Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Grūtniecība & Ģimene
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
4
5
6
|
nākamā »
Pozitīvs tests..
M
6947
Reģ: 21.10.2010
Ieraugot pozitīvu grūtniecības testu... pirmais, kas iešāvās / iešautos prātā ? :)
0
0
05.06.2013 18:27 |
grecia
2587
Reģ: 07.03.2011
Aborts.
0
0
05.06.2013 19:08 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
;)
0
0
05.06.2013 20:18 |
atiGita
1055
Reģ: 10.02.2011
BEIDZOT! :))
0
0
05.06.2013 20:21 |
kuuuuka
1918
Reģ: 23.04.2011
F*ck, bet mamma priecāsies! :D
0
0
05.06.2013 20:21 |
kuuuuka
1918
Reģ: 23.04.2011
Marilyn
, kāda bija tava pirmā domā, kad ieraudzīji? :)
0
0
05.06.2013 20:23 |
Franky
17
Reģ: 05.06.2013
Kad es uztaisīju testu un tas bija pozitīvs, pirmais,kas iešāvā prātā bija:'' Ko tagad teiks draugs, un ko tētis? '' :D
0
0
05.06.2013 20:24 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
Marilyn, kāda bija tava pirmā domā, kad ieraudzīji?
Es nodomāju,ka man rēgojas un nesu draugam rādīt, vai viņš arī redz to otru strīpiņu.
0
0
05.06.2013 20:25 |
kohls
3146
Reģ: 30.12.2012
psc ir!
0
0
05.06.2013 20:26 |
Koskaties
1033
Reģ: 13.09.2012
divas svītras
0
0
05.06.2013 20:26 |
Marta(tā foršā)
7781
Reģ: 12.11.2010
isteniba man nekas nebija prata. rokas triceja aiz satraukuma.pec tam saku rekinat laiku pec internta izlasitam pazimem un domaju vai viss ok, jo neden biju dzerusi vinu, vermutu. baidijos vai viss ok.
0
0
05.06.2013 20:32 |
Ultraviolet
349
Reģ: 08.02.2013
pirmā doma gan jau būtu- Jāiet kārties:D
0
0
05.06.2013 20:40 |
Cheerija
39
Reģ: 19.06.2010
Pirmā doma - Nu kaut nu puisītis.. pag pag. KO? Ko man tagad darīt?
0
0
05.06.2013 21:04 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
Nu kāpēc uzreiz kārties? Nav jau pasaules gals :)
0
0
05.06.2013 21:05 |
Miss Dee
2858
Reģ: 29.01.2009
Bļe! :D
0
0
05.06.2013 21:06 |
BetijaB
1396
Reģ: 18.03.2012
Man bija doma:''ko nozīmē 2 svītriņas??'' un es sāku lasīt lietošanas instrukcijā, ko tās 2 svītriņas nozīmē :D
0
0
05.06.2013 21:08 |
Aniii
3278
Reģ: 18.02.2009
Nu, ja tā, tad - Kur es tagad dzīvošu?! Kur es ņemšu naudu?
ps man tiešām ļoti nepatīk bērni, bet no aborta man bail, nezinu, kas tas ir (:D) :(
0
0
05.06.2013 21:10 |
Nazīc
8171
Reģ: 14.01.2013
Sāktu domāt,kurš pa nakti ir ielauzies manā mājā un apaugļojis mani :D
0
0
05.06.2013 21:11 |
chuksene
1519
Reģ: 30.04.2010
Īsti neatceros ko iedomājos, laikam kaut ko par pēdējo ballīti kad lietoju alkoholu un kā lai atmet smēķēšanu.
0
0
05.06.2013 21:15 |
.
4258
Reģ: 18.06.2012
Mana pirmaa doma uz doto briidi buutu taada, ka labaak to nemineet sheit :D Bet kaut kas liidziigs kaa ultraviolet.
0
0
05.06.2013 21:16 |
stellaglmr
3922
Reģ: 06.03.2011
Mana pirmā doma bija - jāiet pie Gulbja nodot HCG. :D
0
0
05.06.2013 21:22 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
4
5
6
|
nākamā »
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
LilyLady
Šodien, 11:19
Pētījums par attāluma attiecībām
Williami
Šodien, 11:14
Butterfly clothing
CallMeAnnika
Šodien, 10:19
IetekMeļu tops
Rumblerx
Šodien, 10:19
Edgars Miskarovs
Astarte
Šodien, 08:01
Sit pa nervu
didii5
2026-06-25 22:44
klusēšana
Dziedviendziesmiņa
2026-06-25 21:34
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (12)
GlorijaGrevcova
jejehsbsbbsbs
ZII
JanJan
Otiiilija
DabaTevivēro
truedeee
Minelūše
Ja nav laika
Cibuldi
Vissslikti
Lilijas
© 2022 Dieviete.lv