Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kola zero

 
Reitings 438
Reģ: 21.03.2013
rakstīts, ka šajā diētiskajā kolā nav cukura, bet saldinātājs
rakstīts, ka uz 250 gramiem ir 0,5 kalorijas
tātad tiešām tā ir diētiska?
izdzerot pat 2 litri kolu būtu uzņemtas tikai 4 kalorijas?
pārāk labi izklausās, lai būtu patiesība...
15.05.2013 20:17 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Protams, ka nē. No pašiem diētologiem ir dzirdēts, ka jāizvairās no produktiem, kuri it kā nesatur cukuru, jo t;a nav taisnība.
15.05.2013 20:19 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.03.2013
tad tomēr ir?
un arī par kalorijām melots?
gribējās jau ticēt un ka palasa, ka visas ārzemju zvaigznes, kas tievē un ir kā skali kam spīd cauri arī to litriem dzer, tad likās ka varētu būt taisnība...
15.05.2013 20:31 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Tur iekšā ir cukura aizvietotājs aspartāms, tiesa, mazāk nekā Cola Light. Notievēšanai šī viela noteikti nepalīdz, jo rosina papildus apetīti. Aspartāms organismā sadalās kaitīgās sastāvdaļās, tāpēc kopumā labāk to Colu nedzert.
15.05.2013 20:33 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
''Daudzi lieto aspartāma tabletes, cukura vietā, lai uzņemtu mazāk kaloriju. Zinātnieki informē par to, ka aspartāms nodrošinās tieši pretēju rezultātu, jo tas rosina apetīti un rada izsalkuma sajūtu. Organisms, mutē uztverot saldo garšu, sagatavojas pārstrādāt orgļhidrātus, tāpēc, lai arī viltus trauksme, neapmierinātā vēlme paliek, un cilvēks apēd vairāk, nekā nepieciešams. Ir novērots, ka cilvēki, kas pārstāj lietot aspartāmu, zaudē vidēji 8kg liekā svara.''
15.05.2013 20:33 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.03.2013
paldies par interesanto informāciju :)
man laikam drusku savādāk, man tagad esot uz diētas vakaros ļoti gribas "norauties", bet pietiek izdzert mazo to kola zero pudelīti, vai pat mazāk, lai es mierīgi pēc kādām 4 stundām varētu aiziet gulēt un nedomāt par sāļumiem, saldumiem un gardumiem.
tāpēc gribēju zināt vai tiešām tur tā ir ar to cukura neesamību un kaloriju neesamību.
15.05.2013 20:37 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Jap, es arī esmu lasījusi to pašu, ko Lust For Life, ka organisms, sagaršojot saldo, taisās uzņemt ogļhidrātus un aplaužas, bet tur vēl kaut kas bija ar to, ka organisms sāk izdalīt insulīnu, gatavojoties tam saldajam, bet to ogļhidrātu nesaņem un kaut kā izčakarē visu sistēmu.

Bet no otrās puses, arī klasiskā kola ir bomba.

Tā kā, ja dzer, tad glāzīti pa retam, nevis tos 2L.
15.05.2013 20:43 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.03.2013
bet tad jūs kopumā ticat, ka tas diētai neskādē?
ja tam visam var ticēt?
15.05.2013 20:46 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
es tieši pirms pāris dienām skatījos Secret Eaters, tur to pašu teica. vēl bija samontējuši kopā visas reizes, kad apalīšu ģimenes dēls izdzer diētiskās kolas glāzi un drīz vien lavās uz saldumu pieliekamo :D
15.05.2013 20:47 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Es labaak dzeru iisto kolu ar cukuru,nekaa shito ar to saldinaataaju,es vispaar no saldinaataajiem izvairos,bet tas tieshi veseliibas deelj nevis,lai tieveetu :)
15.05.2013 20:48 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
marija - vadies pēc sajūtām, jo mēs te varam rakstīt savu viedokli, kopēt iekšā faktus, bet beigu beigās tas tomēr neko diži nemainīs.

Es, personīgi, esmu pret, bet ja tu uzskati, ka tev tas nekaitē un nomāc apetīti, tad uz priekšu.
15.05.2013 20:49 |
 
Reitings 549
Reģ: 18.08.2009
Tieši tā- vadies pēc savām sajūtām.


Varu pastāstīt savu pieredzi- jau diezgan ilgu laiku mēs ar draugu izvairījāmies no jebkādiem ēdieniem, dzērieniem, kam klāt pievienots saldinātājs E951 jeb aspartāms, jo salasījāmies tik daudz info par to, ka tas izraisa galvā audzēju un ko tik vēl ne.. Košļenes, toniku, kvasus un dažādas citas preces, ko lietoju ikdienā ļoti bieži, dabūju izslēgt no savas uztura.

Tā nu es dzīvoju, pārtiekot no cukura un tikai cukura..līdz vienā dienā mana vadība man sāka stāstīt par savu Dikāna diētu... Neiedziļināšos sīkumos, bet , īsumā:

1. Diētas laikā tev ir jāislēdz no ēdienkartes pilnībā cukurs.
2. Grāmatas autors , kurš starp citu nav uzskricēlējis kārtējo diētu, bet ir izgudrojis jaunu dzīvesveidu , savā grāmatā stāsta par to, ka, ja jāizvēlas starp ļaunumiem, tad cukurs noteikti gandē visu vairāk, kā aspartāms. Un patiesībā neesot ne saviem pacientiem , ne kur citur manīts, kā cilvēki mirst no aspartāma izraisītām sekām. ES PROTAMS NESLAVINU ASPARTĀMU!


Taču, nu man bija jāizvēlas- uzsākt jaunu dzīvesveidu- cukuru aizstājot ar aspartāmu, vai turpināt lietot cukuru.


Un ziniet- ir pagājušas tikai 3 nedēļas un ,dzīvojot pēc grāmatas , esmu nometusi jau 4kg un jūtos labāk , kā nekad!!! :) Šobrīd Cla Zero ir mans glābiņš panikas lēkmēs, kad gribas šokolādi ( šo vārdu pat sāpīgi izrunāt :D ) Tā kā pats Dikāns saka : cilvēks var atteikties kaut 5 gadus no cukura, saldinātājiem , bet organisms nekad neaizmirsīs tā saldo garšu, tādēļ viņš neredz iemeslu, kādēļ lai mēs liegtu sev cukura aizvietotājus.


Tām, kas tiešām ir ieinteresētas , kā lai neuzņem tik daudz ogļhidrātus un kalorijas no cukura, un tām, kuras nevēlas bendēt savu veselību ar aspartāmu, iesaku iegādāties tādu produktu kā STĒVIJA. ( 0 kcal , 0 ogļhidrātu ). Super dabīgs produkts no auga Stēvijas lapām! Vienīgais, ne visur ir dabūjams.



P.s Gribēju tā īsti, bet sanāca sapenterēt! :D
15.05.2013 22:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja gribaas kaut ko saldu, tad labaak ir uztaisiit auksto teeju ar citronu un nedaudz medus. Ar kalorijaam vai bez, visi shie gaazeetie dzeerieni ir inde.
15.05.2013 22:37 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Inde vai ne inde, bet gribas dzīvot veselīgi,pareizi... Bet tai pat laikā - negribas dzīvi nodzīvot neēdot visus gardumus un nedzerot visu neveselīgo un garšīgo. :D
15.05.2013 22:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)