Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bijusī

 
Reitings 7
Reģ: 04.05.2013
Sveikas meitenes.
Man pašlaik ir diezgan nelāga situācija. Man ar vienu puisi veidojas attiecības, viss ir ik jauki, visa romantika un tā. Bet par cik jau zinām, ka Latvija ir maza un Rīga vel mazāka, tad jau gadīties var visādi,
Vienu vakaru ejot pa ielu ,kārtējā pastaigā.Mēs uzskrējām viņa bijušajai draudzenei ar ,ko viņam vēl joprojām laba komunikācija, šķīrušies bez strīda.
Kā par nelaimi pēc šīs tikšanās tā meitene pazvanīja viņam kaut kādas sešas reizes stundas laikā. Aicināja kopā pasēdēt, papļāpāt, tad uz klubiņu un tā. Puisis protams atteica, bet neesmu pārliecināta, par to cik viņš pats ļoti ticēja tam savam "nē"
Meitene pēc vairāk kā gadu izbeigtām attiecībām pēkšņi attopas un sāk maisīties.
Esmu uztraukusies un izmisusi, nevēlos pazaudēt puisi. :(
01.06.2013 23:24 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tu tik loti neparliecinata esi par sevi? vins tak atteica vinai!
01.06.2013 23:27 |
 
Reitings 7
Reģ: 04.05.2013
atteica ar aizbildinājumiem, ka ir noguris, ka nav piemērots apģērbs utt...
Kā dabūt to pārliecību, un iestumt sev par labu.
Jo veca mīlestība nerūs. It īpaši, ja tā bijusi pirmā.
01.06.2013 23:31 |
 
Reitings 428
Reģ: 01.12.2012
Viss no puiša atkarīgs, pēc laici;na b;us skaidrs, kā veidojas notikumi, pagaidām atslābsti. :)
01.06.2013 23:34 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
bet ja vina nerus, tad cilveki butu kopa, apprecetos, butu berni. un tie attaisnojumi,...gan jau vienkarsi neteica, ka tevis del neietu. tii man, ja puisism butu interese, vinam nogurums parietu un kaut halata aizskrietu!
01.06.2013 23:35 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
Tu rakstīji,ka jums tikai sāk veidoties attiecības. Kā tas ir? Jūs esat kopā vai tikai dažas reizes tikušies?
Ja kopā, tad padomā, cik nopietni viņš uztver jūsu attiecības, ja otrai meitenei aizbildinās tikai ar to, ka noguris, vai nav īstais apģērbs. It īpaši tavā klātbūtnē, normāli viņam būtu atbildēt, ka viņš laiku pavada ar savu draudzeni!
Bet, ja esat satikušies tikai dažas reizes, tad varbūt liec viņam noprast, ka tev viņš ir svarīgs (ja jau tāda greizsirdība) un to, ka vēlies nopietnākas attiecības. Jo iespējams viņš nav pārliecināts par jūsu attiecībām ,tāpēc arī atļaujas arī kontaktēties un apsvērt iespēju satikties ar bijušo...
01.06.2013 23:38 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
divaina ari ta meitene, kas tik nekaunigi atlaujas uzbasties bijusajam draugam.vina tak redzeja, ka jus esiet kopa. vai vina nemaz nesaprat??kaut gan tur butu jabut mulkei, lai nesaprastu. pietam jocigi liekas, ja stunda zvana 6 reizes un dzeks katreiz atsaka, izdomajot citu attaisnojumu. tur jau vairak ka skaidrs butu, ka atsuj. laikam ex dura, nekas vairak, tu neparliecinata par sevi un jusu attiecibam, puisis nedaudz glevs, ja konkreta teksta beibi neatsuj, bet dod majienus, kurus vina negrib saprast.
01.06.2013 23:38 |
 
Reitings 7
Reģ: 04.05.2013
nu mēs rudenī sagājāmies, bet dēļ ārzemēm izšķīrāmies un kā attaisnojumu viņš minēja, ka meklē sevi, vai iespējams vel nav ticis pāri šīm attiecībām.
Neskatoties uz visu šo pus gadu, mēs šā vai ta rakstījāmies ,runājām.
un tagad var teikt, ka attiecībām ir tāda kā pirmizrāde, iepriekšejo saukt par ģenerālmēģinājumu.
01.06.2013 23:43 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Nu viss atkarīgs no puiša.
01.06.2013 23:45 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
man viss forši! Draugs teica, ka ar bijušo nespētu saiet atkal kopā, laigan bijusi pirmā lielā mīlestība, jo viņaprāt, tas neesot normāli!
Tā, ka man par to nav jāraizējies! :)
Kas attiecas uz citiem žekiem, viņi var saiet apakaļ, kā kurš cilvēks
02.06.2013 11:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits