Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puiši un atkal jau puiši

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Mans puisis ir no ārzemēm un viņam ir pārtikusi ģimene, taču es nāku no vidusmēra ģimenes un nespeju atļauties visu ko viņš spēj. Man ir ļoti neērti runāt par naudas lietām un pateikt ,ka nespēšu atļauties weekendu ar viņu kopā pavadīt Parīzē.Vinš nāk no valsts kur neviens nevienam neko neizmaksā,tāpēc pat nemēģiniet pat teikt lai es uzbāžos ar izmaksāšanu. Plus man ir bailes, kad vinš mani apciemos Rīgā, tad vinš mani pametīs, jo redzēs ka nāku no nabadzīgas valsts un neesmu bagātnieku meitiņa.Esmu gan viņam apskaidrojusi ,ka LV viss ir citādāk un ka vecāki nedzīvo villā pie jūras, taču man škiet, ka viņš dzīvo savā pasaulē un neizprot ,ka cilvēkiem var nebūt pēdējie gadžeti un drēbes. Man ir bailes ,kad vinš pateiks, ka negrib but ar mani kopā ,jo neesmu tāda kā vinš ir iedomājies un materiālais stāvoklis viņam ir ļoti svarīgs.
Ko, lai es iesāku? Ko man pateikt?Kā atrisināt šādu situāciju?
19.05.2013 21:21 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Mans viirs arii naak no paartikushas sabiedriibas,es vinjam vnk pateicu- ok,varam dariit to un to,buutu kruti,bet man naudas nav,tad,nu,moshk labaak vnk aizbraucam pie ezera utt,tad buutiibaa leemums bija vinja pasha zinjaa,vai,nu,izbaudiit alternatiivas iespeejas,ko es varu atljauties vai izmaksaat. Parasti gan man izmaksaaja.arii celjojumus. Es teicu- ok,es gribu uz pariizi,bet naudas man nav! Taa arii teicu.
19.05.2013 21:27 |
 
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
man škiet, ka viņš dzīvo savā pasaulē un neizprot ,ka cilvēkiem var nebūt pēdējie gadžeti un drēbes


Tev tā šķiet, jeb zini, ka tā ir? Iespējams nemaz nav tik traki un Tu pati viņam šo visu piedēvē?
Bet jebkurā gadījumā, manuprāt, nekas cits neatliek kā mierīgi izrunāties :)
19.05.2013 21:27 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
A kas tad ir tas,kas jums ir kopiigs? Jo nereti,kaa tu saki,cilveekiem no augstaaka slaanja,ir arii citaadaakas intereses kaa mums,vienkaarshajiem.un gan jau tu vinjam patiic taada,kaada es,ja jau vinjhs ir tavs puisis...
19.05.2013 21:28 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Un droshvien,ka viinu izsolee gluzhi neiepazinaaties,tad jau vinjhs nojaush,ka neesi tik turiiiga.
19.05.2013 21:29 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Mums ir kopīgas intereses,mēs mācamies vienā universitātē (abi esam ārzemēs). Abi esam apsēsti ar sportu un veselīgu dzīves veidu. Īstenibā ļoti daudz mums ir kopīgas intereses, tikai nauda ir šķērslis.
Laikam tiešām piekrītu ,ka man vajag pateikt, ka diemžēl weekends ārzemēs man nav pa kabatai.
19.05.2013 21:45 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Nuu,tad jau liekas,ka jums ir kopaa forshi,tad es domaaju,ka nevajag satraukties tik dikti..pasaki,kaa ir. tas ir normaali,ka ne visi ir turiigi. Vinjhs sapratiis :) veiksmi.
19.05.2013 21:53 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Virietis uzaicina- virietis maksa. Diskusijas beigas.
Ja vinam tavs naudas trukums ir skerslis, tad ta ir vina problema.
Ja virietis mani uzaicinatu, bet liktu pasai maksat, es vinu norakstitu.

Pati maksatu vien tad , ja tas butu vienkarsi draugs, ar kuru nav ciesaku attiecibu vai kads , ar kuru es tadas neplanoju.
19.05.2013 22:02 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Kas tur tāds? Es vienmēr atklāti saku, kad nav naudas, kaut ko nevaru atļauties. Ja tas ir šķērslis, pats vainīgs :D
19.05.2013 22:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits