Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Līšana svešā dzīvē

 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Čau, meitenes. Atkal es ar saviem eksistenciālajiem jautājumiem.

Problēma sekojoša:
Mana tuvākā un senākā draudzene šovasar taisās precēties.
Itkā, nekādas problēmas. Bet viņi strīdās, viņai nemirdz acis un viņa pati šaubās, vilcinās, cer, ka pēc kāzām paliks labāk (viņi tak tikai ap šo laiku vispār ir kādu gadu kopā, un jau tik daudz problēmu)... Viņi pat vēl nedzīvo kopā.
Man tas puisis nepatīk. Varbūt esmu overprotective, bet viņa var labāk. Viņš uzvedas, kā bērns.

Tā dilemma, ar ko mokos .. man šķiet, ka viņa pieļauj milzīgu kļūdu. Es noskatos, neko nesaku, priecājos līdzi, staigājam pa kāzu saloniem un meklējam viņai kleitu, bet es nespēju līdz galam priecāties, ja es redzu, ka viņa nepriecājas. Es taču viņu pazīstu .. mirkļos, kad viņa man cenšas ieskaidrot, ka viss taču esot kārtībā, es tam neticu un, šķiet, viņa arī ne.
Līdz šim neko neesmu teikusi, bet, jo tuvāk nāk tas kāzu datums, jo vairāk .. Es uztraucos. Viņa ir viens no maniem tuvākajiem draugiem un es tiešām gribu, lai viņa ir laimīga - bet varbūt es kļūdos un viņa ir superpriecīga un tiešām, tiešām grib to džeku precēt.

Ko darītu Jūs? Turpinātu klusēt, vai tomēr pateikt viņai visu, ko par to situāciju domāju? Viņa man reiz atstāstīja, pāris mēn. atpakaļ, ka esot viņam atzinusies, ka grib turpināt attiecības, bet vēl nav gatava kāzām. Uz ko džeks esot atbildējis, ka, nu, sorry, bet es gan gribu Tevi tagad precēt.
Varbūt kaut kas ir mainījies, bet man šķiet, ka viņa tur ir iepinusies un pati ir pārāk apjukusi, lai izrāptos laukā. Viņu defaultā var viegli uz visu ko pierunāt un viņa neprot pateikt nē.

Ai, es tak zinu, ka tā ir viņas dzīve, viņas mācība, utt, bet uztraucos vienalga. Es neesmu skaudīga pēc dabas, es tiešām gribu, lai viņa ir laimīga (un pa savam, nevis pa manam), un, ja es redzētu, ka viņa ir priecīga, es taču neko neteiktu, lai vai kāds tas džeks. Bet es neredzu to prieku.
Ko Jūs darītu manā vietā? :D
01.06.2013 11:20 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Cik nu ko es varu darīt, bet jautājums, vai parunāt ar viņu, vai turpināt klusēt?
01.06.2013 11:21 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Es neko neteiktu. Katrs cilvēks zina ko viņš dara. Tu tikai sabojāsi viņai garstāvokli un Tavus vārdus viņa atcerēsies visu mūžu.
01.06.2013 11:25 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
es nezinu, varbūt es lienu svešā dzīvē, bet es apsēstos pie vīna glāzes un kārtīgi izrunātos. mani māsai ar vajadzēja precēties tik ātri un sasteigti, un viņi kasījās un nekas nebija labi, tāpat izšķīrās. es parunātu, kāpēc ne? bet nu kā viņa to uztvers, tas jau ir cits jautājums :)
01.06.2013 11:25 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Es nelienu citu cilvēku attiecībās , ne draugu ne paziņu ne radu. Tas vnk ir mans princips .
01.06.2013 11:26 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es arī neko neteiktu. Tomēr pieaudzis cilvēks un pati zin,ko dara.
01.06.2013 11:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es laikam nemaisītos.
01.06.2013 11:27 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
viņai nemirdz acis un viņa pati šaubās, vilcinās, cer, ka pēc kāzām paliks labāk (viņi tak tikai ap šo laiku vispār ir kādu gadu kopā, un jau tik daudz problēmu)


Dīvaini, ka meitene pati nesaprot - kāzas nav nekāda maģiska terapija. Ja problēmas ir tagad, pēc kāzām tās nepazudīs.
Situācija nav patīkama. Varbūt ir vērts ar viņu parunāt? Nevis uzreiz par šķiršanos vai kāzu atcelšanu, bet tā cilvēcīgi - par viņas sajūtām utt. Varbūt pēc tās sarunas viņa pati aizdomātos.
01.06.2013 11:28 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Laikam jau. Tāpēc jau es līdz šim neko neesmu teikusi.. Vienkārši skumīgi. Jebkurš cits cilvēks, jā, bet tuvākā draudzene..
01.06.2013 11:29 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
indie, jā, es domāju, varbūt tā aplinkus uzdot īstos jautājumus, lai viņa pati aizdomājas.
01.06.2013 11:30 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Njā, skarba situācija - es tavā vietā tiešām apsēdinātu viņu pie vīna glāzes un vienkārši parunātu ar viņu. Varbūt ne pārāk tiešā tekstā, bet tā, lai viņa pati aizdomājas. Galvenais pateikt viņai, to, ko teici mums - ka vēlies, lai viņa ir laimīga. Un ka atbalstīsi viņu, neatkarīgi no viņas pieņemtā lēmuma.

Ai, būtu vairāk tādas jaukas sievietes, kā tu, kas tā rūpējas par savām draudzenēm.
01.06.2013 11:35 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es neko nedaritu. ta ir vinas dzive un ja vina velas, tad lai pielauj kludas.
01.06.2013 11:45 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Ja Tu saki,ka senaaka un tuvaaka,tatad arii labaaka draudzene!
Es savai labaakajai draudzenei staastu visu un vinja man tpt..zinu,kuros briizshos vinja ir prieciiga un kuros beediiga,kaut arii to nestaasta un es 100% zinu,ka vinja netureeetu uz mani ljaunu praatu,ja vinjai butu shaada situacija kaa tavai draudzenei un ja es ar vinju runaatu par sho teemu un es tiesi taa arii dariitu!
Varbuut ir taa,ka vinjai vienk bail pateikt nee,jo negrib palikt viena un visi jau zin par kaazam un tas ir taa teikt taads liels 4akars taas kaazas atcelt un tad ar visiem veel jaaskaidrojas kaadeelj taa..
01.06.2013 11:46 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Marta ( ta forsa) - Bez apvainojumiem,bet Tu nu gan esi laba draudzene,ja tev butu vienalga un Tu neko nedaritu un pat neparunaatu..
01.06.2013 11:49 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Tas taču tik ļoti atkarīgs no cilvēka... Vienai no savām draudzenēm (labākajai) es to vien skandināju, ka man RIEBJAS viņas puisis, un nespēju sagaidīt, kad viņi izšķirsies. Un viņa par to tik pasmejas, un, protams, saprot, ka es tikai labāko viņai novēlu. Un arī no pieejas viss ir atkarīgs, no tā, kā tu viņai to pasaki- nav jau tā, ka es viņu par muļķi pataisīju. Beidzot ir arī izšķīrusies. Cita savukārt to pavilkt nevarētu, zinu, ka apvainotos uz mani. Kopumā- viss atkarīgs no draudzenes.
01.06.2013 11:52 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Ja tā būtu mana draudzene, vienīgai ko paprasītu, vai viņas dzīvē viss ir kārtībā, jo pēdējā laikā tiekoties, viņa izskatās nelaimīga. Un vai varu kā palīdzēt?
Par visu pārējo, domas par nākamo vīru un to, ka viņa var dabūt ko labāku un visu pārējo, es paturētu pie sevis, tas ir TABU.
01.06.2013 11:55 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
ir jāparunā. Pie vīna glāzes, piemēram. Bet nevis tiešā teksā :"man liekas, Tev nav jāprecās". Bet uzdodot īstos jautājumus, lai draudzene, pašai īsti nesekojot līdz jautājumu būtībai, sniegtu atbildes uz sāpīgajiem jautājumiem.
Vai vislabāk- sarakstes laikā- draugos, piemēram.

Domāju, ja viņai vajadzēs kaut ko saprast- viņa sapratīs sevi.
Vismaz man, laikā, kad skaļi saku savas domas, paralēli, veidojot teikumus un domas galvā, saprotu, par ko es dmāju un ko es domāju. Un ja vēl tas viss tiek rakstīts- vēlāk tak vēstule tiek pārlasīta. Un kurš sniegs atbildes uz savu sāpi labak par pašu?

Proti, ieteiktu uzsākt diskusiju, bet ļaut runāt it kā viņai. Lai no Tavas puses nav nosodījuma vai konkrēta norādoša teksta.

Cilvēki vienalga rīkojas pēc sava prāta. Taču, lai arī kas noietu griezi, baidos, ka Tu tiksi vianota, lai arī varbūt nebūsi vainīga. Un tikai tāpēc- ka kaut ko biji ieteikusi diezgan delikātā tēmā.
01.06.2013 11:58 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Bez apvainojumiem,bet Tu nu gan esi laba draudzene,ja tev butu vienalga un Tu neko nedaritu un pat neparunaatu.

neviens jau nesaka, ka visiem būtu vienalga :D
patu tuvākās un labākās draudzenes nevar pasargāt savu draudzeni no VISĀM kļūdām. nav jau tai draudzenei 5 gadi,kad viņa pati neko nesaprot. iespējams, ir kaut kas ko viņa negrib stāstīt un attiecībās arī ir izmaiņas vai kas. nu comooon..var jau parunāties, bet reāli - ja cilvēks ir pilngadīgs, tad tā ir tikai viņas pašas izvēle. Ar pirkstu nevar bakstīt un teikt - nē, nu esi nelaimīga. nē, tu labāk neprecies,jo tavs čalis ir kaka.
labākās draudzenes pieņem otru ar visiem viņas mīnusiem, ar visiem tarakāniem..un visām viņa izvēlēm- pareizām, nepareizām..
01.06.2013 12:00 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Es laikam tā arī darīšu - pie vīna glāzes un tā, vispārīgi..

Paldies Jums, meitenes, par padomiem. Palīdzējāt. :)
01.06.2013 12:09 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Runājot par to ko čāča pēdējo nokomentēja - tas , ka Tu bāzies cilvēkam virsū tapēc , ka TEV kkas nepatīk no malas skatoties ( tas nav nevienam personīgi ) uzreiz nenozīmē , ka esi labs draugs ja draudzene pati tev kko teiks tad tu varēsi izteikt savu viedokli un rūpes un TAD tu arī būsi tas labais draugs . Nevis cilvēkam kurš praktiski stāv jau pie altāra , vedināt uz pārdomām :D tā itkā tā būtu tava dzīve. Nav taču mazs bērns
01.06.2013 12:11 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
caca- pienem jaa,protams,bet ja Tu reaali redzi,ka vinja nav laimiiga,neizskataas taada,taaatad kkas nav kaartiibaa!
Neiet runa par to,ja Delilah vienk nepatiktu vinjas toposhais viirs..runa iet par to,ka vinja redz,ka draudzene nav laimiiga ar sho visu..
Un protams neviena nesaka,lai vinja savai draudzenei saka NEPRECIES,bet gan vienk aprunaajas,noskaidro kaa draudzene juutas u.t.t
01.06.2013 12:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits