Līšana svešā dzīvē

 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Čau, meitenes. Atkal es ar saviem eksistenciālajiem jautājumiem.

Problēma sekojoša:
Mana tuvākā un senākā draudzene šovasar taisās precēties.
Itkā, nekādas problēmas. Bet viņi strīdās, viņai nemirdz acis un viņa pati šaubās, vilcinās, cer, ka pēc kāzām paliks labāk (viņi tak tikai ap šo laiku vispār ir kādu gadu kopā, un jau tik daudz problēmu)... Viņi pat vēl nedzīvo kopā.
Man tas puisis nepatīk. Varbūt esmu overprotective, bet viņa var labāk. Viņš uzvedas, kā bērns.

Tā dilemma, ar ko mokos .. man šķiet, ka viņa pieļauj milzīgu kļūdu. Es noskatos, neko nesaku, priecājos līdzi, staigājam pa kāzu saloniem un meklējam viņai kleitu, bet es nespēju līdz galam priecāties, ja es redzu, ka viņa nepriecājas. Es taču viņu pazīstu .. mirkļos, kad viņa man cenšas ieskaidrot, ka viss taču esot kārtībā, es tam neticu un, šķiet, viņa arī ne.
Līdz šim neko neesmu teikusi, bet, jo tuvāk nāk tas kāzu datums, jo vairāk .. Es uztraucos. Viņa ir viens no maniem tuvākajiem draugiem un es tiešām gribu, lai viņa ir laimīga - bet varbūt es kļūdos un viņa ir superpriecīga un tiešām, tiešām grib to džeku precēt.

Ko darītu Jūs? Turpinātu klusēt, vai tomēr pateikt viņai visu, ko par to situāciju domāju? Viņa man reiz atstāstīja, pāris mēn. atpakaļ, ka esot viņam atzinusies, ka grib turpināt attiecības, bet vēl nav gatava kāzām. Uz ko džeks esot atbildējis, ka, nu, sorry, bet es gan gribu Tevi tagad precēt.
Varbūt kaut kas ir mainījies, bet man šķiet, ka viņa tur ir iepinusies un pati ir pārāk apjukusi, lai izrāptos laukā. Viņu defaultā var viegli uz visu ko pierunāt un viņa neprot pateikt nē.

Ai, es tak zinu, ka tā ir viņas dzīve, viņas mācība, utt, bet uztraucos vienalga. Es neesmu skaudīga pēc dabas, es tiešām gribu, lai viņa ir laimīga (un pa savam, nevis pa manam), un, ja es redzētu, ka viņa ir priecīga, es taču neko neteiktu, lai vai kāds tas džeks. Bet es neredzu to prieku.
Ko Jūs darītu manā vietā? :D
01.06.2013 11:20 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Jasmīne ļoti labi izteicās, iesaku ieklausīties autorei.
01.06.2013 12:14 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Kad man tuvojās kāzas, es biju gan laimīga, gan nelaimīga un nelaimīga nevis tamdēļ, ka attiecības bija sliktas, bet gan tamdēļ, ka daudz kas nenoritēja pēc plāna kā biju iedomājusies, sākot ar kleitas šūšanu, puķēm, beidzot ar ceremonijas norises vietu un zvērestiem, viens sīkums var sabojāt daudz ko, jo mēs taču visas šo dienu esam iedomājušās kā kaut ko perfektu, kurā viss notiek pēc mūsu prāta. Tikai kāzu dienā jau saproti oo viss notiek un viss ir forši, bet līdz kāzām tie ir ne tikai prieki, tās ir asaras, tās ir dusmas un daudz kas cits, kas ir normāli.
01.06.2013 12:22 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Ja tā būtu mana draudzene, bet protams, ka es parunātos! Nepieļauju nemaz citu iespēju. Nezinu, kas jums saprotams ar draudzību, bet draudzībā par vienu otru rūpējās. Tāpēc bija ļoti savādi lasīt, ka nav jājaucās, ja tā ir tuvākā draudzene!!!
Nesaku, ka autorei jāsaka, ka neprecies - tu esi nelaimīga. Bet gan cilvēcīgi jāparunājās, visu kas uz sirds.. nu trešā rindkopa - nu tā arī saki draudzenei, kā jūties, kā tev liekas, bet tev svarīgi, lai viņa ir laimīga :) Tā kā es noteikti par parunāšanos, ja tā ir tiešām tuva draudzene - viņa priecāsies, ka tu tā rūpējies un uztraucies :)
01.06.2013 12:29 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Vinas ligavainis ir latvietis? Ja butu kads babajs vai turks, tad draudzeni kaut aiz rokas no altara aizvilktu.:D Vnk divaini likas tas, ka virietis tik uzstajigi velas preceties, nemot vera, ka vinu attiecibas nav tik spozas un vini tik isu laiku ir kopa. Parasti jau viriesi ir tie, kas vilcinas ar kazam. Pilnigi liekas, ka tam dzekam kads labums no ta bus.
Nu var jau but ka es kludos.

Katra zina, ka tu edzi, ka draudzene nav laimiga, tas nozime, ka vina NAV laimiga. Iespejams, vina negrib preceties, bet bail to pateikt ligavainim, un ka bus jaatskaitas radiem un draugiem, un ko cilveki padomas utt... Es ari ieteiktu parunat. Jo ta ir tava labaka DRAUDZENE nevis kaiminiene.
01.06.2013 12:50 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Es arī ieteiktu mēģināt runāt. Vienīgi tā tu riskēsi ar to, ka viņa uz tevi sadusmosies. Bet nu kaut kas jau tur īsti laikam nav kārtībā.
01.06.2013 13:07 |
 
Reitings 160
Reģ: 08.05.2013
Manu draudzeņu laime ir arī mana laime! Šādā situācijā es vienkārši mēģinātu nopietni ar viņu parunāt, pastāstītu savu viedokli. Un pēc tam, ja nekas nemainītos viņas rīcībā, klusētu un tēlotu līdzi. Vienu reizi viņa ir pelnījusi dzirdēt Tavu viedokli!
01.06.2013 13:17 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Tiešām, paldies.
Devāt man to uzmundrinājumu ar viņu parunāties, bet apsolu nelīst tā reāli iekšā.. tikai parunāties. Kā jau Jūs te man teicāt. :)
01.06.2013 13:23 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
peectam izstaasti kaa veicaas :)
01.06.2013 13:24 |
 
Reitings 160
Reģ: 08.05.2013
peectam izstaasti kaa veicaas


Es arī ļoti labprāt vēlētos zināt, kā Tev būs gājis :)
01.06.2013 13:25 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es esmu laba draudzene. kapec man ieteikt skirties, ja tas puisis neskiet piemerots? pietam meitenei neviens nazi pie rikles netureja bridi, kad vina teica ja vardu. un tas no viriesa puses ir tikai logisks risinajums turpmakam attiecibam-kazas. kada viniem butu dzive, ja meitene atteiktu bildinajumu, bet paliktu kopa? uzskatu, ja velies ar so cilveku but kopa, tad ari precies, ja ne, tad mekle citu. un kaut kads prieks acis. kazas ne vinmer ir ka tajas filmas. nereti ligavai ir stress.
01.06.2013 13:42 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nekas nav briesmīgāk par labāko draudzeni, kura uzskata, ka redz patiesību. Manējā arī bija savā galvā izperinājusi, ka ar savu topošo vīru esmu nelaimīga, kaut gan es biju vienkārši sabijusies no pārmaiņām. Un viņa uzskatīja, ka es vienkārši noliedzot un negribot atzīt, bet no viņas taču nav jābaidās - viņa mani pazīstot un redzot, ka patiesībā nemaz neesmu radīta kāzām ar konkrēto puisi. Vēl kāzu dienā saņēmu no viņas tekstu - ja kas, man somā ir rezerves kleita - esmu gatav ar tevi bēgt jebkurā brīdī.

No vienas puses saprotu, ka ne aiz ļauna, bet labu gribot. No otras puses, laikā kad man vajadzēja izrunāties par nopietnām lietām, viņa visu norakstīja uz savu galīgi greizo viedokli.
Tagad ar vīru esam laimīgi, protams, precējušies. Bet viņa, joprojām uzskata, ka šīs kāzas mani ierobežo un dziļi sevī es jūtoties nemierā ar sievas statusu.
Skumji, bet es to drīzāk skaidroju ar draudzenes egoismu, nevēlēšanos samierināties ar to, ka manā dzīvē ir stabils vīrietis, kurš spēj man sniegt visu, kas dvēselei nepieciešams.
01.06.2013 13:57 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Es laikam neko neteiktu! Kad mana draudzene precējās, kaut visi zinājām,ka nekas labs tur nav gaidāms,klusējām. Pēc gada viņi šķīrās.
01.06.2013 14:09 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
caca- pienem jaa,protams,bet ja Tu reaali redzi,ka vinja nav laimiiga,neizskataas taada,taaatad kkas nav kaartiibaa!

aj, tā "redzēšana" mana rī liekas,kaut kāds stulbums. Reizēm cilvēks domā,ka redz kaut ko, bet īstenībā - viņam ar redzi kaut kas nav kārtībā. Tas arī viss. Vai arī visi mēģina saskatīt kaut ko tajā, kā nemaz nav.
01.06.2013 14:19 |
 
Reitings 458
Reģ: 22.03.2010
Es nesaprotu, kā var tāds cilvēks, ko stellaglmr apraksta kā draudzeni, tā rīkoties un būt ar visu mierā, šausmas!
01.06.2013 14:19 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Es neko neteiktu!

Man reiz bija situācija, kad es vienai draudzenei teicu par viņas pusi, ka viņš vienai meitenei sitis kanti. Viņas reakcija bija diezgan negaidīta. Apmēram tā, ka lai neko nestāstot viņa to negib zināt. Nu apmēram, tā itkā pati jau to zin, bet sadzīvo.
Arī tagad dažkārt var dzirdēt par šo pašu puisi visādas lietas, bet mēs pārējās draudzenes viņai neko vairs nesakam. Lai paši tiek galā.
01.06.2013 14:20 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
pietam meitenei neviens nazi pie rikles netureja bridi, kad vina teica ja vardu.

tieši tā.
01.06.2013 14:22 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tāda sajūta, ka viņš viņu nevis prec, bet nezinu ko. Nu neaizies kopdzīve, izšķirties vienmēr paspēs!
01.06.2013 14:28 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
stellaglmr vot no tāda scenārija es baidos!! negribu neko izbojāt, ja viņa ir laimīga. un neņemos apgalvot, ka visu zinu vislabāk; tikai uzticu Jums savas bailes un šaubas. tapēc jau prasu, ka moš klusēt, jo liela iespēja, ka tie vien mani spriedelējumi :)
01.06.2013 15:31 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Ai, labi, viss, neteikšu neko, lai pati strebj to savu putru, es labāk sev līgavaini atradīšu...
01.06.2013 15:34 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
es esmu laba draudzene. kapec man ieteikt skirties, ja tas puisis neskiet piemerots?


Nu vai tad mēs nemākam runāt? Ne jau tiešā tekstā jāsaka, šķiries no viņa, jo viņš tev nav piemērots. Te vairākas jau iet no viena grāvja uz otra :D Tiešām man te jāraksta scenārijs, kā normāli var aprunāties ar draudzeni par šādu tēmu? Nevis kategoriski pateikt kaut ko, bet mierīgā gaisotnē parunāties, jautāt jautājumus un izteikt viedokli, ka galvenais, lai esi laimīga! Es vismaz saprotu, ka tā nav tikai vienkārša draudzene vai paziņa, tā taču tuvākā draudzene!
01.06.2013 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits