Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RSU Sarkanā krusta med. koledža.

 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Sveiki!
Tātad jūlijā vēlos stāties šeit, bet vēl nevaru izlemt uz kuru tieši. Uz māszinībām vai ārstniecību.
Vai ir kāda/kāds kurš jau šeit mācās? Kuru būtu labāk izvelēties? Vēl galīgo lēmumu man neļauj izdarīt tas, ka māszinībās ir iespēja iegūt bakalauru, bet ārstniecībā tādas iespējas nav.
Kā arī, cik liela iespēja šeit ir tikt budžetā? Kā ir bijis iepriekšējos gados? Un kā ar dienesta viesnīcu? Es dzīvoju Ogrē,bet dienesta viesnīca atrodas Mežciemā, tad jau laikam nav izredžu tajā tikt.
15.05.2013 21:21 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
up!
15.05.2013 21:22 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nav man pieredze tieši ar šo koledžu, bet visumā.. medicīnas koledžās uz ārstniecības programmām nav grūti tikt ;)

Pirms laika, kad pati domāju uz kuru iet, man ieteica iet uz ārsta palīgiem, kā plusu minot to, ka ĀP var izrakstīt receptes, bet māsa nevar. Taču es tagad ieteiktu iet uz māsām.. nu ārzemēs nav vispār tādas profesijas kā ārsta palīgs, to viņi neatzīst. Tāpat padomā pati, ko īsti gribi darīt.. NMP vai slimnīcā?
Izmācies par māsu, ja nu saproti, ka gribi būt ĀP, tad var iziet apmācības un iegūsi arī ĀP kvalifikāciju.
15.05.2013 21:34 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
J.Asara 5 ir ļoti laba medicīnas literatūras bibliotēka. Var arī par ārsta palīgu izmācīties, pēc tam 1gadu piemācīties sertifikātam, vai pēc ārsta palīga studijām pāriet uz medmāsām un būs abi -ārsta palīgs un medmāsa, tad medmāsām var bakalauru, maģistru un laikam arī domtarantūru piemācīties. + vēl daudz dažādu kursu, semināru, uz kosmetologiem pāriet utt. vēl jau pārdomāsi un uz ārstiem pāriet
15.05.2013 21:39 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Jā, vaboleens. Es biju uz atvērto durvju dienu, un bibliotēkā sajutos kā paradīzē! :D
Tā, es jau esmu noskaņota iet uz medmāsām, jo ļoti vēlos iet uz bakalauru...
Bet vēl jautājums, cik liela iespēja šajā koledžā tikt budžetā?
15.05.2013 21:47 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Ar ārstniecības programmu biju arī domājusi māszinības. Nu nav grūti tikt, teiksim ja visur ir C līmeņi, tad man liekas, ka arī mierīgi var tikt RSU koledžā ;)
15.05.2013 21:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits