Cik bieži?

 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Sveikas, cosmo dāmas. :)
No dabas esmu mierīgs cilvēks, bet katram ir savs vājais punkts un bakstīt viņu nevajag.

Cik bieži Jūs piedomājiet pie tā ko sakiet?
Iedomāsimies situāciju, Jūs ar draugu/draudzeni sēžiet kādā āra terasē, bet pie blakus galdiņa sēž cilvēks ar teiksim - tavuprāt, jocīgu apģērbu, lieko svaru, šķidriem matiem - vienalga. Jūs ar savu biedru ņematies ne ļauni, bet tomēr apsriest šī cilvēka vizuālo tēlu, neko par viņu nezinādams.
Vai Jūs piedmājiet pie tā, ka šī persona to var ļoti ņemt pie sirds? Vai tomēr izmetiet vel komentārus no sērijas - man tā nekad nebūtu, labak būtu sportojusi, labāk jaunas drēbes nopirktu utml? Kāda ir Jūsu attieksme pret apsriedējiem un vai pašas mēdzat netieši aizvainot svešus cilvēkus?

Pavisam nejauši, pirmo reizi dzīvē saskāros ar šādu situāciju stāvot rindā pie veikala kases. Esmu 30./31. grūtniecības nedēļā, bet vēders man ir niecīgs un uzvelkot vasarīgāku, brīvaku apģērbu drīzāk izskatots apalīte nekā grūtniece. Aiz manis stāvošās dāmas izdomāja padiskutēt par to, cik resna es izskatoties. Lieki piebilst, ka jutos ārprātā neērti šādā situācijā. Jo nebūt arī ar visu grūtniecību neesmu noresnējusi - dibens, gurni un puncis izskatās labi paēduši, bet tāpat nekas diži liels tur nav. Un sāku domāt, kas mums dod tiesības nosodīt vai aprunāt svešus cilvēkus ar nulle informāciju par viņa stāvokli kā veselības, tā finasnialajā plānā...
06.06.2013 11:56 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Bet vispār, pat ja es zinu šo apakšstāstu un zinu, ka teiksim, cilvēks šādi izskatās katru dienu, tad laikam vairs neko nesaku, jo vienkārši pāraugu to un man šķiet, ka tas vairāk piestāv tīņiem. Grūti šobrīd būtu iztēloties, ka pilnā nopietnībā labākajai draudzenei pačukstu "tā Anniņa gan kā parasti atnāca uz darbu ar nemazgātiem matiem". :D Kaut kā nez...ir labākas lietas par kurām runāt, Anniņa ar saviem matiem pati tiks galā.
06.06.2013 21:48 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Ciest nevaru aprunāšanu! Pamatskolā biju pamatīga klaču vācele. Tā iemesla dēļ no manis novērsās tuvas draudzenes. Tas man bija gan trieciens, gan laba mācība uz visu mūžu. Kopš tā brīža neaprunāju un aizrādu citiem, kad tā dara. Ja saku, tad tikai to, ko bez problēmām varētu pateikt arī acīs un nekādā gadījumā neko par intīmo vai ģimenes dzīvi.
06.06.2013 22:05 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Lou - es domāju tieši tāpat kā tu. :)
06.06.2013 22:07 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
man bij lidziga situacija,bet ne par izskatu...es iznacu aaraa no wc kabines,kura nebij taa tiiraakaa un aiz manis gaja iekshaa sieviete un vinja skalji savaam drushkaam pazinjoja,ka esot esot bez maz vai cuuka un vel kaut ko..Es kaa devu pretii, taa mutes aizveeraas :D

un istenibaa,jaa..ljoti biezhi sanaak aprunaat... it sevishkji esot Londonaa,pierodu pie skaljas aprunaashanas latvieshu valodaa,ka ,esot LV, bish sevi jaakontrolee ko un kam,un kaa saku :D
06.06.2013 22:16 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Es vienreiz sen senos laikos pēc tusiņa agrā, agrā rītā braucot mājās ar trolejbusu dzirdēju kā meitenes maz aiz muguras aprunā mani - ka mani mati izskatoties pēc mačalkas un diez vai vispār ir izķemmējami... :D Patīkami, protams, nebija, bet jāatzīst, ka es diez vai izskatījos kā pirmā svaiguma tajā rītā un mani mati tiešām bija krietni pabojāti balinot... Stellas gadījums, protams, ir pavisam cita lieta, bet pēc savējā es padomāju gan, vai nav vērts kaut ko mainīt, tā kā dažreiz tāda aprunāšana nāk par labu.

Atzīšos godīgi, ka es arī mēdzu nokomentēt apģērbu, matus, bet ne ķermeņa formas (varbūt tāpēc, ka pati neesmu no tievākajām), bet vienmēr cenšos, lai tas otrs cilvēks nedzird...
06.06.2013 22:31 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Es neaprunaju un man pat ir vienalga ka kads izskatas. Tapat , ka neaprunaju ar draudzenem citas draudzenes. Loti nepatik tadas lietas
06.06.2013 22:38 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Atzīšos godīgi, ka es arī mēdzu nokomentēt apģērbu, matus, bet ne ķermeņa formas (varbūt tāpēc, ka pati neesmu no tievākajām), bet vienmēr cenšos, lai tas otrs cilvēks nedzird...

Jāatceras, ka mēs dzīvojam nabadzīgā valstī, ne visiem ir līdzekļi jaunu drēbju iegādei un dārgām matu maskām.
07.06.2013 09:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits