Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal par bērniem..

 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Gan jau zināt to gadījumu ar puisīti, kuru piekāva skolasbiedrs...
Izlasīju stāstu un sapratu, ka nu nafig.
Es nevēlos bērnus. Patiešām negribu, lai mans bērns dzīvotu šādā pasaulē.
Var notikt viss, un es nespētu sevi iedomāties gan cietušā mammas vietā, gan tā bērna mammas vietā, kurš izdarījis šo briesmīgo lietu.
Visas ziņas, kas saistītas ar bērniem, es uztveru saasīnāti.
28.05.2013 12:33 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Zii_rudzi
sevis aizstāvēšana nav žults kratīšana
02.06.2013 12:46 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Ance
Paskaties spogulī! Tev no raudāšanas kosmētika izsmērējusies!
02.06.2013 12:45 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
a tad,kad par garumzīmēm vai vienu komatu,te puse kūts ņemās un beigās pat autori nosauc par idioti,tad nav sikumainība? Pareizi nav gan,ir sīkumainība un idiotisms. :)
29.05.2013 16:07 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Nazi, nesaprotu, kāpēc cilvēki ir tik sīkumaini. Ne jau televīzijā vai kādā ziņu lapā sajauca, bet te iekš cosmo foruma. Tāda sīkumainība, ka pat saskaitīja cik reizes sajauca :D
29.05.2013 16:05 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
konnca man arī nepatīk,ka jauc Jaunjelgavu ar Jelgavu. Ko peries!
29.05.2013 15:03 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Ewane, tu esi pilnīgs cirvis.

Manuprāt, gadījums ar puisi kuru aizdedzināja Ventspilī, arī ļoti briesmīgi.
Ļoti patika Melns domas.
29.05.2013 14:50 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Tagad viens puika atskaldīts skolā un to parāda televīzijā...

Ja tas var tik briesmīgi šokēt, tad laikam esat augušas inkubatorā nudien.
29.05.2013 14:47 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Agrāk dzēram tarhūnu, esam dzīvi!
Agrāk spēlējāmies smilškastē un likām mutē sazin ko - esam dzīvi!
Agrāk skolas ar skolām, klases ar klasēm rīkoja mahačus - esam dzīvi!
Tagad viens puika atskaldīts skolā - vai mans Dievs, šausmas, cik drausmīga pasaule, labāk, lai man vispār nav bērnu...

Bitch please
29.05.2013 14:46 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Jā, neko neteikšu. Šis notikums ir pāršalcis visu Latviju gan pa televīziju, radio, presi un internetu. Šeit, forumā kāda to sajauca 2 reizes. So what? Varbūt nebūsim tik sīkumaini?
29.05.2013 14:40 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
konnca, ?
Ja notikumu Jēkabpilī piešūs Rīgai, tu arī neko neteiksi? Man nav grūti to sagremot, vienkārši saku, ka izplatās kļūdaina informācija. Nepārmetu, neuzbraucu utt.
29.05.2013 14:36 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Jā, Pievakare, Tev, drošvien, dikti grūti to sagremot :D Nedod Dievs vēl trešo reizi kāds sajauks :D
29.05.2013 14:28 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Lūdzu nejauksim Jaunjelgavu ar Jelgavu! Abas pilsētas atrodas pavisam dažādās vietās! To es pieminu, jo diskusijas gaitā jau otrreiz redzu tādu sajaukšanu.
29.05.2013 14:01 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012

___________________________________________________________________________

Arī agrāk bija vecāki kuriem nekad nebija laika priekš bērniem. Un tagad ja labi grib tad vienmēr var atrast laiku saviem bērniem. Bērni ir tādi kā tie ir bijuši vienmēr.
Diemžēl pasaulē nav valsts iekārtas kurā visi būtu apmierināti. Sociālās vienlīdzības veidojumi ir izgāzušies, paliek kapitālisms. Tas ka visu ekonomiku globāli kontrolē oligarhi, laikam ir neizbēgami. Izsisties pa karjerām vai kļūt par uzņēmēju teorētiski var jebkurš.
Lielākā daļa cilvēku pakļaujās mārketingam kas māca daudz tērēt un kā ir labi jādzīvo. Tāpēc arī šķiet ka vienmēr vajag tiekties pēc kaut kā vairāk un vairāk.
Bet var jau dzīvot arī vienkāršāk un nepakļauties mārketinga spiedienam.
29.05.2013 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
aizmirsās citātā ielikt.
29.05.2013 10:05 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Ko nozīmē bardaks skolās ???
Agrāk skolēnam sadeva pa ausi skolotājs un problēma it kā bija atrisināta.
Ja runa ir par kaušanos, citu pazemošanu vai citiem pāri nodarījumiem, tad agrāk bija cik uziet.
Protams ja smuki nosēdi klasē, stapbrīdī pieklājīgi pastaigājies pa koridoru un ej atpakaļ klasē, tad liekās ka viss ir skaisti un jauki.
Vajakdzēja paskatīties kas notie ārā aiz stūriem, tualetēs vai citās pasniedzējiem neredzamās vietās.
Tagad to dara atklātāk.

Dionysus, ar bardaku es biju domājusi to, ka, kopš bērniem ir miljons tiesības un tiem tiek ļauts viss, skolotājs nedrīkst uzšaut pa ausi, skolotājs nedrīkst bērnam likt mācīties un skolotājs nedrīkst bērnam reāli ko nopietnu aizrādīt vai aizliegt. Iet sīkai pa koridori, nomet papīru, skolotāja pasaka - pacel un izmet, bērns nokliedzas - ej dirst! Un viss. Pasaka vecākiem, a vecākiem vienalga - ko jūs stāstat, mans bērns nekad tā nedara un nerunā! Atkal var iesaistīt jelgavas situāciju, katras bērns tas labākais.

Jā, bet interesanti kāpēc tie bērni palikuši briesmīgāki? Manuprāt, tas ir tāpēc, ka vecāki ir pārāk aizņemti darbos, viņiem nav laika saviem bērniem, līdz ar to laiks audzināšanai izpaliek. Nu un tad ārpus mājām parādās sekas. Mūsdienu sabiedrībā naudai un savu baudu apmierināšanai ir lielāka nozīme nekā citām vērtībām. Cilvēki izvēlas dzīvot vieni, jo tā, redziet ir ērtāk, nav ar otru jārēķinās. Jābūvē karjera, lai būtu vairāk naudas. Tāda sajūta, ka dzīvojam pasaulē, kurā tiek radītas aizvien jaunas vergu paaudzes. Kaut gan pasaulē jau kaut kādai kārtībai jābūt - kā skudru pūznī - ir karaliene māte, ir sargskudras un ir strādnieku skudras. Tāpat arī cilvēkiem. Uzskatu, ka vardarbība ir pastāvējusi vienmēr, gan bērnu, gan pieaugušo starpā. Tā vienkārši ir dabas sastāvdaļa.

Kumeliņš, piekrītu arī Tev! Es atļaušos šeit iemetināt to, ka valsts sistēma šeit tiešām nodara savu kaitējumu, jo daudziem tiešām svarīgāk ir pelnīt vairāk, savādāk nav iespējams dzīvot un uzturēt bērnu, līdz ar to viss pārējais ir otršķirīgs, galvenais ir spēt labi nopelnīt. Un tas ir pilnībā saprotams, bet es tik un tā neuzskatu, ka bērniem vajadzēja ļaut darīt, ko vien šie grib.
29.05.2013 10:05 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Es nevēlos bērnus. Patiešām negribu, lai mans bērns dzīvotu šādā pasaulē.


Naiva domāšana. Cilvēki nemainās. Cilvēki krāpj, melo, sit viens otru, nogalina un slaktē. Neatkarīgi no sava dzimuma, gadsimta, kurā dzīvo, vai drēbēm, kādas velk mugurā.


UN ne jau Tev būs jādzīvo savu bērnu dzīve. To darīs viņi. Un viņi uz tām lietām skatīsies ar VIŅU acīm, nevis ar Tavām. Un jā- tas, ka agrāk zāle bija zaļāka un debesis- zilākas, ir pilnīgas muļķības! :P
29.05.2013 02:20 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Es arī balsoju par to, ka bērni ir palikuši briesmīgāki. Vien paskatoties uz sīkajiem jaunajās klasēs, gribas dažiem iekraut. Atļaujas VISU. Burtiski. Un tajā es vainoju bērnu tiesības vairāk kā audzināšanu, jo, kad mātīte atnāk pakaļ savam lolotajam auglim, tā visa pasaule krāšņa. Mātītei no acīm laukā - īstā sīča daba ar uzviju parādās.


Jā, bet interesanti kāpēc tie bērni palikuši briesmīgāki? Manuprāt, tas ir tāpēc, ka vecāki ir pārāk aizņemti darbos, viņiem nav laika saviem bērniem, līdz ar to laiks audzināšanai izpaliek. Nu un tad ārpus mājām parādās sekas. Mūsdienu sabiedrībā naudai un savu baudu apmierināšanai ir lielāka nozīme nekā citām vērtībām. Cilvēki izvēlas dzīvot vieni, jo tā, redziet ir ērtāk, nav ar otru jārēķinās. Jābūvē karjera, lai būtu vairāk naudas. Tāda sajūta, ka dzīvojam pasaulē, kurā tiek radītas aizvien jaunas vergu paaudzes. Kaut gan pasaulē jau kaut kādai kārtībai jābūt - kā skudru pūznī - ir karaliene māte, ir sargskudras un ir strādnieku skudras. Tāpat arī cilvēkiem. Uzskatu, ka vardarbība ir pastāvējusi vienmēr, gan bērnu, gan pieaugušo starpā. Tā vienkārši ir dabas sastāvdaļa.
29.05.2013 02:15 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Arlabunakti bitches! :*Un nē es neapvainojos uz sekliem cilvēkiem, kuri nesaskata lietu variācijas!


Jesus Christ. Es padodos.

28.05.2013 23:50 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
zane, piedod, bet vienīgā, kura te žulti gāž, izskatās, ka esi tu. :)
28.05.2013 23:44 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Rezumē: Kā redzams ne tikai bērni ir nežēlīgi! :)Tām, kuras manis NEITRĀLO teikto spļāva man virsū un aizvainoja mani personiski - Jums viela pārdomām!
Arlabunakti bitches! :*Un nē es neapvainojos uz sekliem cilvēkiem, kuri nesaskata lietu variācijas!
28.05.2013 23:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits