Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VNK diskutējamais

 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Sveikas!

Gribas nedaudz padiskutēt un aprunāties,kā tad citām ir ar šo lietu.
Jau no mazām dienām esmu tā iemācīta un pieradusi pie tā,ka,ja kaut ko iesāk,tad jānoved līdz galam. Visam jābūt kārtīgi izdarītam. Pēc iespējas labāk,jo es taču to varu.
Šobrīd studēju. Iegūstu jau otro augstāko izglītību. Esmu sapratusi (lai gan daudzi jau to arī iepriekš bija teikuši),ka patiesībā jau neviens tajā diplomā tās atzīmes neskatās. Piekritīšu,jo pašai līdz šim tā ir bijis.
Nezinu kāpēc un patiesībā tas ir ĻOTI tracinoši (!!!),es sev pasaku,ka atzīmes jau neko nenoteiks un nav ko iespringt uz tiem darbiem (protams,lai nav 4-6),kāda atzīme būs, tāda būs. Taču tajā pašā laikā sanāk apburtais loks,ka es domāju vienu,bet daru pavisam savādāk-es uz tiem darbiem ļoti iespringstu un nevaru tā vienkārši uz ātro izdarīt. Ticiet man,es pat nezinu kā ar to cīnīties. Nemāku atslābt!!!

Kā ir ar jums? Varbūt ir ko ieteikt?
Tagad pat skolai jāpilda darbi. Daudz jo daudz. No vienas puses domāju-ai,kaut ko izdarīšu un gan jau būs ok,bet no otras puses atkal domāju-nu vajag pēc iespējas labāk,es taču to varu,bet patiesībā jau no tā darba izdarīšanas es neko īsti neiegūstu,tikai nervu bendēšana.
22.05.2013 11:25 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Pacensties jau vajag ar nedaudz, savādāk tak nekāda jēga nav. :)
22.05.2013 11:28 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nesaprotu, kāpēc jācīnās ar vēlmi darbu izdarīt kārtīgi? Vai kartupeli tu arī pusi apēd un pusi atstāj? Kumosu mēs norijam visu, tāpat jādara arī ar citām lietām. Neredzu komplicētu situāciju pat, ko risināt - darbs ir jādara kārtīgi, lai pašam būtu harmoniska sajūta - jā, izdarīju visu, ko varēju.
22.05.2013 11:29 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Ne gluži par to runa,ka es cīnos ar vēlmi izdarīt kārtīgi. Pašai jau ir vēlme to veikt pēc iespējas labāk,lai ir par sevi gandarījums. Bet varbūt galvenais jautājums būtu tāds - kā tik ļoti neiespringt uz darbiem?? Citreiz eju gulēt vai ir brīvdiena,bet man prātā tik tie darbi,kas jāizdara. Bet gribu iemācīties sevi pilnībā nepakļaut tiem darbiem!
22.05.2013 11:33 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Darbi ir jāizdara. citu veidu kā absolūti par tiem aizmirst nezinu. Vai arī sastādi plānu, KAD darīsi šos darbus, un tādejādi nomierini sevi, jo grafiks galdā, darbus darīsi, kad būs laiks.
22.05.2013 11:36 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Pašdisciplīna ir laba īpašība, bet ir jāizvērtē prioritātes. Atpūta un miers ir daudz svarīgākas lietas, lai cilvēks justos laimīgs un, tādējādi, arī vairāk iegūtu. Man nav interesējušas neviena sava darbinieka studiju atzīmes. Darbiniekā vairumā gadījumu vērtē attieksmi, personiskās īpašības un praktiskās zināšanas konkrētajā jomā, tāpēc iesaku koncentrēties mācībās uz lietām, kuras pašai patīk un padodas, ar zināšanām, ar kurām vēlies saistīt savu dzīvi. Neiespringsti emocionāli:)
22.05.2013 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 374
Reģ: 29.01.2009
Nu man liekas, ka sajūtas vai nu ir vai nav. Un, ja Tu gribēsi pacensties un dabūt labu atzīmi, tad jebkurā gadījumā iespringsi uz to.
Man gan vienā darba intervijā tika prasīts sekmju izraksts, bet tas ir viens no simts. Augstskolā arī principā tās labās atzīmes neko nedeva, jo neviens nekad neprasīja atrādīt atzīmes un budžeta vietas arī nebija uz ko tiekties. Bet man vajadzēja tās labās atzīmes, jo tās man radīja labsajūtu. Un es vienmēr zināju, ka tagad es iespringšu, bet pēc tam būšu priecīga. Tik vienkārši.
22.05.2013 11:46 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tāds ir raksturs un viss. Tāpat neizmainīsies tie cilvēki, kas dara visu uz ātru roku.
Man skolā bija tā, ka neko nevaru tā sarakstīt uz dullo, vienmēr zināju ka varu labāk, ļoti kritiski skatījos uz saviem darbiem, taču daudz kur man ir ļoti labas atzīmes, jo pielietoju visas darbā gūtās zināšanas, komunicēju ar ekspertiem konkrēti rakstot par kādu nozari, un bieži darbus rakstīju dubultā. Arī diplomdarbu rakstot, es ņēmu kā piemēru maģistra darbus. Nu un, ka manas atzīmes neviens neredz, es to darīju priekš sevis nevis priekš kādas darba vietas, kur visdrīzāk neko no tā tāpat nenovērtēs.
22.05.2013 12:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Perfekcionisms... Tā man arī ir sirdij tuva lieta.. Cenšos ar to sadzīvot... reizēm ir apgrūtinoši, bet tam nāk līdzi pozitīva bagāža - kvalitāte.. Tas ir milzīgs pluss darit lietas kvalitatīvi, pēc labākās sirdsapziņas :) Manuprāt, tas jebkurā joma cilvēku paceļ :)
22.05.2013 12:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)