīt tekstu to wife uz citu vārdu. un krūzes nav dārgas.
šķiltavas interesantas (ja viņš smēķē). galu galā uztaisi pati torti un klāt kko (nu kādu fanu kreklu, cepuri vai ko tml).

cik ilgi jūs esat kopā?
varbūt viņam patīk aktīvā atpūta?
piedod, bet , ja jūs ilgi esat kopā jau, tad pudeli un glāzes neuzskatu, ka ir jādāvina mīļotajam cilvēkam. to var kā papildus dāvanu dāvināt.
nu bet ar cik lielu naudas summu tu rēķinies? jo nu jack daniel outlet veikalā nemaz nav tik dārgs.
13.06.2013 11:58 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Olu kasīkli tad uzdāvini. ;)
13.06.2013 12:00 |
 
Reitings 31
Reģ: 20.03.2013
Paņem no šejienes http://postcard.lv/romantiskas-davanas abiem būs prieks un attiecības nostiprināsiet
22.08.2013 15:24 |
 
Reitings 31
Reģ: 20.03.2013
22.08.2013 15:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits