Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Un ko no šiem izmanto Jūsu virietis ?

 
Reitings 27
Reģ: 21.04.2013
1. Kad pārnākat no darba, samīļojiet VIŅU.

2. Ar interesi pārrunājiet, ko VIŅA šodien darījusi, vai izdarījusi visu ieplānoto.

3. Arī VIŅA jautās, kā veicies jums. Uzklausiet VIŅU un atbildiet.

4. Ja VIŅAI ir problēmas, nejaucieties un apspiediet vēlēšanos tās risināt.

5. Katru dienu kaut pusstundu veltiet VIŅAI uzmanību. Nevis avīzi lasot vai skatoties televīziju, bet tikai VIŅAI!

6. Šad un tad uzdāviniet VIŅAI ziedus, negaidiet dzimšanas dienu.

7. Ierosiniet kādu interesantu pasākumu. Negaidiet iniciatīvu tikai no VIŅAS.

8. Ja redzat, ka VIŅA ir nogurusi, pats aizejiet uz veikalu, pagatavojiet ēst un izmazgājiet veļu.

9. Cieniet VIŅAS jūtas: ja viņai ir slikts noskaņojums, nelieniet dvēselē.

10. Ja aizkavējaties darbā vai komandējumā, vienmēr piezvaniet uz mājām un VIŅU brīdiniet.

11. Kad VIŅA lūdz atbalstu, dodiet to, bet nelieciet viņai justies vainīgai par lūgumu.

12. Kad VIŅA runā ar jums, nesakiet: «man tagad nav laika», «uzgaidi», «sarunu atliksim uz rītdienu». Veltiet VIŅAI uzreiz savu uzmanību.

13. Nekautrējieties nomazgāt traukus.

14. Iemācieties ieraudzīt un saprast, kad VIŅA ir nogurusi vai slikti jūtas. Piedāvājiet VIŅAI atpūsties, bet pats izdariet darbus VIŅAS vietā.

15. Nekad nebūs par daudz un par bieži VIŅU samīļot un sacīt mīļus vārdus.

16. Piezvaniet VIŅAI uz darbu, lai apjautātos, kā veicas.

17. Nenometiet vannas istabā savas netīrās zeķes, lai VIŅA tās izmazgā. Jūs taču pats protat mazgāt zeķes un mutautiņus.

18. Iznesiet atkritumu spaini.

19. Ja esat nolēmis doties ar VIŅU kopā izbraukumā, nomazgājiet automašīnu.

20. Lietojiet odekolonu un dezodorantu, kas VIŅAI patīk.

21. Ja VIŅU kāds apvainojis, aizstāviet viņu.

22. Esiet mīļš un labsirdīgs arī tad, ja nemīlējaties.

23. Esiet pacietīgs, ja VIŅA jums kaut ko stāsta.

24. Ja VIŅA skatās televīziju, nepārslēdziet kanālu, lai redzētu savu sporta pārraidi.

25. Kad esat sabiedrībā, VIŅAI izrādiet vislielāko uzmanību.

26. Uzdāviniet VIŅAI abonementu uz teātri.

27. Ja VIŅA ir nopirkusi elegantu tērpu, ierosiniet kaut kur aiziet.

28. Ja VIŅA kavējas, nenervozējiet un nepārmetiet. Mierīgi uzklausiet iemeslus.

29. Arī bērnu klātbūtnē izrādiet, cik VIŅA jums ir svarīga un cik ļoti viņu cienāt.

30. Nozīmīgos dzīves gadījumos fotografējaties.

31. Sarīkojiet nelielus romantiskus izbraukumus.

32. Ielieciet savā kabatas portfelī VIŅAS foto, lai tas vienmēr būtu kopā ar jums.

33. Iesakiet izlasīt tos avīžu jaunumus, kas VIŅU varētu interesēt.

34. Neaizmirstiet paslavēt VIŅAS gatavotos ēdienus.

35. Izrādiet interesi, kādas grāmatas VIŅA lasa, ar kādiem cilvēkiem satiekas.

36. Sevišķi uzmanīgs un izdarīgs esiet, ja VIŅA saslimst.

37. Vakaros gulēt ejiet kopā ar VIŅU. Smejieties par VIŅAS stāstītajām anekdotēm.

38. Ejot uz darbu, noskūpstiet VIŅU.

39. Ja redzat jaunas kurpes, somiņu, krelles vai ko citu, ko VIŅA nopirkusi, neskopojieties ar komplimentiem.

40. Intīmos brīžos neatbildiet uz telefona zvaniem.

41. Šad un tad nopērciet VIŅAS iemīļoto torti un šampanieti.

42. Izrādiet, cik ļoti VIŅAS jums pietrūcis, kad bijāt visu dienu projām.
22.05.2013 21:08 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... un, kad viņai tas viss ir, viņa saka, ka viņai ir garlaicīgi ar tevi.
22.05.2013 21:41 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Man gan šobrīd vīrieša nav, bet viedoklis gan ir :D Šī ir viena no tām retajām reizēm, kad pilnībā jāpiekrīt Melns :D Nu itkā jau tas viss izklausās tik ļoti labi un lieliski, bet.. Nu nezinu, vai nu ''kas par daudz, tas par skādi'', vai kaut kas cits pie vainas, bet es neesmu pārliecināta, ka gribētu būt kopā ar TIK ļoti flawless (nez kā tas ir latviski) puisi.
22.05.2013 21:49 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Aaa, bet aizmirsu pateikt, ka liela daļa no šī gan būtu jāiekļauj ikdienā. Man pašai personīgi būtu ļoti svarīgi šie punkti: Ierosiniet kādu interesantu pasākumu. Negaidiet iniciatīvu tikai no VIŅAS.; Ja redzat, ka VIŅA ir nogurusi, pats aizejiet uz veikalu, pagatavojiet ēst un izmazgājiet veļu.; Ja VIŅU kāds apvainojis, aizstāviet viņu (nav jau jālien kauties, bet esmu ievērojusi, ka Latvijā puiši gandrīz nekad neaizstāv savas meitenes - riebjas). Bet šim ļoti nepiekrītu - Ja VIŅAI ir problēmas, nejaucieties un apspiediet vēlēšanos tās risināt. Nezinu kā citas, bet es apvainotos, ja mans mīļotais ignorētu manu problēmu un nepiedāvātu man palīdzību :D
22.05.2013 21:54 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Nu nav jau visu jādara vienlaikus un katru dienu :D Bet kopumā jau tas viss ir vienkārši cieņas un mīlestības, rūpju izrādīšana, kas ģimenē ir tikai normāli, nevis kaut kāda ekstra. Ar noteikumu, ka šādas rūpes ir abpusējas un abi to novērtē.
22.05.2013 21:57 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
lielākā daļa atbilst. Vienīgais, kas varētu būt garām ir tas, ka nedāvina ziedus. un teātra abonamentus. :D bet dvēselē lien un problēmas risināt grib :) māju arī kārto.
22.05.2013 22:03 |
 
Reitings 85
Reģ: 21.05.2013
1. Kad pārnākat no darba, samīļojiet VIŅU. (Vai manā gadījumā mans vīrietis mani sabučo)

2. Ar interesi pārrunājiet, ko VIŅA šodien darījusi, vai izdarījusi visu ieplānoto. (Viņš vnm prasa ko darīju, lai zinātu, ka pavadīju savu dienu lietderīgi un priecājas, ja tā ir :D Bet tā tāda kontrolīte vairāk )

3. Arī VIŅA jautās, kā veicies jums. Uzklausiet VIŅU un atbildiet. (Es īstenībā reti jautāju, jo darbs ir darbs un es zinu ko viņš tur dara. Un tā kā viņš ir dvīnis, nemaz nav jājautā, pats visu man izstāstīs)

4. Ja VIŅAI ir problēmas, nejaucieties un apspiediet vēlēšanos tās risināt. (Nē, es gan gribu, lai visas manas problēmas atrisina mans vīrietis. Man vsp nepatīk uztraukties un viņš to zina.)

5. Katru dienu kaut pusstundu veltiet VIŅAI uzmanību. Nevis avīzi lasot vai skatoties televīziju, bet tikai VIŅAI! (Kaut pusstundu? :) Es laikam tad esmu laimīga :))

6. Šad un tad uzdāviniet VIŅAI ziedus, negaidiet dzimšanas dienu. (ajjjj, manējais ir tik foršs, jā, viņš tā dara :))

7. Ierosiniet kādu interesantu pasākumu. Negaidiet iniciatīvu tikai no VIŅAS. (JĀ)

8. Ja redzat, ka VIŅA ir nogurusi, pats aizejiet uz veikalu, pagatavojiet ēst un izmazgājiet veļu. (Mmmm, viņš var to izdarīt, bet tāpat kā es neko nezinu par rēķiniem un maksājumiem, negribu lai viņš zina kko par ēdienu un veļas mazgāšanu. Tas ir mans pienākums un man nevajag vīrieti sieviešu lomā :))

9. Cieniet VIŅAS jūtas: ja viņai ir slikts noskaņojums, nelieniet dvēselē. (Nu, man gan gribās, lai ielien, kad gribu izrunāties)

10. Ja aizkavējaties darbā vai komandējumā, vienmēr piezvaniet uz mājām un VIŅU brīdiniet. (Jā)

11. Kad VIŅA lūdz atbalstu, dodiet to, bet nelieciet viņai justies vainīgai par lūgumu. (Kā to saprast?)

12. Kad VIŅA runā ar jums, nesakiet: «man tagad nav laika», «uzgaidi», «sarunu atliksim uz rītdienu». Veltiet VIŅAI uzreiz savu uzmanību. (Ja viņš ir aizņemts, es varu parunāt arī vēlāk :p)

13. Nekautrējieties nomazgāt traukus. (Kautrējieties gan, es pati varu nomazgāt traukus :D)

14. Iemācieties ieraudzīt un saprast, kad VIŅA ir nogurusi vai slikti jūtas. Piedāvājiet VIŅAI atpūsties, bet pats izdariet darbus VIŅAS vietā. (Piedāvā man atpūsties, bet Dieva dēļ, nedari neko, ok? :D)

15. Nekad nebūs par daudz un par bieži VIŅU samīļot un sacīt mīļus vārdus. (Citreiz jau būs, ja es mazgāju grīdu, traukus vai veļu, samīļo labāk mani pēc tam ;))

16. Piezvaniet VIŅAI uz darbu, lai apjautātos, kā veicas. (Sazvanamies regulāri :))

17. Nenometiet vannas istabā savas netīrās zeķes, lai VIŅA tās izmazgā. Jūs taču pats protat mazgāt zeķes un mutautiņus. (Nu, nevajag vīrietim veikt sieviešu pienākumus! Es gribu VĪRIŠĶĪGU VĪRIETI sev blakus, nevis sievišķīgu vīreli)

18. Iznesiet atkritumu spaini. (To dara tikai mans vīreitis, jo mūsu atkritumu spainis ir smags un es nenēsāju smagumus:))

19. Ja esat nolēmis doties ar VIŅU kopā izbraukumā, nomazgājiet automašīnu. (Ko? :D)

20. Lietojiet odekolonu un dezodorantu, kas VIŅAI patīk. (Lol, es gan nesmaržinātos ar smaržām, kas patiktu manējam, bet man nepatiktu, tad kāpēc viņam jādara tas?)

21. Ja VIŅU kāds apvainojis, aizstāviet viņu. (Tas nemaz nav apspriežams :p)

22. Esiet mīļš un labsirdīgs arī tad, ja nemīlējaties. (Šito lasot sāku smieties :D)

23. Esiet pacietīgs, ja VIŅA jums kaut ko stāsta. (Ar manu stāstīšanas metodi tas varētu būt sarežģīti, bet mans vīrietis ar to tiek galā godam:D)

24. Ja VIŅA skatās televīziju, nepārslēdziet kanālu, lai redzētu savu sporta pārraidi. (Es neskatos TV)

25. Kad esat sabiedrībā, VIŅAI izrādiet vislielāko uzmanību. (Nu, nē, ja esam pie Tavas Omes dz.d. izrādi to uzmanību labāk omei ;))

26. Uzdāviniet VIŅAI abonementu uz teātri. (Nē, paldies :D)

AJ, MAN APNIKA, SVIESTS KKĀDS ;)
22.05.2013 22:18 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
es nemaz negribētu lai darītu to visu. Izskatās, ka šo sarakstu ir veidojusi kāda ļoti kompleksaina sieviete, ja godīgi.
22.05.2013 22:20 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2013
Man tā bija, un būs atkal - un daudz vairāk kā tai sarakstā. :)
22.05.2013 22:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man atbilst gandrīz visi punkti.. 32. nav, jo portfelī viņš bildi nenēsā (telefonā drīzāk).

.. un, kad viņai tas viss ir, viņa saka, ka viņai ir garlaicīgi ar tevi.


Attiecīgi arī nepiekrītu šim apgalvojumam... :)
22.05.2013 22:26 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2013
++ Cormeum. Es arī nepiekrītu tam apgalvojumam
22.05.2013 22:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
FaakY, es arī neko pārdabisku tajos punktos nesaskatu... Apvaicāties, interesēties, uzslavēt otru cilvēku... tas taču nav nekas kosmisks! :D
22.05.2013 22:31 |
 
Reitings 20
Reģ: 22.05.2013
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Pārāk daudz jālasa!
Pietiek, kad nopērk alu un cigaretes :D
22.05.2013 23:46 |
 
Reitings 55
Reģ: 01.03.2013
Viņš dara visu sarakstā nosaukto, izņemot teātra abonomentu pirkšanu - tā man šķiet tāda jokaina padomju laika tradīcija.
Un tas nebūt nav garlaicīgi, ka Tavs vīrietis ir gādīgs un uzmanīgs (šie vārdi, manuprāt, raksturo visu to garo uzskaitījumu).
22.05.2013 23:56 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nedávina abonamentu uz teátri (paldies Dievam!)

un nezvana man uz darbu, jo, kad esmu darbá, necelju telefonu

páréjais liekas normáli un pashsaprotami, apjautáties ká iet, uzklausít, samíljot! liekas, to visu un reizém vel vairák vinjsh dara
23.05.2013 00:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits