Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezdarbnieki UK

 
Reitings 258
Reģ: 29.01.2009
Labvakar. Lieta taada ka dziivoju UK un man te ir daudz latvieshu draugu. Dazhas draudzenes diezgan tuvas. Kopaa ar vienu meiteni kopaa straadaajaam viesniicaa, tad vina jau pirms gada aigaaja un tagad seez uz benefitiem, sanem bezdarbniekus un iires apmaksu.. Jau gadu vnk seez maajas. Nauda nav liela, bet vienalga es stradaju, maksaaju nodoklus bet citi vnk ne par ko sanem naudu. Ko domaajat par sho? Vai ir pieejami ilgaaku laiku neko nedariit? Var redzeet ka vina slinka palika un nemaz negrib vairs stradat. Vnk interesanti buutu uzzinaat vai esat kaadreiz saneemusas kaadus pabalstus?
24.05.2013 23:16 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
njaa, vai neegerietes sadzemdé pa 5-6 bérneljiem un dabú valsts dzívokli vél piedevám... visu dzívi nav strádájushas... nezinu, es táda neesmu, nemáku nestrádát un truli tupét májás. tádus cilvékus uzskatu par liekézhiem, kas izmanto valsti...
24.05.2013 23:18 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Nu, es nedomāju, ka tā ir mūsu darīšana - ne valstiski, ne privāti. Ja valsts pieļauj tādu situāciju, tad tev par to galvu lauzīt nevajadzētu.

P.S. Nav glīti tā nodirst savu "tuvo draudzeni", tas tieši par tevi neko labu neliecina.
24.05.2013 23:30 |
 
Reitings 95
Reģ: 23.04.2013
Neitresē ko citi saņem , skatos pati uz sevi !!! ja grib lai sež uz benefitiem.Nekad nēesmu intresējusies pat par tiem, un netaisos to darīt!
24.05.2013 23:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!