Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Avārijas kontracepcija

 
Reitings 159
Reģ: 10.06.2013
Situācija tāda, ka pagājušo gadu maijā, jūnijā un jūlijā vispār nebija mēnešreižu, augustā atsākās. Šogad atkal nebija maijā, tagad jūnijā, pirms 2 dienām, ar puisi bija intīmās attiecības ar prezervatīvu. Puisis beidza manī un velkot ārā nošļuka prezervatīvs. Nedaudz spermas palika manī. 2 stundu laikā tika izdzerta Escapelle avārijas kontracepcijas tablete. Sliktas pašsajūtas un citu izmaiņu nav pēdējo divu dienu laikā .
1. Vai pēc avārijas kontracepcijas lietošanas jābūt kādām īpašām izmaiņām? (Dzirdēts, ka ātrāk vai vēlāk sākās mēnešreizes. Bet, ja atkārtojas kā pagājušo gadu, ka man MR vispār nebija..) Vienkārši pirmo reizi sanāca lietot avārijas kontracepciju, iepriekš ar prezervatīviem problēmu nebija..
2. Vai es varu palikt stāvoklī šajā situācijā?
Padalieties lūdzu pieredzē. :)
10.06.2013 15:08 |
 
Reitings 431
Reģ: 14.10.2010
Nu pēc pieredzes, kad dzēru escapelle, tad man vispār nebija nekādi simptomi pēc viņas. Ne ātrāk mr, nekas ātrāk un nekas nesāpēja. Viss bija ok, bet pēc citas AK man bija piebriedušas krūtis, vēders jocīgs un likās,ka esmu stāvoklī,bet patiesībā vienkārši pārāk liels hormonu daudzums manā organismā. Tā kā situācijas jau dažādas.
Un par to vai vari palikt stāvoklī, vienmēŗ taču ir tie daži procenti,kas mēdz notikt. Dzīvosim redzēsim, tā teikt :D
10.06.2013 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Nu tak avariju izdzeri un miers. Bet kur prats taa vieglpratigi iztureties pret to,ka nav mr, to gan nesaprotu. Labak aizej pie arsta un tur noskaidro, vai tik un ta vari but gruta, kaa ari iemeslus, kadelj tev divu gadus pec kartas vienkarshi vairakus meneshus nav mr..
10.06.2013 15:11 |
 
Reitings 159
Reģ: 10.06.2013
Noteikti aiziešu pie ārstes, Winterra, pagājušo gadu biju, nekā konkrēta nepateica, jo MR arī iepriekš bija neregulāras, tikai ne tik ilgu laiku.. vienkārši viņa ir ārzemēs un nevaru nekā sazināties, tāpēc arī te jautāju pēc palīdzības..
10.06.2013 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Es tava vieta noteikti apsvertu iespeju apmeklet citu arstu, jo tas nav normali. Kaut parastai parbaudei tos 3ls noziedotu vai ari mekletu citu ginekologu ilgtermina.
10.06.2013 15:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits