Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mūžīgā neveiksminiece

 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Ko jūs darat tādā brīdī, kad atskāršat, ka vienīgais cilvēks, kuru jūs visvairāk ienīstat esat jūs pats ? Varētu tiešām nosaukt sevi par vislielāko neveiksminieci, vienmēr domāju, ka pēc nākamā kritiena mani sagaidīs kaut kas labs, bet nekā. Manas neveiksmes turpinās jau divas gadus, ar katru brīdi sāk šķist, ka neveiksminiece būšu visu atlikušo mūžu. Un tad es sāku domāt, vai vispār ir jēga dzīvot - tikai tādēļ, lai sevi mocītu, sāpinātu, lai ik pēc katra kritiena, lietu asaras ?
Es domāju, ka tā jau vairāk nav dzīve. Pats galvenais, ka vienmēr, kad notiek kaut kas slikts gribas sev izdarīt sāpes, ceru, ka saprotat par, ko runāju, bet neko tādu nekad neesmu darījusi un netaisos darīt, bet tās ir pirmās domas, kas man ienāk prātā, jo tajā brīdī sāp ļoti morāli...
Jau brīdi atpakaļ, man šķita, ka spēšu ar visu samierināties, bet pēc šī nezinu, vai atkal spēšu skatīties uz priekšu. Sāp arī tāpēc, ka paskatoties apkārt visi ir tik laimīgi, ir daži, kuriem tiešām ļoti veicas, bet mana veiksme mani ir pametusi...
Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tiešām ir iemesls dusmoties ir tāds, ka - vienalga, cik ļoti es censtos, cītīgi strādātu, domātu, kā ir labāk, nekas pilnīgi neatmaksājas. Nav nekādu plusu.
Viens cilvēks, man kādreiz teica : " Tas viss, meitēn, atmaksāsies, tu redzēsi", bet tagad es ļoti šaubos par to.
Bailes ir no tā, ka tūlīt būs nākamais kritiens, vienalga, vai es būtu darījusi visu, kas manos spēkos vai nē . No tā tiešām ir bailes, jo zini, ka iespējams tev nāksies rēķināties ar nākamo sitienu.
Gribēju kādam to uzticētēt, šoreiz tas ir cosmo...
29.05.2013 17:25 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Ko jūs darat tādā brīdī, kad atskāršat, ka vienīgais cilvēks, kuru jūs visvairāk ienīstat esat jūs pats ?


Neesmu saskārusies dzīvē ar tādu situāciju un ceru, ka arī nesaskaršos. Un Tev - galvu augšā! Pozitīvās domas piesaista pozitīvo, bet negatīvais - negatīvo!
29.05.2013 17:27 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nu ar šādu attieksmi un domāšanu tu pati pievelc savas neveiksmes, es tā domāju.
Varat smieties cik gribat, bet vismaz manā dzīvē, domām ir spēks!
29.05.2013 17:33 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tad "nav nekādu plusu" vai tiešām tevi piemeklē lielas nelaimes?
Tu gan neesi minējusi nekādus konkrētus piemērus, kas tieši tev nesanāk un cik ļoti nesanāk, bet man liekas, ka nevar būt tik traki.
Vai vaina nav skatījumā uz notiekošu ne pašā procesā, kas notiek? Jo domājot par sevi, es nevarētu izdarīt neko tādu, lai sajustos, ka sevi ienīstu. Nu nekādi!
29.05.2013 17:37 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
NEKAD SEVI NEESMU IENĪDUSI, ES ESMU VIENĪGAIS CEILVĒKS UZ KURU ES PATI VARU PAĻAUTIES PILNĪBĀ.
29.05.2013 17:39 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Tur jau nav ko smieties. To , kā mēs dzīvojam un kas ar mums notiek , esam radijuši sev paši ar domu spēku , apzināti vai neapzināti. Un ir arī tāda paaudze kura jau piedzimst ar '' iekodētu '' ciest , dusmoties , mocīties , slimot utt
29.05.2013 17:39 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
sorry, caps lock :D
29.05.2013 17:39 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Tev jāizdara kaut kas kardināls un no sevis- negaidīts un traks. Atmetot visu filozofēšanu, baidīšanos, nedrošību. Savādāk Tu esi iegājusi kaut kādā negatīvisma rutīnā un pati jau ar pašu domu, vēl pirms rīcības, jau izprovocē slikto. Tu pati sevi noskaņo. Pārsteidz sevi!
29.05.2013 17:40 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
womankind Es tiešām neesmu minējusi nekādus piemērus, jo tā jau šajā forumā esmu pastāstījusi diez gan daudz un konkrētus gadījumus no personīgās dzīves negribēju stāstīt.
Bet runa ir lielākoties par visu, nevis mani piemeklē viena un tā pati sāpe, katru reizi tas ir kaut kas cits...
29.05.2013 17:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Jasmiine+Loti labi teikts.Es vienmeer saku sev un citiem-jaatiek valaa vispirms no cieteeja lomas!
29.05.2013 17:51 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
karinjo
Savādāk Tu esi iegājusi kaut kādā negatīvisma rutīnā

Tā jau gluži, nav , ik pēc katra kritiena, vienmēr esmu spējusi skatīties uz priekšu, nav tā, ka katru rītu pieceļos ar domu - kārtējā neveiksme mani piemeklēs. Vienmēr pāri visam, spēju sadzīvot, smieties, skatīties tālāk, bet tā kā minēju šīs nelaimes mani piemeklē, nu jau divus gadus, pēc kāda laiciņa notiek kaut kas slikts. Bet tad es saņemos eju tālāk, bet tad nāk kārtējais un kārtējais kritiens. Man tas ir tā apnicis, cik tad vienam cilvēkam var neveikties ?!
29.05.2013 17:54 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Anete tātad Tu kko neesi sapratusi un mācijusies no iepriekšējām situācijām un kamēr tas nenotiks , tās Tevi piemeklēs. Nekā personīga , bet ļoti acīs krīt pēdējā laikā tas cik ļoti cilvēkiem patīk sevi žēlot un gaidīt kad citi atrisinās viņu problēmas
29.05.2013 17:55 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
becky
Varat smieties cik gribat, bet vismaz manā dzīvē, domām ir spēks!

Ļoti pareizi teikts. Es arī vienmēr esmu domājusi labas domas, jo pāri visam spēju samierināties, bet ar katru reizi, tas kļūst grūtāk. Nevis vienmēr tu mācēsi smaidīt utt. Un dažkārt tā nasta vienam cilvēkam ir par daudz...
29.05.2013 18:00 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
aloe
Paldies par jaukiem vārdiem ! : )
29.05.2013 18:01 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tu neatbilldēji: tātad nav plusu un uzskatām rezultātu tam, ko dari (liela alga, labas atzīmes, slava) vai tevi piemeklē tiešām nelaimes: zaudē sev tuvos, sastrīdies ar tuvajiem, kādi milzīgi materiālie zaudējumi utml.??
29.05.2013 18:01 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Jasmīne
Nekā personīga , bet ļoti acīs krīt pēdējā laikā tas cik ļoti cilvēkiem patīk sevi žēlot un gaidīt kad citi atrisinās viņu problēmas
Nekad tā pa īstam neesmu žēlojies, nevienam pat tā īsti neesmu izstāstījusi, ka man ir ļoti slikti utt , pat draugiem/vecākiem , esmu šo uzticējusies tikai Jums, cosmo domubiedriem.
Manas problēmas, varu atrisisnāt tikai es pati, neko nesagaidu no citiem, jo viņi to nespētu.
Kā arī nemaz nelūdzu to nevienam.
Bet paldies par domām / atbildēm :)
29.05.2013 18:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas ,ka vaina veel ir arii tajaa,ka it kaa gribam domaat pozitiivi,bet visu laiku pasakam kaut ko negatiivu-kaa piemeeram,man jau laikam nekad neveiksies,nekad nebuusu tieva,nauda nav bijusi un nebuus...!
Es nupat piekeeru sevi pie taa arii...tik loti gribas braukt uz Latviju satikt saveejos utt.Veel vakar teicu viiram-mamma buus prieciiga tikai 3 dienas,tad saakasies atkal...es piesaucu to...!Vienalga kaa buus,nav jaacentreejas uz to negatiivo-notiks briinums un mamma buus prieciiga visas 3 nedeelas!Doma skaidra!
29.05.2013 18:05 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Jasmīne
Nekā personīga , bet ļoti acīs krīt pēdējā laikā tas cik ļoti cilvēkiem patīk sevi žēlot un gaidīt kad citi atrisinās viņu problēmas

Nekad tā pa īstam neesmu žēlojies, nevienam pat tā īsti neesmu izstāstījusi, ka man ir ļoti slikti utt , pat draugiem/vecākiem , esmu šo uzticējusies tikai Jums, cosmo domubiedriem.
Manas problēmas, varu atrisisnāt tikai es pati, neko nesagaidu no citiem, jo viņi to nespētu.
Kā arī nemaz nelūdzu to nevienam.
Bet paldies par domām / atbildēm :)
29.05.2013 18:05 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Emmanuelle
Paldies par atbildi, doma Tava ir skaidra :)
29.05.2013 18:08 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
womankind
Nav runa par materiālām lietām, nekas tāds, ko var nopirkt par naudu, kaut vai šajos laikos daudziem tās ir maz un tiešām tā ir vajadzīga, arī man nopietniem mērķiem, bet tas nav galvenais šajā dzīvē.
29.05.2013 18:13 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Cik veca esi?

Atceros, ka biju šādā periodā arī es (~22-23 gadu vecumā), visu laiku pie sevis sūdzējos, rakstīju dienasgrāmatu (tagad palasot kauns par sevi un savām domām), man viss bija TIK negatīvs, pelēks, bet visi apkārtējie šķita laimīgi, kas kremta vēl-- vairāk utt. Dzīvoju gruzonā.
Izlēmu, ka jāraušas ārā no tā apburtā loka. Pieslēdzos pozitīvismam, lasīju iedvesmojošas grāmatas, skatījos priecīgas/skaistas filmas, ar draudzenēm darījām visādas dullības, nomainīju darba vietu, noliku tiesības izkrāsoju ikdienu un viss pazuda, viss sakārtojās, pat nebija laika sevis gruzīšanai.

Lai veicas arī Tev :)!
29.05.2013 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits