Ko izvēlēties no abiem?

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Ir 2 varianti:
1. Vecāki ļoti spiež uz mācību turpināšanu, tas ir, studēšanu, piesakās sponsorēt studijas. Ir viena lieta, kuru labprāt dzīvē izprastu un izstudētu, taču nepatīk tā doma, ka vecāki maksās un zinu, ka jēdzīgu darbu ar savu vidusskolu paralēli studijām pašlaik neatradīšu...būšu uz vecāku kakla.
2. Mans mērķis gadu atpakaļ bija doties pēc vidusskolas au pair programmā uz savu sapņu zemi USA, gadu strādāt par aukli. Šim mērķim pat strādāju pagāšvasar par aukli, noliku tiesības un ir arī tagad pabeigta vidusskola. Viss, kas nepieciešams, lai realizētu savu sapni.
...
Tātad, ko man pie velna darīt? Un man nav ne jausmas, kurš būtu pareizais ceļš un intuīcija šajā dzīves situācija ir vesela 0. Lūdzu padomus, viedokļus, argumentus un domas.
05.06.2013 01:53 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es noteikti ņemtu studijas. ja es salīdzinu auklītes darbu ar iespēju iegūt bakalauru, tad mana izvēle ir viennozīmīga. uz ASV var braukt arī vēlāk ar diplomu kabatā un meklēt cilvēcīgu darbu. apvienošanas kārtībā vari pačekot līdzīgas programmas kā krista minēja.
10.06.2013 12:01 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Ja ļoti vēlies, brauc uz ASV. Au pair programmas ir uz gadu, tā kā tur nav ne 5, ne 10 gadi. Iegūsi pieredzi, apskatīsi ASV, valodas nostiprināšana un tas ir tas, ko vēlies. STudijas būs arī pēc gada.
Ja paliksi studēt, uz ASV vari neaizbraukt - jo, ja tagad tevi nekas nesaista (darbs, attiecības), tad pēc 4 gadiem var saistīt - gan darbs, gan attiecības.
Mana draudzene pēc vidusskolas aizbrauca uz Vāciju par Au pair, pēc gada atbrauca atpakaļ, iestājās augstskolā, mācījās. Tagad ir apprecējusies, grāds rokā, bijusi Vācijā, vēlas tur atgriezties un ir ļooti labs kontakts ar Au pair ģimenēm. ;)
Kursi nav jāiet.
10.06.2013 12:07 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es ieteiktu izvēlēties ASV tikai tai gadījumā, ja tev tiešām patīk bērni un tavs sapnis ir viņus auklēt, pieskatīt utt. Manuprāt, tas mērķis "ASV - mana sapņu zeme" nav pietiekams, lai pieteiktos strādāt par aukli. Es, protams, saprotu, ka droši vien šī iemesla pēc tieši visi arī brauc, bet personīgi man tas liktos nepareizi. Pirmkārt, jau no ģimenes un bērna puses - domāju, visi grib saņemt kvalitatīvu aukles darbu (piemēram, skolā taču arī neiet strādāt cilvēki ar kreisiem mērķiem), otrkārt, no tevis pašas puses - saprotami, ka tur nevarēsi izskraidīties un baudīt 24/7 savu sapņu zemi. Šādam nolūkam tiešām vajadzētu sākumā iegūt izglītību/pastrādāt, sakrāt savu naudu un vēlāk braukt ekskursijā uz šo valsti.
10.06.2013 14:23 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ja paliksi studēt, uz ASV vari neaizbraukt - jo, ja tagad tevi nekas nesaista (darbs, attiecības), tad pēc 4 gadiem var saistīt - gan darbs, gan attiecības.

Tad nu gan problēma - saskaņot atvaļinājumus ar mīļoto un aizbraukt abiem kopā.
10.06.2013 14:25 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Au pair programmas ir uz gadu, tā kā tur nav ne 5, ne 10 gadi.


Au pair programmu taču var pagarināt, arī pēc ģimenes vēlēšanās var palikt ilgāk, zinu vairākas meitenes, kas aizbrauca uz gadu, bet tagad jau precējušās un LV nav domas atgriezties, bet daļa tieši brauca ar domu, ka gadu nostrādās un pēc tam atpakaļ brauks mācīties.
10.06.2013 14:34 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
pazīstot sevi,es neaizbrauktu viena uz USA un studētu.Bet Tev iesaku braukt. :)
10.06.2013 14:37 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
godīgi pateikšu - jūsu viedokļi ir tik pretēji, ka nekāda loģiska doma netiek uztverta. puse ir par, puse ir pret. jāizlemj jau vien man pašai. :)
10.06.2013 14:58 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Pie velna, ko saks citi un vecaki. Dari to ko gribi darit. Ja tas ir tavs sapnis, tad uz prieksu. Ta ir tava dzive, nevis musu vai vecaku.
10.06.2013 15:01 |
 
Reitings 431
Reģ: 14.10.2010
ASV augstākais vari au pair pagarināt uz gadu, kopā 2 gadi. Un nav jau nu tā, ka savas dzīves au pair nav. IR un kā vēl IR, tikai esi pakļauta darba ritmam, ko nosaka ģimene.Jebkurā gadījumā Tev ir brīvais laiks, kad dari,ko gribi,kā jebkurā citā darbā - tieši tāpat. Un esot kā au pair ne mirkli nenožēloju,jo tādu dzīves pieredzi kā šeit laikam tiešām nekur citur neiegūtu,kā esot šeit viena.. Es par Au pair un Tu to zini ;)
10.06.2013 15:06 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Es arī esmu par au pair. Gan jau būs iespējas studēt,attīstīties,taču šo iespēju aizbraukt uz USA ir jāizmanto.
10.06.2013 15:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Libra!+++Tik labi pateici un tik preciizi!Vispaar ir cilveeki,kuriem pavisam te nepatiik,iipasi tiem pilseetas cilveekiem,kuri dziivo taadaas valstiis,kaa Vaacija, Francija ,Zviedrija-tie cilveeki ,kuri pieradusi pie pilseetas dziives un visaaiem labumiem ,ko pilseeta dod ,peeksni nonaak gimenee,kur jaaskataas , loti izlutinati beerni... ir neiespeejami sagaidiit beigas tai "vergu dziivei"...!
Es arii ,vaardu "Amerika" ,biju sapratusi mazliet citaadi!:D
10.06.2013 18:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja vecaaki audzina bumbuli peec Sears metodes, tad es aukliites vietaa laikam noshautos. Diemzeel taa ideologija kljuust arvien populaaraaka. (aizliegts beernam teikt nee, aizraadiit par nepareizo riiciibu vai vispaar pateikt kaut ko negatiivu, viss ir jaatljauj un dziive ir jaapakaarto beerna iegribaam)
10.06.2013 18:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits