Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaut kāda aizture?

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Visu dzīvi esmu ar šito cīnījusies. Tā ir kaut kāda iekšēja aizture un bailes, kas izpaužas tieši darba dzīvē. Pāris piemēri. Man ir ļoti grūti saņemties un pašai pienākt pie priekšnieka, lai pārrunātu kaut kādus jautājums. Šķiet, es nekad nevarētu iebrāzties sapulcē pie citiem un pateikt kaut ko steidzamu. Man ļoti nepatīk zvanīt svešiem cilvēkiem, komfortablāk jūtos, ja var e-pastu uzrakstīt. E-pastus no priekšnieka man dažkārt par bail vērt vaļā, kaut parasti tur nekā tāda nav. Bet vot kaut kas tāds ir man... kaut kādi kompleksi, bailes. Liekas, ka labāk lieciet mani mierā, nerunājiet, nenāciet par tuvu klāt, gribu viena pati sēdēt stūrītī noslēpusies aiz datora :D
Un tas man traucē un gribu no tā atbrīvoties! Man tā patīk tie komunikablie un atvērtie cilvēki, kas var piezvanīt, sarunāt, ar svešiem iepazīties, mierīgi priekšnieku vēl pusdienās uzaicināt un ļaļaļaaa.
Es saprotu, ja es nemainīšu savu personību, ne par kādu vadītāju nemūžam nekļūšu vai augstākā amatā. Neviens man neko lielu neuzticēs un vienmēr palikšu mazā klusā biroja pelīte :(
03.06.2013 10:47 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Tu neesi pārliecināta par sevi. Sāc darboties ar šo.
03.06.2013 10:48 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Protams,ka visi nav dzimuši priekšnieki un visi nekad nebūs komunikabli.Kā tad rodas biroja planktons?! Tad lauz sevi un sāc tēlot,iejusties citā tēlā, bet no dabas tāda Tu nebūsi.
03.06.2013 10:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jo vairāk pārkāpsi sev pāri, jo ātrāk pie tā visa pieradīsi :)
03.06.2013 10:57 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Bet ko jūs tieši ieteiktu darīt?

Kādas pašas esat darba vidē?
03.06.2013 11:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits