par ikdienas uzturu un fiz.aktivitātēm

 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Gribētos atrast kādu meiteni, ar kuru varētu dalīties ik vakaru, vai reizi nedēļā par ikdienas uzturu, precīzi, detalizēti un arī laiku cikos ēd, kā arī fiziskās aktivitātes.
Negribu ar tām tievētājām, jo es neko negribu nomest, kg mani netraucē, un pat nezinu, cik sveru, pēc paskata esmu tieva, bet es tieši gribu ēst veselīgāk un vairāk aktivitātes, jo gribu nostiprināt visas vietiņas.
Agrāk pierakstīju visu blociņā, bet pilnīgi nekāda prieka no tā nav, ja nav ar ko dalīties. Domāju, ka varētu būt interesanti, jo tad arī saņemtu ieteikumus, rājienus un uzmundrinājumus. Vispār arī nebūtu problēmas to visu kaut kā publiski, bet nav laikam tādas iespējas.
17.05.2013 00:35 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Es esmu ar mieru. :)
Par ēšanas laikiem gan es neatskaitīšos, jo tas, manuprāt, nav svarīgi (man personīgi). :)
19.05.2013 15:28 |
 
Reitings 32
Reģ: 13.01.2013
Varbūt mazliet iepazīstamies? :)
Kāpēc vēlaties ēst veselīgāk? Kāda būs jūsu motivācija? Kas varētu būt galvenā problēma?
19.05.2013 16:46 |
 
Reitings 32
Reģ: 13.01.2013
Šodienas ēdienkarte sanāca tāds brīvdienu variants karstai dienai. Parasti ēdu vairāk. :D
Brokastīs (ap 10)- auzu pārslas ar banānu un kanēli.
Pa vidu uzgrauzu lazdu riekstus (kādu saujiņu).
Pusdienas (pēc 14)- burgerītis (pilngraudu maize+salātlapa+siers+tomāts)
Vakariņas (ap 18)- cepts baklažāns
Ap 20tiem- paliels siera kūkas gabals.
Varēju jau to siera kūku aizstāt ar ābolu, bet ko lai dara, ja mājās ir? :D
19.05.2013 22:13 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Sāku domāt par uzturu jau ļooti sen, tagad, kad izlēmu neēst gaļu domāju par uzturvielām īpaši.
Fiziskās aktivitātes uzsāku salīdzinoši nesen, pirms trim mēnešiem, pirms tam nedarīju pilnīgi neko, arī kad mācījos skolā man sporta stundās bija zīme. Tagad sāku domāt, ka tas nav labi veselībai. Sirds ir aptaukojusies, nevaru izturēt pat mazāko slodzi.
12x mēneša laikā gāju uz nodarbībām- zumbu, jogu, kalanētiku, pilatēm, stiepšanos, aeirobiku.
Jutu, ka varu jau daudz, un arī iegaumēju vingrojumus, kurus pildu mājās.
Mēnesi gāju uz trenežieru zāli, neskrēju, bet gan soļoju uz skrejceliņa, bet visvairāk slēpes izmantoju. Uzreiz pēc mēneša jutu rezultātus, dibens, kas pirms tam likās, ka saaudzis ar resnajām ciskām, ir atdalījies un jau stigrāks.
Tagad neeju uz nekurienu, jo vasara un tā, cenšos mājās, skrienu pa mežu ar suni, gar jūru, pie reizes nopelnos, vingroju, bet tas ne tik bieži, jo mājās nav interesanti. Un griežu hoola hoop.
19.05.2013 23:01 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Bookworm, tu nu gan ēd super labi. Bet kā ar sportu?
Un par to siera kūku es gan domāju, ka nav jau slikti, bet man piem. tagad ir mērķis galvenais neēst tādas lietas vakarā, no rīta vari droši. Man ja sagribas, es saku sev, ka no rīta dabūšu, un ja no rīta gribas, tad ēdu.
Mērķis man ir dabūt stingru pēcpusi un arī ciskas, man arī ir celulīts, bet par to es neko pagaidām nedaru. Presīti arī vajadzētu stingrāku, taču man ļoti nepatīk tie vingrojumi, un vienai pašai mājās pavisam nepatīk. Griežu riņķi un ceru, ka palīdzēs.
19.05.2013 23:05 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
12.30 divas šķēles ciabattas maize ar Rasa svaigo sieru (paprika un tomāti) un maurlociņiem;
400ml straciatella saldējums, bezpiedevu Alpenrose jogurts ( mazāk par pusi, no lielā iepakojuma) ar četrām konservētām persiku pusītēm, 4krūzes citronūdens.
20.00 skumbrija (1/3 no mazas skumbrijas), puravi, maurlociņi, dilles, grieķu pipars (ļoti ass), gurķis, divi dzeltenie tomāti, salātlapas, marinēti ķiploki.
Lakricas saldējums 250ml, dažas karotes Rimi augļu sorbets.
Sports bija bumbas mētāšana pagalmā apmēram stundu, skriešana uz un no jūras, peldēšanās, bumbas mētāšana pie jūras apmēram 1h
Man ir mērķis starp vakariņām un brokastīm ieturēt 14 h pauzi, lasīju, ka tas esot labi.
19.05.2013 23:17 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Kāpēc vēlaties ēst veselīgāk? Kāda būs jūsu motivācija? Kas varētu būt galvenā problēma?

Es sākšu rakstīt ar rītdienu, jo šodienas stresā es pat īsti neatceros, ko apēdu, bet mana motivācija - lai labi justos. Ēdot veselīgi, es patiešām jūtos fiziski daudz labāk nekā, apēdot štruntus. Saldumus gan es katru dienu ēdu, bet no, piemēram, viena šokolādes batoniņa man nav slikta pašsajūta, bet, ja ir vairāk - tad gan vēders protestē un jūtos slikti.

Bet problēma ir stress. Man ir ļoti stresains darbs, kā rezultātā bieži apēdu draņķus (nav pietiekami daudz laika pusdienām - ēdu darba ēdnīcā, kur ēdiens ir galīgi garām). Vakarā arī ātrāk uztaisīt pusfabrikātu,jo esmu pārgurusi, lai kaut ko normālu gatavotu. Tagad darba sezona beigusies un ir vairāk laika, ko veltīt sev - respektīvi gan darba pusdienas laiku izmantot, lai aizietu uz kādu normālāku kafūzi, gan vakariņas mājās uztaisīt. Arī nedaudz laiku sportam veltīt varu. :)
19.05.2013 23:52 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es iisteniibaa arii gribeetu ar kaadu taa sarakstiities. Vismaz vieglaak atziities par greekoshanu kaadai nepaziistamai meitenei :D Vieniigi man ir diezgan neregulaars interneta piesleegums, taa ka katru dienu nesanaaks. Kaada? :)
19.05.2013 23:57 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
demoiselle, negribi tepat pievienoties? Tas jau nekas, ka nerakstīsi katru dienu ;)
20.05.2013 00:00 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Jā, tepat būs labāk, jo viens pret viens viedoklis tomēr ir neobjektīvs
20.05.2013 00:07 |
 
Reitings 378
Reģ: 29.01.2009
Droši var rakstīt arī man! :)

Esmu jau labu laiciņu pētījusi informāciju par veselīgu dzīvesveidu, varu padalīties vai kādu iedvesmot! Cenšos neuzbāzties ar veselīgo dzīvesveidu, bet ja interesē, varu daudz ko pastāstīt! :)

Pati piekopju tādu dzīvesveidu jau labu laiciņu un rezultāts ir ļoti labs! Bet brīžiem sanāk arī nogrēkot, tādēļ papildus motivācija noderētu arī man!
20.05.2013 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Esmu ievērojusi, ka ir vērts palasīt un pamēģināt padzīvot pēc asinsgrupu diētas. Es pavisam netīšām sāku ēst to, kas man ir pēc šīs diētas ir paredzēts, tikai pēc 8 mēnešiem uzzināju, ka manas ķermeņa sajūtas atbilst šai diētai un vienlaikus arī pazuda svars.
20.05.2013 00:19 |
 
Reitings 32
Reģ: 13.01.2013
Laimes meita, es galīgi neēdu labi, savādāk jau šeit nepiedalītos. Gribu ēst veselīgi ilgtermiņā, t.i., visu mūžu, tāpēc nešaustīšu sevi par katru slikto lietu, ko apēdu. No saldumiem neatteikšos, tikai gribu samazināt daudzumu. Bieži ir tā- ja sāku ēst, tad gribas vēl.
Mana motivācija arī ir pašsajūta, jo pēc kaut kā neveselīga apēšanas ēšanas laikā ir labi, bet pēc tam mēdz būt slikta pašsajūta. Protams, arī stabils veselības stāvoklis, vesela āda, mati nagi..
Pēdējo divu mēnešu laikā man ir pilnīgs laika trūkums. Nav laika arī fiziskajām aktivitātēm, pirms tam gāju uz body bike. Tagad tāda saspringta situācija, kad jāsavieno darbs, studijas un bak. darba rakstīšana. Vienīgais kam pietiek laika, ir presītes un riņķa griešana. Vēl jāpaciešas mēnesis un tad varēšu nodoties sportam nopietnāk, bet pašlaik citas prioritātes.
20.05.2013 00:21 |
 
Reitings 32
Reģ: 13.01.2013
Mani iedvesmoja šī grāmata:

Un Zvaigznei vispār pēdējā laikā labas grāmatas par uzturu iznākušas.
20.05.2013 00:33 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nu shodien ir absoluutaa greeka diena :D Bet tas ir normaali, sveetdienas vienmeer man ir bijushas izeeshanaas dienas.

Starp citu, riit mums ieplaanots pusdienaas pikniks. Man nekas taads nenaak praataa, ko vareetu panjemt. Negribaas taisiit sendvichus.
20.05.2013 00:53 |
 
Reitings 32
Reģ: 13.01.2013
Šodien pa mājām, rakstīju bakalauru. Un mācoties man rodas apetīte.

ap 9- auzu pārslas+ 1/2 banāns+ mazliet medus
mazliet lazdu rieksti
pēc 12- glāze paniņas+ kviešu klijas+ 1/2 banāns
balta kafija+ zefīrs
ap 16- vakar ceptais baklažāns
1/2 ābols
pēc 20- konservētas pupiņas, pilngraudu maize ar sieru un tomātu
20.05.2013 20:54 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Bookworm, es man liekas vairāk esmu apēdusi bez sēdēšanas mājās. :D
Brokastīs omlete no 2 olām + piena, klāt 2 tomāti
"Uzkoda" - zemeņu piens Lāsēns
Pusdienas - rīsi + gulašs + burkānu salāti
Vakariņas - skābeņu zupa

Tagad daži gabaliņi šokolādes un kafija. Vajag enerģiju.

Sports šodien nekāds. Man reāli sāp dibens no vakardienas + jāpabeidz bakalaurs. 5dien varēšu sākt domāt par sportošanu.
20.05.2013 21:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es esmu pie tām tur tievētājām. Cik lasu, mēs jau ar pārsvarā cenšamies ēst veselīgi, sabalansēti nevis stāstam viena otrai, ka šodien apēsts viens ābolītis un jūtamies lepnas par sevi.
Es personīgi tievēju sākot ēst veselīgi, gadās vēl pa retam norauties, bet izdodas jo ir gribasspēks. Priekš manis tas nav tā, ka tagad mēnesi, divus pārtikšu no salātiņiem un pēc tam atsākšu ēst normāli. Nē, priekš manis tā ir dzīves veida maiņa, pa retam atļaujoties panašķoties.
20.05.2013 21:36 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Beibe.Marta, kādā sakarā Tavs komentārs? Kura te ēd vienu ābolīti?
20.05.2013 21:38 |
 
Reitings 32
Reģ: 13.01.2013
Man jau liekas, ka mēs to atskaitīšanos darām priekš sevis nevis, lai ar kaut ko palepotos. Man arī gribētos "pa retam panašķoties", bet daru to pārāk bieži. Tāpēc arī šeit piedalos. Visvairāk kaut ko gribēšu pamainīt darba dienu režīmā, jo parasti pa dienu kaut ko uzkožu, esmu mājās ap 22 un tad gribas ēst.

Jessica, es arī sportam pievērsīšos pēc bakalaura pieveikšanas. :D
Tikko apēdu saldējumu, bet tagad gan viss. :D
20.05.2013 21:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits