Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sasodītā distance

 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Sveikas meitenes.
Jau 3 mēnešus satiekos ar savu puisi hokejistu, bet viņš tagad ir aizbraucis uz ārzemēm un mēs tiksimies tikai decembrī. Jau divas nedēļas esam prom viens no otra, un ar katru dienu ir arvien grūtāk un ar katru dienu viens otram pietrūkstam arvien vairāk. Es baidos, kas būs pēc vairākiem mēnešiem, vai būs vēl grūtāk, vai arī otrādāk - jūtas ar laiku pazudīs? Katru dienu sazvanāmies un runājam, stāstam, ka ir grūti bez otra, bet zinām, ka mēs esam stipri, un, ka mēs viens otru gaidām.
Problēma ir tāda, ka viņš uzticas man, bet tāpat uztraucas, ka es varētu neizturēt un satikties ar citiem. Es mēģinu viņu mierināt un pārliecināt, ka viņš velti uztraucas, bet es zinu, ka es viņa vietā arī uztrauktos, jo viņš visu dienu pavada trenējoties un brīvajā laikā sēžot istabiņā ar citiem komandas biedriem, bet es esmu brīva, un varu darīt ko vēlos.
Kā, lai pierādu viņam savu mīlestību? Kā, lai pārliecinu? Vai kāda ir bijusi līdzīgā situācijā? Kā viss beidzās?
Par cik es dziedu un spēlēju klavieres, es, kādu vakaru saskumusi ar asarām acīs izlēmu uzrakstīt viņam dziesmu, kurā es angliski dziedu par jūtām pret viņu un reizē spēlēju sevis komponētu melodiju, tad ierakstīt un aizsūtīt viņam. Kā Jūs domājat, tā būtu laba ideja?
10.06.2013 00:56 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Domāju, ka pēc 3 mēnešu kopā būšanas, tas viss šķiet, nu nezinu, pārspīlēti. Tas tomēr ir mazs laiks, lai tik ļoti solītos viens otram. Vismaz man būtu.
10.06.2013 01:01 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Nu es arī gaidīju, ka kāds uzrakstīs, ka 3 mēneši ir maz, bet esam pazīstami ilgāk, un šī situācija dzīvē ir savādāka, tāpēc tam nepievēršat uzmanību, jo virtuāli ir grūti uzrakstīt, cik šīs attiecības ir nopietnas.
10.06.2013 01:04 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Bija laiks, kad savējo neredzēju 3 mēnešus. Sapratu, jo mazāk tiek čīkstēts, ka otra pietrūkst, jo vieglāk ir to laiku pārdzīvot. Tas baigi iegruzī. Protams, katras attiecības ir savādākas. Tāpēc ir grūti kko ieteikt. Vai būs vieglāk, vai grūtāk? Attiecības to pārdzīvos, vai arī nepārdzīvos. Tas no jums diviem tikai atkarīgs. Bet kko pierādīt neklātienē ir ārkārtīgi grūti. Tu nekad nevari zināt, ko cilvēks dara aiz datora monitora.
10.06.2013 01:11 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Es piekrītu, paldies Tev.
10.06.2013 01:15 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Par dziesmu - tas, protams, ir ļoti jauki, bet, cik bieži tu grasies ko tādu darīt? Tas būs mierinājums uz kādu laiku, un, ko tālāk?
10.06.2013 01:16 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Vīrietis man arī izrādīja neuzticību, kad bijām šķirti. Lai gan tad zem sirds nesu viņa dēlu. Pat tas nebija gana labs iemesls.
10.06.2013 01:19 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Es tev varu ieteikt tikai vienu lietu - noskaties The Notebook. Kaut esi jau redzējusi. Es viņu reizi pusgadā noskatos un paraudu mazliet...mīlestība var uzplaukt arī 3 mēnešu laikā, lai būtu neaizmirstama uz visu mūžu. Bet tāpēc saku, noskaties to filmu vnk. Nav svarīgi, kāda ir pagātne, kas ar ko gulējis pirms saticis tevi, ar ko gulējis pēc tam, kad tevi jau saticis....nu, apmēram tā, ja Tu esi viņa sirdī pa īstam, tad tam nav nozīmes. Kā būs lemts, tā būs. Varbūt viņš satiks kādu citu, varbūt tu nejauši iemīlēsies vēl stiprāk kādā citā, varbūt jūs pašķirsieties pēc šī laika, varbūt jums lemts satikties būs pēc 10 gadiem atkal, varbūt, varbūt, varbūt...nobody knows. :)
Vnk mācies palaist vaļā to, ko mīli. Ja mīli, tad būsi priecīga par to cilvēku, lai vai ko viņš darītu, bet galvenais, lai viņš būtu laimīgs - blakus tev vai kādai citai. Turies un šīs pašreizējās emocijas mēģini mierināt ar domu par palaišanu vaļā. :)
10.06.2013 01:40 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Un, es nesaku, ka nebūsiet kopā. Tu pēc šī laika, kas paies, tikai redzēsi, cik spēcīgas bija tās attiecības, ja noturējās. :)
10.06.2013 01:42 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
up, liekas diezgan aktuāla situācija šobrīd, gribētos vēl kādu komentāru dzirdēt :)
10.06.2013 14:46 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Par cik es dziedu un spēlēju klavieres, es, kādu vakaru saskumusi ar asarām acīs izlēmu uzrakstīt viņam dziesmu, kurā es angliski dziedu par jūtām pret viņu un reizē spēlēju sevis komponētu melodiju, tad ierakstīt un aizsūtīt viņam. Kā Jūs domājat, tā būtu laba ideja?

es teiktu,ka nē. Ne visi vīrieši par to būtu starā, bet ja zini,ka tavējais būtu - uz priekšu.
10.06.2013 14:53 |
 
Reitings 431
Reģ: 14.10.2010
Es ilgojos jau 7 mēnešus un tur neko nevar darīt. Katrs savā valstī un viss tik kreizī, bet ticu gan tam, ka tiem kuriem lemts būt kopā tie arī būs.Un vienalga cik lielam laikam jāpaiet, vai arī cik lielam attālumam jabut,lai saprastu,ka vins ir ļoti vajadzīgs :) Turies!! Nezini, ko viņš dara aiz monitora, bet arī iesaku nečīkstēt par to, cik ilgs laiks vēl jāgaida, jo tā tas laiks velkas..kad par to tik ļoti neispringsti, tad laiks iet ātrāk ;)
10.06.2013 14:59 |
 
Reitings 129
Reģ: 27.05.2013
Par dziesmu es arī saku nē. Tu viņu nepazīsti tik labi, lai varētu būt pārliecināta, ka viņš par tavu dziesmu vienkārši nepasmiesies.

Un, ja gribi būt ar hokejistu, būs vien jāsamierinās ar distanci. Kad manējais agrāk arī visu laiku spēlēja, man arī tas bija jāpaciešs! Vienkārši esibuzticīga, ja tā tiešām būs tā lielā mīlestībs-tā nav jāpierāda! :)
10.06.2013 15:02 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Uz kuru valsti tad šamējais aizbrauca? Mūsdienās jau robežas ir vaļā - varbūt vari sakrāt naudiņu un aizbraukt ciemos? Es zinu meiteni, kas tieši šādā veidā noturējusi attiecības jau 3 gadus, lai gan viņa dzīvo/strādā Latvijā, bet puisis tikai nākamgad beigs studijas ASV un tad brauks uz Latviju. Viņi satiekas +/- 2,3 reizes gadā, gan viens vai otrs atbrauc ciemos. Abi ir latvieši.

Mans vīrietis arī ir ārzemēs, pelna naudiņu skolai. Sazvanāmies katru dienu, bet nečīkstam, cik ļoti ilgojamies. Skaidrs, ka ilgojamies, bet nafig jāčīkst. Tas taču ir forši, ka Tu pēc kāda ilgojies, par to nevajag čīkstēt.
10.06.2013 15:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es Tevi ļoti labi saprotu!!! Bija līdzīgi.. Vienīgais risinājums ir sevi maksimāli aizrautīgi nodarbināt šos mēnešus, lai ātrāk paiet laiks.. un bez ilgām ikdienā parādāsi arī citi iespaidi :)
10.06.2013 15:14 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
kadel ir jamekle kaut kadas problemas attiecibas? jus tak variet runat tapat, stastit ko diena darijat utt, nevis vislaik naudet par ujjj ka es nevaru dzivot bez tevis.un 3 menesi...cilvekiem jau liekas, ka kraps tulin?? jus noteikti parspilejiet!
10.06.2013 15:18 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Paciemoties arī nebūs iespēja? Ja ir šāda iespēja, tad es ieciklētos uz satikšanās plānošanu :)
10.06.2013 15:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu tie ir TIKAI 3 mēneši. lai gan.. hmm, kad mēs ar draugu bijām kopā 3 mēnešus, mums jau nedēļa šķita ilgs laiks un skumām visu laiku, kad bijām šķirti. bet iesaku tev tomēr nedaudz atslābt. jā, viss ir forši un baigi jauki, bet nevelti visu brīvo laiku vai nu tikai skumjām vai sarakstei ar viņu. tu vari darīt tik daudzas lietas, kamēr viņš ir aizņemts. tomēr tev esot blakus šādam vīrietim, ir jābūt ļoti pašpietiekamai. jūsu attiecības tādas vēl būs ilgi, ja būsiet kopā. un, ja tu tā gadu gadiem gaudosi, tad nedomāju, ka tas būs labi. vinš būs prom, bet tu katru dienu viņam par to atgādināsi. protams, ka nevajag arī izturēties tā, it kā viņš būtu tepat blakus. padomā, vai šīs attiecības tiešām ir priekš tevis un vai tu ilgtermiņā to visu izturētu.
10.06.2013 15:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits