Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Domāju domas

 
Reitings 95
Reģ: 23.03.2009
Sveikas. šovakar aizdomājos par cilvēku izskatu un to raksturu, ko izskats atspoguļo. Ir taču tā, ka redzet lecīgu meiteni, kas ir pārliecināta par sevi, ir arī pretēji ēc izskata mierīga, nosvērta, ģērbjas lēti, bet kārtīgi. Nu tā grūti aprakstīt, bet koptēls liek manīt par sevi. Trūcīga meitene nebūs ar augsti paceltu galvu, dargu nagulaku un tā, jo vecāki arī ir bijuši vienkārši, bet otrai meitenei , piemēram, ir bijis vairāk un tur tad arī rodas tā dažādība starp mums. Un vai kādreiz vienkāršā meitene arī varētu būt lecīga, prasīga, bet tādas jau parasti laukos ir ar mazu izglītību un kādu bērnu.

neņemat ļaunā, bet tik tā domāju par dziļiem laukiem, ka aizbraucot kaut kur jūt dažreiz iedomību , ja redz, ka nav tas vidusmēra stāvoklis, tad var tādas meitenes ,kas saniegušas vairāk savu pārākumu parādit ar runas veidu, skatu...

esmu redzējusi to no malas, pati nedzīvoju lielā pilsētā. Bet vai mūs ietekmē vecāki, vai tomēr ir kaut kas, kas liek mainīties?

Jo turīgiem vecākiem jau bērnam ātri nebūs bērns, nebūs tā, ka skola paliks pusratā, vienmēr mācīsies tālāk, noteikti ir izņēmumi, bet tos tad nezinu no apkārtnes.

Raksta, ka bērni izvēlas vecākus, bet ir tādi, kas piedzimst sliktās ģimenēs un iet vecāku pēdās, 5 bērni, paši dzer, bezdarbnieki, aplis, ko tad viņu bērni darīs?

Ai tā aizdomājos, ka viss tā iekārtots un ,ka citi to redz no malas savādāk, kā pats.....
19.05.2013 22:43 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Ietekmē vide, līdzcilvēki, notikumi. Uz tā fona izveidojas pašam savs funktieris - ābols, kas nokritis pie ābeles, vai aizripojis tālāk. :)
19.05.2013 22:57 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
Esmu no turīgas ģimenes.
Nekad neesmu bijusi ar augstu paceltu galvu par to,ka man ir tas ko gribu. Agrāk man pat tas traucēja. Traucēja,ka man ir viss ko gribu,bet maniem draugiem nav.

Hmm,zinu ļoti daudz puišus un meitenes,kas nāk no turīgām ģimenēm, un savos 16,17,18 gados ir apbērnojušies, nemācās un nezin ko ar savu dzīvi darīt tālāk.

Protams,ka ir uzskats,ja bērns nāk no dzērāju ģimenes,tad pats arī tāds būs. Ir bērni,kas nesaprot,ka tas nav pareizi un iet vecāku pēdās,bet tajās pašās ģimenēs ir bērni,kas dzīvē izsitās daudz tālāk, nekā bērni no turīgām ģimenēm. Daudz kas ir atkarīgs no cilvēka psihes, rakstura un gribasspēka. :)
19.05.2013 23:05 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Haha..es laikam esmu piemeers,kur turiigiem vecaakiem beerns izleema pamest visu,braukt dziive,appreceejaas un jau dzmedeeja..skolu pametu. :D nekas nav balts vai melns,miiljaa.... :)
19.05.2013 23:06 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Es no pretējās frontes-no nelabvēlīgās ģimenes, kas sasniegusi daudz vairāk, kā turīgo ģimeņu klasesbiedri.
Tieši tā-nekas nav balts vai melns :)!
19.05.2013 23:11 |
 
Reitings 95
Reģ: 23.03.2009
tille, bet tev vismaz bija mērķis, bet citiem nav tādu, paliek tur pat dzīvot, kuļas, visi jau zina ko gaidīt. bet nesaprotu, ja skaitās trūcīgie tad kā var domāt par 3 vai 4 bērnu, un vēl, ja katrs no sava tēva un ir , kas pieņem.

bet saprotu, ka tiešām nav balts un melns, tas tik tā uzrakstīts, negribu nevienu šeit aizvainot
19.05.2013 23:12 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Ok,alga man ir laba,un es dziivoju labi,bet tas pateicoties manai personiibai nevis tam,ka man ir turiigi vecaaki utt... Katrs pats savas laimes kaleejs. Mani vecaaki vienmeer mani maaciija,ka viss naak ar smagu darbu,tad,nu,no darba nebaidos. Zn,ko gribu,un kaa to sasniegt :)
19.05.2013 23:13 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
Katrs dzīvo kā māk, kā grib un nav nekādi standarti kas ir pareizi un kas nē! Man vismaz tā liekas!
19.05.2013 23:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits