Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

without me

 
Reitings 1
Reģ: 24.05.2013
Sveicinātas, cosmietes! Arī es esmu nolēmusi beidzot komentēt pa retam un iesaistīties diskusijās. Lūk arī mana pirmā diskusija.
Gribējās sirsniņu izkratīt, jo esmu sapratusi, ka patiesībā man nav draudzeņu. Bijām mēs tāda forša kompānija. Kopā augām, spēlējāmies. Bet tagad viss ir mainījies. Respektīvi es netieku aicināta ne uz svētkiem, ne kopīgu pasēdēšanu. Protams, tiekamies pa retam ), pēc manas un dažreiz arī pēc viņu iniciatīvas. Kad satiekamies, tad šķiet, ka viss ir tāpat kā argrāk, tikai ir viens bet. Es zinu, ka pamazām tieku izstumta no šī loka, jo tas cik bieži es viņas satieku un cik bieži viņas tiekas savā starpā ir kā diena pret nakti. Sāp man tas. Es zinu, ka iespējams tas ir tāpēc, ka man ir ģimene, bērns. Bet vai tiešām tas ir tāds šķērslis? Mazo tak var atstāt vīram, viņš labprāt pieskata. Viņām ir tikai draugi, ar ko kopā dzīvo, un cik zinu, ka arī tas nav nopietni. Varbūt tās izstumšanas iemesls ir tas, ka esmu materiāli labāk situēta, draudzenēm skauž. Tiešām ir reti nepatīkami attapties, ka nav tādu draudzeņu kā dažreiz filmās rāda. Patiesībā draudzeņu vispār nav.
Vai ir iespējams savā veidā atjaunot draudzību, vai mest mieru un iesaistīties kādā interešu grupā, iepazīt jaunus cilvēkus. Ar vīrieti tomēr nevar tā parunāt kā sieviete ar sievieti.
24.05.2013 23:54 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
aizbraukusa vilciena vairs neiekapsi!
24.05.2013 23:58 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Varbūt vaina meklējama tajā, ka tu esi mainījusies. Minēji, ka esi labāk situēta. Varbūt tev patīk uz to netieši norādīt?

Pēc savas pieredzes un loģiskās sapratnes dodu 90%, ka tomēr vaina jāmeklē sevī. Cilvēki pievelkas pie cilvēkiem, ar kuriem ir patīkami runāt un pavadīt laiku, ir līdzīgas intereses. Ja no tevis sāk izvairīties, jāsāk analizēt sevi, ne citus.
25.05.2013 00:01 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Piekrītu Ancei, ka iespējams mainījusies esi Tu nevis draudzenes.

Minēji, ka draudzenēm nav īsti nopietnu attiecību - turpretī tev ir ģimene - stabils draugs un bērns. Varbūt, viņām vēl nav pienācis laiks, kad uztver jaunu ģimeni kā vērtību. Daudz runā par problēmām ar mazo vai puisi - un viņas tas ilgtermiņā nogurdina...
Tā ir viena no iespējām.
25.05.2013 00:06 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
kad man piedzima mazais ari ar draudzenem tikos daaaudz retak, sad tad piekapa ciemos un viss, nebij ari isti par ko runat, vinjam tusinji, cali, a man- pamperi :D aptuveni gadu taa, domaju, ka draudzenes jau esmu pazaudejusi, bet nekaa, mazais paaugas tikamies aizvien biezak un skiet ka viss ir tapat ka agrak :) ari naudas zina man tagat iet labak ka ieprieks, bet tas dradzibai neskadee :)
25.05.2013 00:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Silvija, domāju, ka Tev nevajag par visām varītēm turēties kopā pie ''draudzenēm'', kas Tevi atgrūž. Labāk iepazīt jaunus cilvēkus.. nodibināt kontaktus..
Arī mans draugu loks daļēji mainījās kopš sāku dzīvot kopā ar 2. pusīti :)
25.05.2013 00:13 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Es pēdējā laikā esmu novērojusi, ka, ja cilvēki atsvešinās, tad tas notiek ar iemeslu. Respektīvi- varbūt tiešām vairs kopā nav interesanti/ nesaskan uzskati/ intereses?
Reizēm to apzinās tikai viena puse, reizēm abas. Reizēm- viena puse saprot, otra- negrib atzīt.
25.05.2013 00:18 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Man arī vienai labai draudzenei bērniņš nesen peidzimis (6mēn), bet mēs tāpat bieži tiekamies, viņa mazo pabaro, noliek gulēt un mēs varam vakaru pavadīt runājoties, staigājoties :) Domāju, tam nevajadzētu būt šķērslim..
25.05.2013 00:24 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Manas draudzenes arī pazuda kopš sāku kopdzīvi ar savu mīļoto. Sākoties kopdzīvei beidzās interese par ballītēm, gribējās vairāk laiku pavadīt mājās un pēc iespējas vairāk kopā ar viņu. Protams, ballēties patīk, bet ne vairs kā agrāk. To, diemžēl, neviens nesaprata.
No sākuma bija skumji, bet tagad ir pat ļoti labi. Sapratu, ka man nevajag "draugus", kuriem biju vajadzīga vien tad, kad vajadzēja kādu ar ko aiziet uz bāru.
Nu jau laiks pagājis. Nav man neviena draudzene, bet par to īpaši nesēroju. Ikdiena paiet strādājot un atpūšoties mājās, brīvdienas pavadu ar mīļoto un mūsu kopīgajiem draugiem. Ir vairāk kā labi.
Ieteiktu meklēt pēc jauniem cilvēkiem. Nevajag skriet pakaļ tiem, kuri Tevi atstājuši tikai tāpēc, ka esi soli tiem priekšā , kamēr tie joprojām tik ballējas.
25.05.2013 01:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits