Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kāpēc citreiz puiši dara nepatīkami?

 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
man diezgan čābīga diena, vakar draugs sabojāja garastāvokli. nedzīvojam kopā, paliku pie viņa pa nakti, saucu gulēt, vinš saka, ka vēl neies, grib filmu paskatīties,es aizgāju uz gultu, pēc tam atnāk pie manis, savāc savu spilvenu un citu segu, es tādā nesaprāšanā prasu- kur tad tu? viņš atbildēja, ka gulēs lielajā istabā pie tv, es tā arī tur paliku gultā viena, noraudājos.itkā jau nav par ko, bet man patīk iet gulēt, un pieceties kopā. ko jūs būtu darījušas manā vietā?
17.05.2013 19:45 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Lai parvaretu rutinu, ir jaiesaistas abiem cilvekiem. Tu vari censties ka tu gribi, bet ja vinu nekas neinetereses, tad nav verts. Esmu gajusi cauri kkam lidzigam. Spriezot pec tavam veidotajam diskusijam un komentariem, es domaju, ka nav verts. Tu sev slikti dari mokot sevi.
Bet ja tomer negribi skirties, liec virietim just, ka tu vari mierigi aiziet no vina.
18.05.2013 20:14 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Nekādu nākotni neredzu jūsu attiecībām.
Manas pirmās attiecības drīz arī beidzās, pēc tā, ka pēc 3 gadu kopā dzīvošanas viņam svarīgāk bija palikt pie kompja spēlēt savu WoW....
Ne jau viss ir melns. Mēs arī mēdzam gulēt atsevišķi, kas galvenokārt ir dažādu ikdienas ritmu dēļ, jo kāpēc man likt vīrietim nākt gulēt kopā ar mani 10os vai 11os vakarā, ja viņš fiziski nevar aizmigt ātrāk par pusnakti? Parasti 1-2x nedēļā sanāk, ka aizeju gulēt gultā, kura viņam ir par cietu (man gan ļoti patīk), bet attiecībām tas nenāk par sliktu nemaz.
18.05.2013 19:21 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.03.2013
Bukina sieva sašāva vīram Tv jo bija sācies futbola čempis un viņš dzīvoja tik pie tv


:D:D

Bet nu jā,varēja jau paskatīties Tv un iet pie tevis.Tikpat labi viena varēji gulēt savās mājas un savā gultā.
18.05.2013 19:09 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Nekādu nākotni neredzu jūsu attiecībām.
Manas pirmās attiecības drīz arī beidzās, pēc tā, ka pēc 3 gadu kopā dzīvošanas viņam svarīgāk bija palikt pie kompja spēlēt savu WoW....
18.05.2013 17:31 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Es pārnestu TV uz guļamistabu.Vilks paēdis un aita dzīva :)
18.05.2013 17:24 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
Tavā situācijā pateiktu vīrietim, ka, ja viņš zina, ka viņu mocīs bezmiegs vai naktī rāda kādu viņam ļoti svarīgu pārraidi, lai iepriekš to pasaka un tajā vakarā pie viņa nepalikšu.


jā, tikai kā cilvēks iepriekš var paredzēt, ka viņu mocīs bezmiegs? :D
18.05.2013 12:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es ta regulāri daru, ja skatos tv, lejā arī guļu vai citreiz aizeju uz otru istabu gulēt. Man vienkārši negribas savējo pamodināt ar savu knosīšanos utt.
18.05.2013 12:55 |
 
Reitings 55
Reģ: 01.03.2013
Man iepriekšējās attiecībās (dzīvojām kopā 5 gadus) pēdējos gados pusis mēdza gan aizmigt pie Tv, gan pārvākties pie tā ar visu segu un spilvenu. Bet tas bija tādēļ, ka biju uzstādījusi noteikumu - nekāda Tv guļamistabā (iepriekš bijām dzīvojuši 1istabas dzīvoklī un zināju, ko nozīmē viņa filmu skatīšanās naktīs, kamēr es cenšos gulēt). Sākumā bēdājos, pukojos... Vēlāk jau man bija vienalga.

Tavā situācijā pateiktu vīrietim, ka, ja viņš zina, ka viņu mocīs bezmiegs vai naktī rāda kādu viņam ļoti svarīgu pārraidi, lai iepriekš to pasaka un tajā vakarā pie viņa nepalikšu.
18.05.2013 12:50 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Ja jums nedzivojot kopa ir sadas attiecibas, tad labak kopa nemaz nesaciet dzivot.:D Izskatas, ka puisim esi paspejusi apnikt pa siem 4 gadiem. Liec vinam mieru, neskrien kad vins sauc, dari savas darisanas. Ja busi vinam svariga, tad vins saks ko darit lietas laba, ja ne, tad lai iet pie velna un neizcakare velvienu gadu ar virieti, kurs tevi nenoverte.
18.05.2013 12:17 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
nerunā, ja nezini kā bija! es pie tv sēdēju tikai tāpēc ka viņš neko citu negribēja darīt, kā sēdēt pie datora
______________________________________________________
Viņam ko, atkarība? Lai gan velti jautāt - jūs, sievietes vienmēr no mušas izpūšat ziloni.
Tad nu varianti ir divi.
Pirmais. Jāatzīst, ka mēs, vīrieši, nejūtamies tāpat kā jūs, sievietes. To derētu saprast. Tas var būt iemesls, kāpēc viņš vispār nesaprot, ko tad viņš tādu ir izdarījis? Cilvēks darīja, kā viņam likās ērtāk.
Otrais. Un tā sēdēšāna pie datora arī var būt kkā sekas. Padomā pati, vai tik tiešām vaina nav kkādā Tevis pašas rīcībā? Puisis (ja vēl jo vairāk - jauns) ne vienmēr pateiks, ka viņām kkas nav paticis, jo arī es vienu daļu tādu tēmu uzskatu par vīrieša necienīgu žēlošanos un čīkstēšanu.
Jā, - vēl - trešais. Vari klausīt arī to vārnu baru, kurš te ķērca, lai Tu viņu pametot.
18.05.2013 11:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bet raudāt dēļ tā ar nav vērts, jāpasaka kā ir un miers.
18.05.2013 11:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es viņam pateiktu ka ja jau mana kompānija viņam nav vajadzīga, tā kā ir izlēmis skatīties tv tad labāk dodos mājās gulēt pie sava tv. Un aizietu prom, ne nikna ne aizvainota, pateiktu kā ir un pēc tam liktos mierā par to pilnībā. Pats gan jau saprastu ka pareizi nav tā, un nākamo reiz atcerētos.
18.05.2013 11:53 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
Nu, šis man izsaka ļoti daudzko. Tiekaties pa retam? Nu, forši, puisis varbūt bija noilgojies un sadomājies, kas nu būs, kā nu sagaidīs, bet šī - uzreiz - pie kastes un - neviena vārda visa vakara garumā! Pašam varbūt nekas cits arī neatlika, kā nīkt pie tā paša datora un klusībā gaidīt, kad nu karaliene atrausies no saviem seriāliem! Tev, autore, un visām pārējām tik ļoti aizvainojamajām princesēm, kuras nu tik' skrietu prom nakts vidū projām, jo uzskata, ka attiecībās visam jānotiek ne par gramu savādāk, kā tikai - pēc viņas prāta un atbilstoši viņas iegribām un vajadzībām, pateikšu - es šādā gadījumā izdarītu tieši tāpat. Nē - vēl riebīgāk! Ja neesmu vajadzīgs tev dienā, tad nu, mīļā sirds, varēsi iztikt bez manis arī pa nakti!


nerunā, ja nezini kā bija! es pie tv sēdēju tikai tāpēc ka viņš neko citu negribēja darīt, kā sēdēt pie datora.
18.05.2013 10:24 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
18.05.2013 07:52 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
esam kopā 4 gadus, un pa dienu nebija nekādu strīdu, visu vakaru nerunājām, es skatījos tv, viņš savā nodabā sēdēja pie datora.
____________________________________________________________________
Nu, šis man izsaka ļoti daudzko. Tiekaties pa retam? Nu, forši, puisis varbūt bija noilgojies un sadomājies, kas nu būs, kā nu sagaidīs, bet šī - uzreiz - pie kastes un - neviena vārda visa vakara garumā! Pašam varbūt nekas cits arī neatlika, kā nīkt pie tā paša datora un klusībā gaidīt, kad nu karaliene atrausies no saviem seriāliem! Tev, autore, un visām pārējām tik ļoti aizvainojamajām princesēm, kuras nu tik' skrietu prom nakts vidū projām, jo uzskata, ka attiecībās visam jānotiek ne par gramu savādāk, kā tikai - pēc viņas prāta un atbilstoši viņas iegribām un vajadzībām, pateikšu - es šādā gadījumā izdarītu tieši tāpat. Nē - vēl riebīgāk! Ja neesmu vajadzīgs tev dienā, tad nu, mīļā sirds, varēsi iztikt bez manis arī pa nakti!
18.05.2013 05:30 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
22-23 tad muljkjiibas? :D mums ar viiru pa 28, esam 10 gadus kopaa un vinjsh taa nedara :) ja es saku, ka gribu guleet uzliek austinjas un skataas, peec tam vienalga atnaak :)
18.05.2013 00:08 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
ja tas butu kopdzive, tad pie kajas, bet ja ciemosanaas laikaa, tad gan tas nav ipasi forsi, gan jau ari apvainotos!
17.05.2013 23:56 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
es laikam pilnigi savadak to uztveru, ka lielaaka dalja sheit. par ko apvainoties? lai tachu dara ko grib...jums jabut sasietiem? par ko ir jaapvainojas, ka tu ar savu egoismu nepanaci to, ka vins dara to ko tu gribeetu? nu cmon, mes visi esam briivi. un kas tas par murgu, ka nakts vidu par kko tadu jaizdoma vel braukt maajaas...tad jau tiesham butu iemesls chalim padomaat vai ar taadu histeeriki turpinaat attiecibas, kas par taadu stulbumu apvainojas. padoma pati, kas sekotu pec tam, ja tu ta arikotos? nekas labs, tad tiesham butu kkas sapists....piedos, ka tik skarbi, vnk pateicu, ko domaaju.
17.05.2013 23:56 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Ja es buutu viirietis, es laikam buutu gejs. :/

Man ir tādas pašas sajūtas, lasot šādas diskusijas :D
17.05.2013 23:42 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
Cik noprotu jus kopa nedzivojiet un paris reizes nedela tiekaties. Manuprat, saja visa aizvainojos ir ne pats fakts, ka vins tv gaja skatities, bet ka vins to pasniedza.

Varbut jums ir rutina jau?


nezinu , varbūt arī rutīna, bet kā lai to maina? ko lai dara lietas labā?
17.05.2013 21:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits