vai man ir cita izeja?

 
Reitings 16
Reģ: 12.06.2013
Esmu izmisumā! Nedzīvoju Latvijā jau divus gadus, kopā ar draugu atbraucām, sākām strādāt, dzīvojam, bet pēdējā pusgada laikā mums attiecības neizturamas, strīdējāmies, strīdējāmies un šodien aizgāja tālu pavisam - jau ar rokas pacelšanu, manas drēbes sameta istabas vienā stūrī, lai es eju prom... Paķēru maku, pasi, datoru, telefonu un tādās drēbēs kā biju, tā arī skrēju prom, noķēru taksi atbraucu līdz viesnīcai... Es nezinu,ko darīt tālāk... Naudas man nav, pēdējo naudu samaksāju par viesnīcu, vēl kaut kāda sīknauda palika, tas arī viss...pat īsti paēst nekam nesanāk...
nezinu ko no jums gribu... es nezinu,kur iet,jo man šeit nav ne draugi, ne ģimene, ne paziņas... mēs šeit ar draugu dzīvojām kopā... braukt atpakaļ uz Latviju??? Man nav pie kā, mamma nomira gadu atpakaļ, draudzene, kas ir palikusi viņa pati studente, naudiņas ko aizdot nav, dzīvo kojās... nav pat tādu draudzeņu pie kurām aizbraukt, palikt,kamēr sameklētu darbu latvijā... jāizdomā vēl kā biļetei naudu sagrabināt, kur dabūt... nav pat variantu no kā aizņemties
zinu ka pašnāvība nav risinājums, bet šobrīd es ļoti,ļoti gribu nomirt,jo es neredzu izeju..arī šeit viesnīcā varu būt līdz 11 un tad ar savu vienu somu varu iet kur gribu
es tiešām nezinu
12.06.2013 19:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tak atkrataties ar saviem pārmetumiem te dažas. Kāda no tādas morāles lasīšanas šobrīd jēga? Nulle. Nekāda!

Autorei - es tavā vietā vispirms atgrieztos mājās, sakrāmetu savas mantas. Cik nopratu tās vel palika tur. Un pateiktu, ka palikš pāris dienas kamēr man radīsies plāns. Neticu, ka vīrietis dzīs no mājas prom. Nu ja nu tomēr būs tāds mērglis, ej uz sočiem varbūt viņi var ko ieteikt, saki, ka esi palikusi bez pajumtes, bez naudas.
12.06.2013 21:00 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
dzakonda, palídz, ir ljoti daudz cilvéku, kas grib lai vinjus zhélo, un neko nedara, jo sanjem to zhéloshanu, un kad beidzot káds vinjiem pasaka, ka pietiek chíkstét, cel savu pakalju un ej, dari! ja meitenei shkjiroties no puisha nav neká sava - ne dzívesvietas, ne kapeikas, tad tieshám, pietiek sédét un neko nedarít, jádara ká saka Merilyn, jáiet katru dienu uz agentúrám, visám péc kártas! nevis reizi ménesí uz vienu! tagad arí UK ir tá, ka darbu pakalj nemet! ja visi zhélos chíkstétájus, vinji nepárstás chíkstét un nesáks darít!
varbút es vienkárshi esmu savádáka, man nepatík, ja mani zhélo, kad man ir grúti, slikti, kad viss ir pazaudéts utt... man labák der, kad draugi mani sapurina un saka patiesíbu! tad es sanjemos, smaids sejá, un eju cíníties par sevi! esmu bijusi tádá situácijá, kad nav neká, kad aizgáju no kopígá dzívoklja, atstájot visu, pat par personígo naudu pirktás mébeles! man neviens nepalídzéja un ar zelta karotíti nebaroja.
dabúju darbu, praktiski nezinot valodu, kurá bús járuná darbá (aizgáju strádát pirmajá vietá, kas pagadíjás un kur njéma), kopmítnés dabúju istabinju, un tá sáku dzívi no jauna!
12.06.2013 21:04 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Mis Take, visi cilvēki nav vienādi.

Sākumā ieteiktu šovakar atgriezties mājās un tad jau no rītdienas INTENSĪVI, kā pilnu darba dienu meklēt jaunu darbiņu, tagad ir vasaras sākums, darba papilnam, rokas vienmēr vajag. Meitenes Tev dod dažādas adreses, piedāvā visāda veida palīdzību, PIEŅEM TO! Jo vairāk būsi aizņemta ar citām domām, jo mazāk laika, spēka atliks domāt par šķiršanos, vecākiem, pašnāvību.
12.06.2013 21:42 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Diemžēl palīdzēt nevaru, bet saņemies. Ja puisis uzrakstīja, dodies atpakaļ saki ka tev nav kur palikt meklēsi darbu turpmāk u.t.t. atgriezies lai nav uz ielas jāguļ. Un neticu, ka viņš tevi kā ienāksi tā sitīs.
Ja ir tik tālu nonācis tad turi muti un nesprēgā pretī tad arī nesitīs. Jo tagad galvenais ir nepalikt uz ielas nevis spītēteis un būt lepnai.
Galvenais neielaidies strīdos,tad labāk nesaki neko, kas var aizkaitināt tad arī viņš 100% nesitīs, ja vien nav kautkāds nenormālais.
12.06.2013 21:50 |
 
Reitings 259
Reģ: 16.07.2009
MIS TAKE
tiesi tá-ir daudzi,kam palidz,bet ir daudzi ,kurus tas vienkarsi vel vairak sagruzi-es to pec sevis spriezu! Tiesi tapec teicu,ka nevajag tagad uzbraucienus utt... bet gan tas kuras var palidzet saka savu sakamo,nevis brauc virsu... cilveki ir dazadi,man tiesam zel meitenes... un tas,ka vinai nav kur aiziet,jo vina ar puisi kopa ireja istabu,tas ir pilnigi normali-ja ka gan vinai butu kur iet ,ja viniem bija attiecibas un vini dzivo UK un KOPA ireja dzivojamo platibu!!! pricom tur vispar tas ,ka Tu saki,ka vinai bez puisa nav kur iet un dzivot! Manuprat tas ir stulbi sita teikt,jo ja Tu dzivo ar dzeku kopa,tad Tev vienmer ir otrs vafiants noiretais,kur iet,janu gadijuma sastridaties ? es domaju ka lielakajai dalai nav tada varianta!!! Janu vienigi vecaki,bet vinai nav tadu... Taka mazliet lidzcietibas nenakty par launu,ja nevar palidzet,labak atbalsti nevis uzbrauc tomer ;)
12.06.2013 21:50 |
 
Reitings 259
Reģ: 16.07.2009
Es ari viena paliku ar zidainiti svesa valsti,jo mani pameta un tiku gala ,lai cik gruti nebija,bet tapec jau es tagad nebrauksu virsu autorei par to ka vina raud un elojas...es vinu saprotu un man tiesam skumji,ka tadas situacijas notiek.
12.06.2013 21:51 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Un protams, ja atgriezies, tad tiešām sāc aktīvi meklēt kur doties, kur nopelnīt naudu un dodies prom, ja strīdaties un nesaskan un palicis tikai trakāk, tad nenokies cik ātri vari mūc prom un sāc dzīvi no jauna. Tas noteikti būs grūti bet ne neiespējami, galvenais atrodi kur palikt un viss nokārtosies, iepazīsies ar citiem cilvēkiem un gan atradīsi savu laimi.
Kā dziesmā - pēc negaisa vienmēr būs saule.. :) Veiksmi! :)
12.06.2013 21:53 |
 
Reitings 314
Reģ: 18.12.2012
Piekrītu dzakonda888. Mis Take nevajag mērīt citus pēc savām izjūtām un pieredzes, kā jau pirmīt te meitenes rakstīja - cilvēki ir tik dažādi! Taču redzams, ka meitene ir krīzes situācijā, kāpēc vēl vairāk viņu jādzen izmisumā? Domāju, pārmetumi šeit lieki!

Pieņemu, ka vispareizākais risinājums pašlaik ir nevis atgriezties pie sava puiša (varmākas?), bet gan griezties krīzes centrā un izstāstīs savu situāciju, ka puisis ir pacēlis roku pret Tevi un izdzina no mājas! Tagad Tev bailes atgriezties mājās, bet citur Tev nav kur iet. Domāju,ka viņiem ir japalīdz sievietēm, kuras ir iekļuvušas tieši šādās situācijās. Taču paralēli sazinies ar to meiteni, kura zin par darba iespējām. Veiksmi un nenolaid rokas! Everything happens for a reason!
12.06.2013 22:04 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Kapec nevari pieteitkies unemployer job centra? Sanemsi 120(vai 110)marcinas reizi divas nedelas + kursus piedavas un darbu, kapec to nedariji uzreiz , kad paliki bez darba?
12.06.2013 22:47 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Aj, meitenes. Paliidzeet nevaru, bet ziniet, pat man lasot shos ieteikumus gribas panjemt to domubiedru grupu un uzrakstiit, bet ja pasbai autorei to negribas,tad hz...kauns mekleet paliidziibu, bet uz ielas palikt kauns nav.
12.06.2013 23:01 |
 
Reitings 16
Reģ: 12.06.2013
cik reāli ir nomirt,ja pārdozē zāles??
12.06.2013 23:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Skatoties ko iedzer. Bet visticamaak ilgas stundas vemstiisies un pat ja atdosi galus, naave buus ilga,saapiiga un briesmiiga, nerunaajot nemaz par paskatu, kaadaa tevi atradiis. Domaaju, ka griezties kaadaa kriizes centraa ir mazaak saapiigi.
12.06.2013 23:51 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Stulbā! Beidz ākstīties!!!
Dzīvē mēdz būt vēl sliktāk, nekā tev ir tagad! Tā nav nekāda bezizeja, viss ir atrisināms!
12.06.2013 23:53 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Mis Take

Zini, patiesībā ir pamatīgi jādomā ko raksta jo piemēram ja kāds mani tā nobārtu, es nevis celtos, ietu un pierādītu, ka varu, es sašļuktu vel vairāk un ietu gulēt zem tilta. Uz mani kritika neiedarbojas kā uz citiem. Citiem tā ir motivācija pierādīt, ka nav kā teikts. Mani tā sagrauj vēl vairāk. Un man ir ļoti žēl, ka ir maz cilvēku kuri to saprot.
12.06.2013 23:55 |
 
Reitings 16
Reģ: 12.06.2013
man ir kauns, nēērti un es tiešām vairs negribu dzīvot
12.06.2013 23:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Autore - kur tagad esi? Un neāksties, viss tev būs labi.
12.06.2013 23:59 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
tev ir kauns prasit palidzibu, bet kauns nav par to, ka tik viegli padosies?
13.06.2013 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Klau, izgulies šonakt un rītdien ar svaigu galvu un nomierinātiem nerviem domāsi tālāk, labi?
13.06.2013 00:02 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
atgriezies pie sava čaļa, lai tev ir kur palikt un ar steigu meklē darbu, lai vari vākties prom no viņa uz visiem laikiem. izmanto to mērgli kamēr vari par to, ka viņš tevi tā pazemoja.
13.06.2013 00:33 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Esmu no Birmingemas, nevaru gan palīdzēt ar dzīvesvietu, bet ja vēlies varu palīdzēt atrast izeju šai situācijai!
13.06.2013 01:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits