Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Baigi gara piedodiet

 
Reitings 5
Reģ: 21.10.2010
rakstisu sava varda bet tas nav par mani...

Pirku dzivokli caur makleri(pazistama daudzus gadus)...pietruka nauda,vina aizdeva uz goda varda un uz parastas lapinas tika rakstits ka esu parada noteiktu summu un viss un paraksts..Pec kada laika sanaca strids par visadiem niekiem u.c lietam ar to makleri.Nu un ta vairs nekontaktejamies.un ari naudu izlemu neatdot...pec kada laika vina man sutija vestuli tadu ka atgadinaju es ignoreju ...tad zvanija itka kaut kads paradu piedzinejs un prasija nu jau divreiz lielaku summu es pateicu ka iesudzesu tiesa par naudas izspiesanu nometa klausili.Pec laika ielika mani Latvijas vestnesi ka izvairos no maksasanas.Ta ari to visu ignoreju.

Sodien zvana no bankas un saka ka esot bijusi tiesa maklerei par labu un vini atnemsot dzivokli ko izsole pardosot,lai varetu ar makleri norekinaties.Deva 5dienas laika lai es ar makleri varetu vienoties par to parada adosanu.
Neesu sanemusi nekadu uzaicinaju uz tiesu..vai ta var notikt tiesa?
Un Lv man tikai konts ir kur sutu naudu lai maksatu kreditu bankai par dzivokli no kura nevaru ne santima iznemt.

Esu arpus Lv un tas notikums ir Lv
05.06.2013 20:32 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Vai nav neviens mācījis, ka parādi ir jāatdod? Visu notiekošo nopelnīji un ceru, ka atbildēsi.
05.06.2013 20:35 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Ja neesi Latvijā, tad tu nemaz nezini vai tavā pasta kastītē nav paziņojums par ierašanos tiesā. Tā kā tiesa ir pilnīgi reāla.
Arī parasta lapiņa, kas ir parakstīta abām pusēm ir kā "aizdevuma līgums" kuru izmantot tiesā.

Viss ir ļoti reāli.

Tev nebija tiesības, pat pēc kašķiem neatdot aizdoto naudu. Tā saucas - zagšana. Un par to liek cietumā, ne tikai atņem dzīvokli.
05.06.2013 20:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
bet protams, ka tev var atņemt dzīvokli. pati vainīga, ka neatdevi naudu. būs tev pelnīts sods ilgam laikam.
ja tev nav citu naudas līdzekļu un tu nevienosies ar mākleri, tad, jā tev tiks atņemts dzīvoklis, lai mākleris atgūtu SAVU NAUDU. tā kā tev pieder dzīvoklis, tas tiks realizēts un mākleris saņems savu naudiņu. plus tu vēl maksāsi tiesas izdevumus un tiesu izpildītāja izdevumus. ja naudiņa paliks pāri - atdos tev. ja pietrūks vēl, tad 30% novilks katru mēnesi no tavas algas, kamēr visas sumams visiem būs atdotas.
06.06.2013 15:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
atiGita- labprāt arī pabiedētu meitene, bet par tādām lietām cietumā neliek :D te būs vnk parāda piedziņa. tas ir tāpat kā cilvēki ņem aizņēmumus bankās un pēc tam neatdod
06.06.2013 15:56 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
+ Sany. PAr tiem procentiem gan neko nezinu.
06.06.2013 15:57 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
patīk man šitie cilvēki - "nolēmu neatdot naudu".
nu tad tagad nolem sākt maksāt,ja negribi no dzīvokļa šķirties. ganjau parāds tev nav vienīgā lieta pie parādu piedzinējiem. Par tiesas izdevumiem, ganjau arī vēl jāmaksā. nu ko - dažiem llabāk nepieņemt lēmumus. nekad. nesanāk :D
06.06.2013 15:58 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Sany
plus tu vēl maksāsi tiesas izdevumus un tiesu izpildītāja izdevumus. ja naudiņa paliks pāri - atdos tev. ja pietrūks vēl, tad 30% novilks katru mēnesi no tavas algas, kamēr visas sumams visiem būs atdotas.

Precīzi tā tas arī notiek. :D ja nebūs darba un nebūs algas, maksāsi no pensijas, bezdarbnieku pabalstiem utt. :D
06.06.2013 16:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vispār normāli - cilvēkam aizdod naudu uz godavārda, bet šis izdomā neatdot, jo, redz, par sīkumiem sastrīdējās... Māklere malacis, ka vismaz parakstu par aizdevumu pieprasīja! Nāksies vien atbildēt par to likuma priekšā.
06.06.2013 16:06 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Nesaprotu vispār kā tas ir ''nolēmu neatdot'' - naudu aizņēmies? aizņēmies. tātad jāatdod. kas tas par idiotisku argumentu ''mums bija strīds, tāpēc neatdošu naudu''. Viņa tev vēl atgādināja, utt. un tu vienkārši nolēmi neatdot - saņem savu sodu. Jā, tiesa ir pilnīgi reāla iespēja, īpaši ja neesi bijusi LV. Meitenes te jau ļoti labi uzrakstīja par visu, kas būs, ceru, ka saņemsi pēc nopelniem un gūsi mācību, ka ja aizņēmies, nauda IR jāatdod, neskatoties uz ''uj, sastrīdējāmies, nu tad lai iet dillēs'',
06.06.2013 16:09 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
viss ir atkarīgs cik liela summa, tas ļoti daudz ko maina.
06.06.2013 16:11 |
 
Reitings 51
Reģ: 29.01.2009
Priecē, ka pateicoties taisas instancēm, kāds saņem pēc nopelniem. Citādi parasti vairāk tiek dzirdētas sliktās ziņas, ka caur tiesu neko nevar pierādīt un visi procesi velkoties gadiem. Prieks par mākleri! :)
06.06.2013 16:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits