Māņticība!

 
Reitings 52
Reģ: 06.01.2013
Sveikas!
Vēlējos jautāt cik daudz jūs ticat māņticībai t.i. dažādiem ticējumiem utt.
Problēma ir tāda,ka pagājušajā vasarā biju atpūsties Francijā un tur kādā mazā,vēsturiskā pilsētiņā nopirku divus atslēgu piekariņus,saliekot kopā,tas veidoja vienu lielu un pilnu piekariņu. Tips ir kut kas līdzīgs šim https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQxlk8PWtem4TSviurwZSzxsH8wBtdhQ84Ph0kxBXCo6php99At Dāvājot šo piekariņa vienu pusi savam puisim un otru sev noteicu - kamēr nepazaudēs vai nesaplīsīs tikmēr būsim kopā,kad notiks pretējais kaut kas,tad viss arī beigsies un šodien pienāca tā briesmīgā diena, kad konstatēju,ka no manām atslēgām mana piekariņa daļa ir pazudusi,es tagad nezinu vai tas ir uz labu vai sliktu,ticēt vai neticēt,jo reiz man draudzene uzdāvināja rokassprādzi ar šādu pat tekstu,ja viņa saplīsīs,tad draudzība būs vējā un pēc laika man arī saplīsa viņa un draudzība beidzās.
Man ļoti bail no tā visa,kas varētu notikt,arī puisis laikam jau šim ir sācis ticēt un patiesi laimīgs nav par to,ka esmu nozaudējusi piekariņa vienu daļu.
05.06.2013 13:08 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Morgan le Fay - fū! Pēc tās diskusijas izlasīšanas kaut kad sēdēju mašīnā pie veikala kaut ko baigi aizdomājusies un dzirdu - kaut kas klauvē. Momentāli atcerējos par to klauvēšanu un nāvi un sāku raudāt. :D Visi dzīvi, visi veseli - bet pārbīlis iestājās kā lētā šausmu filmā. :D
09.06.2013 00:44 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
stellaglmr
Tiesam raudaji? Drausmas, negribeju nevienu tik traki biedet.
09.06.2013 00:48 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Jā. :D Iespējams, tas tādēļ, ka bija pavēls un es biju sagurusi un vēl svešā vietā - bet tie klauvējieni pēc tās diskusijas. Brr. Kā atceros, tā vēl tagad liekas, ka gals klāt. :D
Neliela deva baiļu nāk par labu organismam. ;)
09.06.2013 00:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits