Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viņa ir ledus.

 
Reitings 60
Reģ: 19.05.2013
Situācija ir tāda, bijām kopā 3 gadi un 4 mēneši. Tieši pirms dzimšanas dienas mani pameta. Iemesls ir dēļ izturēšanās, dēļ tā, ka nemācēju to darīt(izturēties), dēļ +/- vienaldzīgas izturēšanās, kad bija strīdi, neņēmu galvā un neko nemainīju. Pagājušo gadu nosēdējām mājās, nebijām vispār nekur. Tagad nu viņai piegriezās un aizgāja. Bet beidzot man prātiņš saprata kas ir kas... pakaļ skrēju 3 nedēļas, tad teica lai lieku pilnīgu mieru. Nedēļu ne rakstīju, ne zvanīju. Vakar uzrados pēķšņi, nedodot ziņu, ar puķēm, skaistu paša rokām sagatavotu dāvaniņu, ar 2x a4 lapu vēstuli par to ko es sapratu un blociņu, kur pierakstīju brīža emocijas, brīža pārdomas, sanāk ka nedēļu no vietas rakstīju katru stundu kaut kādu atskaiti. Es kad dāvināju, viss trīcēju un asaras lija kā no spaiņa, noskaitīju savu dzejolīti... Bet viņa kaut kā vienaldzīgi stāv, kkas viņai telefonā vibrē visu laiku, kaut ko skatās telefonā... DRAUSMĪGI. Galu galā arī nemaz neizgāja ārā parunāties.

Man nenormāli sāp, es viņu mīlu, es skumstu, es tiešām gatavs pilnībā mainīties, bet viņa to nedzird un neredz. Iespējams vajag vēl laiku?

Tagad viņa 2 dienu pēc kārtas pa klubiem. Draugiem.lv un Facebook man sabloķējusi tā, lai neredzu viņas bildes un aktivitātes... Draugiem.lv kāds sūta visu laiku dāvanas... Diezgan nepatīkams pasākums...

Ko darīt, kā rīkoties...
19.05.2013 09:55 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Varbut jau citu atradusi. Parak ilgi biji nekads, lai vina tagad ticetu tam, ka nu izmainijies. Tev drosvien vnk bija erti ar vinu but kopa. Lauj dzivot uz prieksu un dari to ari pats.
19.05.2013 10:05 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Ko lai Tev saka? Augšanas sāpes, vecīt! Kad pāries - būsi cits cilvēks. Tas saucas: veidojas ņemams vīrietis ar dzīves pieredzi. Pagaidām - vēl tikai veidojas! Tikai muļķības nedari - no tilta nelēc, durties un visādus s*dus lietot nesāc! Tici man, arī pašam tā ne reizi ir bijis. Laiks, visu ārstē laiks! Turies! Vēlreiz saku, - tam ir jātiek pāri, lai kļūtu pieaugušāks, lai būtu tas nobrieduša vīrieša šarms, kurš meitenes tomēr vēlāk Tevī pievilks.
19.05.2013 10:05 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Tagad viņa 2 dienu pēc kārtas pa klubiem.
Tu viņu izspiego? Nu liekas diezgan šīzī.
Man nenormāli sāp, es viņu mīlu, es skumstu, es tiešām gatavs pilnībā mainīties, bet viņa to nedzird un neredz. Iespējams vajag vēl laiku?
Varbūt nevis laiku vajag, bet Tu viņai vienkārši nepatīc vairs? Ja gadu jums jau attiecības bija atsalušas, tad šī gada laikā jau sen visas jūtas iespējams ir pazudušas. Un pavisam iespējams, ka ir jau cits.
19.05.2013 10:06 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Stulba situācija, meitene laikam ļooti sāpināta, tāpēc tagad iztusējas un atpūšas, jo gadu nosēdēja kopā ar tevi mājās, bet nooteikti ļooti gribēja ar Tevi kopā izklaidēties

zin kā saka- saprot ko zaudējis, kad jau pazaudējis.

Es novērtētu viņas vietā to kā tu meiģini visu labot. Bet varbūt tiešām ir par vēlu.

Varbūt viņai vajag laiku apdomāties. Ko ieteikt? Nezinu! Gaidīt? Cerēt? Aizmirst?

Liec viņai mazliet mieru un mēģini vēlreiz, ja tomēr vairs nesaiesiet kopā, izsāpi to sāpi un atradīsi jaunu, un tad rīkojies jauki jau kopā esot, ne šķiroties :)
Veiksmi! :)
19.05.2013 10:07 |
 
10 gadi
Reitings 620
Reģ: 21.01.2010
kaut mans mīļotais tā spētu kā tu,taču pašlaik arī viņš nemaina un neieklausas manā viedoklī un lūgumos..
ehh visu ko tu vari darīt ir atmest roku un neskriet viņai pakaļ,tu jau redzēji ka viņai tas viss bija vienaldzīgs,tava atnākšana,tavi ziedi..Ja viņa tevi mīlētu tad būtu saviļņota pa tādu rīcību..viņa nav tevis vērta un nemainies cita(viņas) dēļ,mainies sevis dēļ..;)
19.05.2013 10:08 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Vīriešu mūžīgā kļūda - kaut ko sākt darīt tad, kad jau ir par vēlu! Es pats arī uz tāda grābekļa esmu uzkāpis .. otrreiz - nekad! Pieņem to kā mācību nākotnei un dzīvo tālāk, kā arī viņai ļauj to darīt, jo ar uzmācību tikai aizgrūdīsi viņu tālāk.

Jāļauj viņai paskriet apkārt, un, ja viņa nonāks pie secinājuma, ka tur citur zāle nav zaļāka, tad Tev ir šanses, ja nē .. tad neko darīt ..

Un par pilnībā mainīšanos .. ne jau viņas dēļ tas ir jādara .. sevis ..
19.05.2013 10:11 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Liec taču meitenei mieru. Atgādini kaut kādu vajātāju. Viņa nav Tev neko parādā, viņai nav jāsaiet ar Tevi atpakaļ kopā tāpēc, ka Tu beidzot esi kaut ko sapratis (vai vismaz pats iedomājies, ka esi). Acīmredzot, viņa ir pieņēmusi lēmumu, tad respektē to.
19.05.2013 10:14 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
viņa nav tevis vērta
LOL. Tieši arī šis vīrietis nav meitenes vērts, jo nu gadu nekur neiet? Gan jau, ka attieksme arī piekliboja, bet tagad dzeju raksta. Sorry, bet neizklausās pēc Vīrieša, bet gan puikiņa.
19.05.2013 10:16 |
 
Reitings 160
Reģ: 08.05.2013
Un par pilnībā mainīšanos .. ne jau viņas dēļ tas ir jādara .. sevis ...


Zelta vārdi!
19.05.2013 10:17 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.05.2013
Būs vien tā jādara :) Bet nu mēģināts nav zaudēts :) Padzīvošos kā ir, tad arī pēc kāda laika mēģināšu kaut ko, kaut kā :) Mēģināšu uzsākt saraunu, kaut kur aizvest... :)
19.05.2013 10:20 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.05.2013
Vēl situācija ir tāda, ka ar viņas brāli, esam ļoti labos draugos un bieži sanāk kaut ko darīt.... Tātad daļēja saskriešanās nākotnē arī būs.. Savā veidā traucēs - netraucēs, nezinu..
19.05.2013 10:26 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
manuprāt, visas meitenes būtu aizkustinātas pēc tāda gājiena, es domāju, ka viņa arī bija, bet vienkārši , varbūt, nezināja ko darīt, negribēja parādīt to, ka ir trausla meitene, un pēc pirmā sauciena aizies, es domāju viņai iekšēji patika tas, varbūt gaida nākošo gājienu?
bet tas ir tādā gadījumā, ja viņai nav cita..
nu vismaz es tā būtu rīkojusies, man patiktu!
19.05.2013 10:27 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
eu čaļ. es jums pateiks vien dzīvs gudrīb. ja dām tev nesak ka tev mīl. tad viņ tev nemīl. nemān sav stabul. labāk liec lietā to. -- @penzonars

Golden quote.
19.05.2013 10:30 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
tad arī pēc kāda laika mēģināšu kaut ko, kaut kā Mēģināšu uzsākt saraunu, kaut kur aizvest...
Beidz to meiteni vajāt. Viņa Tevi negrib, droši vien pa tiem gadiem, kad nepievērsi viņai uzmanību un attiecies kā pret pašsaprotamu lietu, esi tik ļoti sabojājis iespaidu par sevi, ka to vairs nevar mainīt pat ar dzejoļiem, puņķiem un pakaļskriešanu. Savu iespēju ar viņu ko veidot palaidi garām. Tāpēc beidz sagādāt meitenei nepatīkamus pārsteigumus, ik pa laikam uzrodoties un atkal atgādinot par sevi. Liec viņai mieru, ja reiz tas ir tas, ko viņa vēlas.
Labāk neiznieko laiku, bet to, ko esi iemācījies šajās attiecībās, ņem vērā, kad veidosi attiecības ar kādu citu.
19.05.2013 10:31 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
manuprāt, visas meitenes būtu aizkustinātas pēc tāda gājiena, es domāju, ka viņa arī bija, bet vienkārši , varbūt, nezināja ko darīt, negribēja parādīt to, ka ir trausla meitene, un pēc pirmā sauciena aizies, es domāju viņai iekšēji patika tas, varbūt gaida nākošo gājienu
Es domāju, ka aizkustināta būtu tikai meitene, kurai vīrietis kaut ko nozīmē. Bet ja vīrietis, pret kuru ir nulle emocijas, manā priekšā sāktu raudāt un dzeju deklamēt, es gribētu no kauna ielīst zemē - vienkārši izgaist, lai tas murgs beigtos.
19.05.2013 10:33 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
manuprāt, visas meitenes būtu aizkustinātas pēc tāda gājiena
nē, nebūtu.
19.05.2013 10:34 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Cilvēki lielākoties nemainās. Ganjau arī tu pēc laika atkal būtu vecais tu. Ja es patekitu "NĒ" un aizietu no kāda, tad tas drīzāk to arī nozīmētu. Nepatīk tāda pakaļ skriešana.
19.05.2013 10:34 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.05.2013
Ka mīl ir teikusi!! Viņas acīs pirmais iespaids bija pārsteigums, tad jau parādījās agresija.

Bet meģināts nav zaudēts viennozīmīgi. Tāpēc iespējams nākotnē būs jāmēģina :)
19.05.2013 10:35 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Nabaga meitene, liec taču mieru.
19.05.2013 10:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Hmm es ar savu bijušo izšķīros līdzīgu apstākļu dēļ, tik papildus beigās liels strīds bija un lauzām sirdi vienss otram. Ko lai saka, Viņa ir iztērējusi savu enerģiju uz tevi, tāpēc padevās, un vienalga ko tu darīsi viņa visdrīzāk nenāks atpakaļ(ja jau pēc visa ko izdariji līdz šim nenāca) bet varbūt pameiģini pierunāt aiziet viņu uz kādu cafe iedzert kafiju un normāli parunāties, vai kaut ko vienkāršu, ka var runāt nevis emocijas izrādīt.
19.05.2013 10:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!