Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nakarkala?

 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Vai esat savā pieredzē piedzīvojušas gadījumu, ka notiek tas, no kā ilgi esat baidījušās, visu laiku domājušas par to negatīvas domas?

Man tā bija ar krāpšanu. Tas man bija lielākais bieds pasaulē, lai nu ko, tikai lai puisis nepiekrāpj. Jau kopš pirmās attiecību dienas baidījos no tā, kontrolēju viņu, pārmetu viņam visu ko, lai arī nebija pamata, nemitīgi turēju aizdomās. Līdz beidzot pēc daudziem gadiem tas arī notika. Par to, cik tas bija sāpīgi, drausmīgi utt nestāstīšu, pašas saprotat. Bet tajā pašā laikā jutu tādu kā atvieglojumu, ka beidzot tas tiešām ir noticis. Nu tā kā apstiprinājums/attaisnojums manām visām bailēm un histērijām un nervu bendēšanai. Izklausās stulbi, vai ne?
Nu jau ir pagājis krietns laiks kopš tā, taču nepamet doma, ka es sev pati pievilktu šo atgadījumu. Tā teikt "nakarkala"...
10.06.2013 11:57 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Es sev šitā pīpmani pievilināju :( Visu bērnību staigāju blaustīdamās, ka vīrs nepīpēs (man bija trauma, jo tēvs pīpēja)
10.06.2013 12:03 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Ponija
Tev nu gan neveicas ar līgavaini :D visu laiku viņā esi ar kaut ko neapmierināta. Sorry, bet tas griežas acīs katrā Tavā diskusijā un komentārā.
10.06.2013 12:06 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Jau kopš pirmās attiecību dienas baidījos no tā, kontrolēju viņu, pārmetu viņam visu ko, lai arī nebija pamata, nemitīgi turēju aizdomās.


Varbūt vīrietis nogura no nemītigas nepamatotās zāģēšanas. Tā teikt: ja jau neuzticas, tad izdarīšu arī to.
Pati vien pierunāji viņu uz to krāpšanu.
10.06.2013 12:06 |
 
Reitings 146
Reģ: 12.11.2012
Es bieži vien speciāli nepasaku trakām idejām "Nē, nekad!", jo pieredze rāda, ka pēc gadiem notiek tieši otrādāk :D Arī kā Ponija`i ar tiem pīpmaņiem, ka mans puisis nebūs pīpmanis.
Es tiešām domāju, ka tā var "Nakarkatj" visu iespējamo.

Tāpat arī par to, ka tevi nokrāpa:
*tu viņam visu laiku atgādināji - krāp, krāp, krāp
*drošvien vinam jau sāka apnikt tava nemitīgā runāšana par šo tēmu
..un tad tā arī sanāca, kapati "Nakarkala" :)
10.06.2013 12:09 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Tipiski, ka bailes materalizejas. Ir bijis tā kādreiz, bet ne tāda forma. Taču pēdējā laika visu laiku notiek tieši tā, ka domāju, es nodomāju un pēc divām nedēļām tā situācija izspelejas. Pat mazliet baisi. Zel, ka sapnis-esmu miljonāre tik viegli nerealizejas:D
10.06.2013 12:11 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Tie, kas šīm lietam tic, aizpagaišnakt bija īpaši kosmiskais laiks, ja nemaldos līdz 6 rītā. Tad, kad visas domas un vēlmes īpaši labi var materializēties.:) Es uzrakstīju uz lapiņas un ieliku kastītē! :)
10.06.2013 12:12 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Anne, absolūti piekrītu! Man tieši tā arī liekas, ka vīrietis arī domāja un rikojās. Nu kā, ja jau viņa man tapat netic, neuzticas, tad ko tur taisnoties, nokrāpšu arī pa īstam, lai vismaz beidzot pamatotas tās scēnas.

Jauna biju, stulba biju... Meitenes, nepieļaujiet tādas kļūdas kā es :(
10.06.2013 12:15 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Ar domām mēs piesaistām notikumus. Ir ļoti jāpiedomā pie tā, kādas domas un enerģiju mēs palaižam kosmosā. Turklāt, domām, zemapziņai nav pazīstams priedēklis "ne" un noliegums kā tāds. Ja tu iesi un domāsi "Kaut tikai es nenokristu", tu noteikti nokritīsi, jo sevi uz to noskaņo. Tāpat ir ar visiem "Kaut tikai tas nenotiktu!" "Lūdzu nedari to!" un tamlīdzigi.

Un kopumā - be careful what you wish for!
Pagājušā gada nogalē man uzradās kabineta biedrs. Es gandrīz mēnesi katru dienu domāju par to, cik ļoti es atkal gribu būt viena savā kabinetā un negribu strādāt ar viņu. Šī gada sākumā mans boss paziņoja, ka mani pārceļ uz citām telpām otrā pilsētas pusē. Lieki piebilst, ka es viena kā pirksts sēžu šajā Dieva aizmirstajā nostūrī.
Sakarā ar apstākļu maiņu darbā, biju ļoti nīkulīga un mans vienīgais sapnis bija nedēļu gulēt gultā un neko nedarīt. Katru dienu draugam par to žēlojos. Pēc nedēļas es noķēru gripu un mana vēlēšanās piepildījās ar uzviju - nedēļu gulēju gultā vispār neko nespēdama izdarīt.
10.06.2013 12:17 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Es uzrakstīju uz lapiņas un ieliku kastītē!


Paldies, ka pateici 3 dienas par vēlu :D
10.06.2013 12:21 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Ja kas es gribēju taisīt beztēmu un pieminēt to, bet nu kaut kā nesanāca...
10.06.2013 12:24 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Gribēju paturpināt par priedēkli "ne". Kādu laiku atpakaļ lasīju, ka šis, šķietami, nenozīmīgais, mazais vārdiņš cilvēkiem, it sevišķi, maziem bērniem, kaut kur zemapziņā ļoti iesēžas, respektīvi, ja Tu saki: "Nedari tā! Neej tur! Nesaki tā!", tad cilvēks automātiski vēlēsies sākt ar, Tevis paša izteikto, noliegumu.
10.06.2013 12:32 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu es teiktu tā, ka tā nav tava vaina. jā, iespējams, kādā brīdī viņam tas piegriezās, BET pēc visām tavām diskusijām, es esmu sapratusi, ka, iespējams, nav jau pirmā reize, kad viņš to ir izdarījis. kaut gan nevar jau neko te spriest, neuzklausot otru pusi.
var jau būt, ka arī zāģēji ne tikai šādā veidā, bet arī savādāk un arī par daudzām citām lietām.

kādā veidā tu vispār uzzināji, ka viņš tevi piekrāpa?
un, vai viņš tev pateica iemeslus, kāpēc tā izdarīja?

varbūt viņš jau darīja tā jau sen, bet vnk tev acis mālēja ciet.
10.06.2013 12:54 |
 
Reitings 284
Reģ: 21.05.2013
kontrolēju viņu, pārmetu viņam visu ko, lai arī nebija pamata, nemitīgi turēju aizdomās


oo kā es saprotu :D man tikai šitas viss sākās pēc tam, kad viņš piekrāpa :D Neticu, ka otro reizi tā neizdarīs.

Nevaino sevi, vīrieši ir lopi pēc dabas, tiklīdz būs jauna gaļa, kam iebāzt, tā to izdarīs. jauki viņi ir tikai sakumā, kad rozā brilles :D

Vienīgais, ko es lūdzu savējam, pirms tu izlem rakstīt citai/satiec kkur realitātē un uzsāc sarunu - atsūti sms ka starp mums viss cauri, nu pirms tās nolaišanas lai pasaka, nevis aiz muguras dara!
10.06.2013 13:01 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nevaino sevi, vīrieši ir lopi pēc dabas, tiklīdz būs jauna gaļa, kam iebāzt, tā to izdarīs. jauki viņi ir tikai sakumā, kad rozā brilles


ārprāts! Ar tādu attieksmi dzīvot laikam ir ļoti grūti.
10.06.2013 13:07 |
 
Reitings 284
Reģ: 21.05.2013
Anne
Manu attieksmi veido pieredze :) Pirms tam man bija attiecības gadu, viss normāli, un beigās izrādījās, ka visu šito laiku viņam bijusi arī otra draudzene :D Forši :)

Bet grūti ir tā dzīvot, nenoliedzu. Jaunas attiecības uzsāku pozitīvi, bet tieku pievilta vēlreiz.

Varbūt vienkārši man neveicas, un trāpas tādi vīrieši, nevar jau visām būt kā jums dažām, kam ''manējais jau nu gan mani nekrāpj un nav krāpis un nevarētu tā izdarīt'' :D

Neticu viņiem. Un iesaku nevienai līdz galam neuzticēties. Jo ir ļoti maz pāru, kam izdevies saglabāt uzticību gadu gaitā :)
10.06.2013 13:14 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Mums tā regulāri notiek ar mašīnas apdrošināšanu :D Apdrošinam un aizmirstam par tp. Vienā dienā es ieminos,ka - ganjau apdrošināšana tūliņ atnāks un iesmeju. Jā. nākamajā dienā tiešām atnāk sms par to,ka beidzas apdrošināšana. :D un jau kādas pēdējās 3x tā ir bijis.
10.06.2013 13:19 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Tas jau bija krietnu laiku atpakaļ, kad uzzināju, negribas to visu velreiz celt augšā. Atklāju draugiem.lv, izlasīju viņa saraksti (biju baigā okšķere). Nezinu, vai tā bija vienīgā reize vai vel ir bijušas, bet nu kāda vairs nozīme. Tagad varu uz to vairs neiespringt, jo tas JAU ir noticis. Man vairs nav tā "īpašā dārguma" (uzticība mūža garumā), kuru sargāt un vaktēt. Līdz ar to viens pozitīvs aspekts šajos visos sūdos ir - var atslābt :) Un, ziniet, ir mazliet vieglāk kļuvis dzīvot un elpot.
10.06.2013 13:46 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nika, bet jūs palikāt kopā pēc krāpšanas?
10.06.2013 13:48 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Anne, jā, palikām un esam joprojām kopā. Man liekas, ka mēs arī paliksim kopā forever.
10.06.2013 13:50 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Es esmu piefiksejusi, ka ja sūdzos par draugu, pat ne viņam pašam, tad jo sliktāks viņš paliek :D Ja nesūdzos, bet slaveju, jo labaks paliek :)
10.06.2013 14:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits