Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību krīze

 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Sveikas, meitenes!
Sākšu ar to, ka esmu ar pusi aptuveni 2 gadus kopā, mums viss bija lieliski, tiešām viens otrā bijām ieķērusies līdz ausīm un vēl pāri.. taču jau kādu mēnesi atpakaļ mums sākās problēmas, naudas problēmas..agrāk dzīvojām ļoti izklaidīgi un mums viss bija, protams, nebijām miljonāri, bet mums bija viss, ko vajag.. kaut kā sanāca, ka šobrīd mums nauda atliek mazāk un ne tik daudz visām izklaidē'm..šķiet tādēļ mūsu attiecībās ir iestājusies krīze.. mans draugs bieži vien nav labā omā, uz maniem jautājumiem par to, kas ir noticis, viņš atbild, ka vnk neesot garastāvokļa, bet šādās dienas ir kādas 3 dienas, tad atkal uz dažām dienām viss okei un tad atkal viņam nav garastāvoklis.. es nezinu kā tikt ar to galā, man tiešām ļoti sāp, ka nespēju viņam palīdzēt...kāpēc stāstīju par naudu? tādēļ, ka, manuprāt, tieši šī problēma ir pie tās vainas, jo zinu, ka vīriešiem ļoti svarīga ir naudas problēma... es nezinu ko iesākt, es tik ļoti vēlos uzlabot attiecības ar viņu, vēlos, lai viss ir kā iepriekš, bet tiešām nezinu kā..
varbūt kāda no Jums var pastāstīt par līdzīgu pieredzi? Varbūt kāda var pastāstīt kā uzsist atkal to odziņu attiecībās?

ja nē, tad paldies, man jau vieglāk palika, kad to kkur "izliku" uz āru..
25.05.2013 21:55 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Manuprāt, jārisina problēma ar naudu. Jāaprunājas par šo problēmu un jāatrod kopīgs risinājums tam.
Nedomāju, ka vīrieti, kuram domas ir tikai ap un par naudas bēdīgo situāciju, var uzkurināt vai likt domāt par visādas attiecību odziņas.
25.05.2013 22:02 |
 
Reitings 308
Reģ: 01.07.2010
Tā ir viņa personīgā krīze, vari censties kā gribi, bet attiecības uzlabosies tikai tad, kad beigsies naudas problēmas vai viņš iemācīsies savu būtību tik cieši nesaistīt ar naudu.
25.05.2013 22:05 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Pastāsti viņam , kā jūties ... nekas cits, kā izrunāšanās nevar līdzēt.
25.05.2013 22:08 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
viss, kas tu tagad vari būt - labs atbalsts.
25.05.2013 22:12 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
muļķīgas attiecības, ja tās balstās tikai uz naudu, kur tad jūtas, mīlestība utt? Arī par mazām naudiņām var lieliski atpūsties, izklaidēties. Galu galā, ja ir naudas problēmas, var taču meklēt papildus darbu, haltūras utt. Sēdēt un "nav garstāvokļa" jau situāciju neuzlabos, ja gribēs celsies un darīs
25.05.2013 22:18 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Neiet runa par to, ka attiecības balstās uz naudu, bet gan par to, ka vīritis stirpi pārdzīvo to, ka ir sācis pelnīt stipri mazāk, nekā agrāk. Es to spēju saprast.

Ko darīt? Atbalsti, kā māki. Parādi, ka naudas trūkums nav liela traģēdija, un galvenais, liec viņam manīt, ka saproti, ka tas ir tikai īslaicīgi, un ka drīz viņš pratīs atrast iespēju atkal labi pelnīt. Un ka tu viņu tāpat mīli un par lūzeri neuzskati.
25.05.2013 22:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ā, jā, man ir līdzīga pieredze. Ar laiku vīrietis drusku pierod, bet, domāju, vienīgās "zāles" ir atkal nostāties uz pekām un justies darbā un dzīvē materiāli novērtētam. Par sviestmaizi strādāt nav patīkami, un nespēt sagādāt savai sievietei labus apstākļus, tas arī sāpina, pat ja sievietei reāli vienalga, cik tas mamuts liels, ko viņš atnesis.
25.05.2013 22:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Arī par mazām naudiņām var lieliski atpūsties, izklaidēties.


Ja vīrietis no trūcīgā studenta gadiem jau sen ir izaudzis un pieradis gadiem īpaši naudu neskaitīt un atļauties gan labu kafejnīcu, gan kaut kur aizbraukt, tad nē, viņš vairs NEPROT lieliski izklaidēties par mazām naudiņām. Viņu tracina, ka nevar normāli ieiet kafejnīcā un kaut ko uzēst, ka tā vietā jātup parka zālītē ar piknika grozu un padzisušu kafiju termosā.
25.05.2013 22:43 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
57days, paldies, Tu mani saprati!:)

Es jau tiešām cenšos visu laiku viņu atbalstīt, es vienīgais to nepieminu, ka mums būs labi, ka naudas atkal būs tik daudz cik vajag, jo zinu, ka par to viņš tiešām nevēlētos runāt..un neatzītu, ka tā ir tā vaina.. ir tā bijis, bet tad tas nebija tik ilgu laiku, pēc tam viņš atzina, ka viņām nepatīk, ka nav nauda un tas visu omu iespaidu.. tāpēc es ar prātu apzinos, ka viņš to ļoti pārdzīvot, bet tik tiešām nezinu kā palīdzēt, lai viņu emocionāli atbalstītu, lai viņam spētu "pieiet" tuvāk.. šķiet jau, ka labāk vnk ļaut, lai viss notiek kā notikdams, jo viss būs labāk..viņš man pat ir teicis, ka viņam nepatīk mani uķi puķi, kad viņš ir neomā, bet man tik tiešām gribās viņu mīļot un tā, kad redzu viņu tik sliktā garastāvoklī.. laikam jāsaņemās un tiešām jāļauj viņam "izbaudīt" to slikto omu un jāgaida viņu "atpakaļ".. :))
25.05.2013 22:44 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
:)
26.05.2013 09:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
jāļauj viņam "izbaudīt" to slikto omu un jāgaida viņu "atpakaļ"


Tas ir variants, jā. Ja man pašai ir slikta oma, man arī uķi puķi negribas.

Bet varbūt ir varianti, kā atjaunot iepriekšējo puiša algas līmeni? Meklēt citu darbu, kādu papilddarbu, vēl kaut ko? Varbūt ir kaut kas šajā jomā, ko tu vari darīt, lai viņam palīdzētu?
26.05.2013 10:03 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Ir vienkārši naudas summa, kas ir jāatdod, tad būtu kādi 2-3 mēneši, abi strādājam, vairāk laika nepietiktu, kad atdosim to naudu, tad jau atkal viss būs okei naudas ziņā.
26.05.2013 10:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tik vien tās problēmas! Tad jau labi!

Nu neko, uzsēdini puisi uz aukstās zupas diētas (lēti un garšīgi), un sākat plānot Augusta beigās kādu mini ceļojumiņu. Ja uz Augusta beigām jums kaut vai romantiskai nedēļas nogalei Ventspilī vai Prāgā sanāks, es domāju, tā būtu tāda iepriecinoša lieta, ko ieplānot un gaidīt.
26.05.2013 10:16 |
 
Reitings 38
Reģ: 18.04.2013
Sitie dumjie jautajumi, vai vis kartibaa utt. Iespejams vinjam vajag tavu atbalstu - moraalo, kopa izkjepurosieties un izdomasiet, ka visu atrak nokartot. ja vajag, sameklejiet otru darbu :)
26.05.2013 10:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!