Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grūtniece ārzemēs

 
Reitings 10
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!

Esmu UK un plānoju mazo, bet man iekšā ir bailes no tā, ka šeit būs tas viss process daudz grūtāks, jo tomēr te var būt kaut kāda veida problēmas saprasties ar ārstiem par šo tēmu valodas dēļ vai kaut kas cits, kaut arī valoda man ir labā līmenī. Es īsti neuzticos ārstiem šeit, jo man pašai ir bijusi negatīva pieredze un man liekas es uztrauskšos vienmēr vai kaut kas nav kārtībā, vai viss ir ok ka tam jābūt... . Nezinu varbūt te viss arī būtu OK, nav neviena paziņa, kas gaidītu vai dzemdētu bērniņu te. Vai jums ir kādas pazinas vai pašas esat varbūt iznēsājušas vai dzemdējušas bērniņu UK vai citur ārzemēs, varbūt varat dalīties ar pieredzi vai vienkārši jūsu viedokli.
Paldies.
16.05.2013 14:04 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
abus bernus dzemdeju Zviedrijaa. esmu loti apmierinata ar visu. ar dakteriem sarunajos angliski. Pashas dzemdibas un pecaprupe ari loti patika. teta masa dzemdeja Anglijaa. neko sliktu no vinjas neesmu dzirdejusi. Nesatraucies un uzticies arstiem! :)
16.05.2013 14:11 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
lolypop
Tu paskaties mates un zidainu mirstibas statistiku UK un LV un tad runa par uzticibu arstiem. ;)
16.05.2013 14:32 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Man 3 paziņas par UK ārstiem un dzemdībām bija sliktas atsauksmes. Viena teica, ka ok.
16.05.2013 14:33 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Savukart man ir daudzas pazinas ar labam atsauksmem. Sliktas dzirdu tikai no tam, kas valodu slikti zina vai UK medicinas sistemu neparzin vai ari izsmisigi grib lai UK viss notiktu ka LV, jo ta tacu ir vispareizak un latviesi visgudrakie!
16.05.2013 14:37 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Sliecos piekrist Morgan Le Fay!
Tomēr cita valsts, cita medicīnas sistēma, ja ir valoda, ja pilnībā uzticās dakteriem un pilda norādījumus un kad vajag, ir iespēja pateikt, ka sāp vai gribās vemt, tad visam jābūt kārtībā!
Man vairākām paziņām ir pozitīva pieredze i Anglijā, i Īrijā! :)
16.05.2013 14:47 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
valodas meitenes zinaja. Vienai daktere esot teikusi, ka alko drosi var dzert, budama stavokli. Grutniecibas vitaminus vsp nelika dzert. Vel vienu pamatigi uzskerda dzemdibu diena.
16.05.2013 15:10 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
cik esmu no draugiem dzirdējusi tur pie ārsta labāk neiet, kur nu vēl dzemdēt vai operāciju taisīt. Draudzene brauca dzemdēt uz LV
16.05.2013 15:11 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Nu bet,ja bērnu gribas,ko tad? Ja gribi, tad dzemdē tajā pašā UK,ja nav citu izredžu.
Ne vienmēr ir viss ir slikti, ir arī labi gadījumi. Bet saku vienu - vistrakāk būs pirmajos 3 grūtniecības mēnešos,kas ir vissvarīgākie, jo tajā laikā netiek darīts nekas. Ja pašai būs slikti, draudēs aborts,tad tā arī notiks - spontāniem abortiem ļauj notik, jo dabīgā atlase
16.05.2013 15:17 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Vienai daktere esot teikusi, ka alko drosi var dzert, budama stavokli.


Kaut kas izrauts no konteksta vai kas. Ta nevar but un punkts.


Grutniecibas vitaminus vsp nelika dzert.


Nu un? Grutniecem nav obligati jadzer nekadi vitamin, es ari nedzeru.

Vel vienu pamatigi uzskerda dzemdibu diena.


Ko noziem pamatigi uzskerda. Ar miesnieka nazi? :D

Piedodiet atvainojiet, bet nekas no ta nav argumts apgalvot, ka UK mediki slikti. Viena kaut ko parprot, otra uzmet lupu ka vinai vitaminus nedod, tresa dabujususi griezumus (kas reizem ir nepieciesami un to dara ari LV). Mediki neprofesionalitate es te neredzu, bet cilveku stulbumu gan, atvainojiet.

cik esmu no draugiem dzirdējusi tur pie ārsta labāk neiet, kur nu vēl dzemdēt vai operāciju taisīt. Draudzene brauca dzemdēt uz LV


Man draudzenei masa dzemdibas nomira LV.
Velreiz atkartoju- paskatieties statistiku.
16.05.2013 15:19 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
16.05.2013 15:35 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Neviens jau nesaka, ka UK ir slikti arsti. Darudzenem luk tada pieredze. Citam tada. Man LV bija loti superigi dakteri, lai gan pirms tam par \rigas dzemdibu namu biju dzirdejusi baisus stastus.
16.05.2013 15:44 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nekas labs par uk dzirdēts nav, bieži vien māmiņas portālos raksta, ka ārsti pasaka ''tas ir normāli'', lai gan citās valstīs tā tiek uzskatīta par problēmu, kas jārisina un lūdz padomu, pieredzi, jo tur tiek ''atšūtas''. Un es nerunāju tikai par Lv ārstiem, kuri pat sīkumiem pievērš uzmanību.
16.05.2013 15:48 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Aplūkoju statistiku, labi ka mēs dzīvojam Latvijā !
16.05.2013 15:50 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Dzemdēju UK un viss bija labi . Nesaprotu ko Tu vēlies sagaidīt no viņiem. Iesi uz pāris pārbaudēm un viss , valodu ja labi māki tad kādas var būt problēmas?
Pēc tam uz mājām nāks vecmātes un pārbaudīs kādu laiku gan Tevi gan mazo .

Par parastajiem ārstiem poliklīnikās nemaz neizteikšos , reāli var nomirt nekā izārstēties , nav pilnīgi nekādas jēgas iet pie viņiem. Ja vari atļauties maksāt veselības apdrošināšanu ģimenei - tad tur jau ir pavisam savādāka visa sistēma , es pat teiktu izcila. Pie ārsta tiec kad tev vajag , kaut nākamajā dienā ( pie speciālista , visas pārbaudes sirdsmieram utt )

Es pilnīgi nopietni uzskatu , ka Tev nav pa ko satraukties :) veiksmi !
16.05.2013 15:50 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Jasmīne, Tev ir nojausma kādās summās ir veselības apdrošināšana?
16.05.2013 15:55 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Jasmīne, problēmu nav,ja pati grūtniecība noris bez problēmām. Lielais uztraukums un problēmas sākas tur,kur grūtniecībai ir kādi draudi un nenoris kā gribētos...
Pozitīvie stāsti ir no tām,kurām grūtniecībā viss čiki.
16.05.2013 16:00 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Kapec tikai grutnieciba? Esam gajusi pie arstiem dazadu iemeslu del un nekad problemas nav bijusas, vienmer viss ir atri izdarits un pat tad kad man nepienacas, jo pratu argumentet kapec man to vajag un kadas man ir problemas. Protams, ka tiem kas tikai plata muti ka zivis un nevar konkreti izklastit problem, kadi simptomi, cik ilgi utt, tiem arsti zales nedod un nosutijumu nedod.
Man vienai latviesu draudzei UK berniem muzdien kaut kadas slimibas un katru reizi vina jaunava pirmaja kazu nakti mulst un stostas un lama ligavaini (lasit:arstus), ka neviens nedara savu darbu ka nakas taja laika kad vinas pienakums ir vienkarsi versties attiecigaja iestade. Ja cilveks ir dums un arkartas situacija nevis brauc uz tuvaka lielaka hospital A&E (ja cilveks ir galigi dimba, NHS pat taksi apmaksas ;) ), bet gaida gara rinda pie GP, nu tad man ir loti zel, bet dumja galva nav arstejama.
16.05.2013 16:33 |
 
Reitings 55
Reģ: 10.03.2013
Es laikam UK arstiem uzticetos vairak ka Latvijas.Ta ka man sanaca dzemdet Latvija un ar diezgan nepatikamu arstu attieksmi un vispar darbu ka tadu.Sarezgijumi bija,kas nebut netika nemti vera.UK ar grutniecibu nebija nekada sakara, bet pie arstiem biju bijusi.Attieksme un profesionalitate citaa limenii.Ja, ir savadaka medicinas sistema, bet tas nemaina kvalitati.
16.05.2013 16:40 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Es esmu dzemdejusi un iznesajusi berninju te UK. Un joprojam te esmu jau vairak ka 4 gadus..
kad busi stavokli iesi pie vecamtes,parunas ar tevi un viss bus cikinieka! Vinjas te ir loti laipnas un milas:) tapec nebaidies. Dzemdibas vispar bija forsa dakterite-jauna,saprotosa un nelika vilties vinja-kaa dakteri. Un man dzemdibas klat bija draugs-to ari arste uzmundrinaja:D un pamacija ,kada veida man palidzet :) noslaucit pieri ar aukstu dvieliti,paturi rocinju..:D
Tiesam visu grutniecibas laiku ar arstiem nekadu problemu nebija,visas analizes parbaudija ,kad vajadzeja,rakstija tabletes dzelzs(jo man truuka)...papildus vitaminus,tu pati sev peerc,ja tu velies,to tev pajautas arsts vai lieto tos vitaminus un kadus.

Tapec beidz baidities,par neparko!

Man 2 draudzenes te ir dzemdejuasa UK-viss kartiba!
un vel daudzas pazinjas :) visas apmierinatas. Un bebukiem viss labi :)
16.05.2013 16:52 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
cik esmu dzidejusi tad pirmaja trimestri uk arsti vispar neko. ne usg, ne vitamini, nekas.
16.05.2013 17:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)