Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

man par daudz uzmanības!

 
Reitings 3
Reģ: 14.05.2013
man ir par daudz uzmanības no sava puiša. mēs jau 1,5 gadus dzīvojam kopā, katru dienu esam kopā - brīvdienās, vakaros. nav bijusi neviena nakts,kad būtu gulējuši atsevišķi. mēs dzīvojam 1 istabas dzīvoklī, varbūt tas ir iemesls kāpēc man ir tāda sajūta,ka es pat īsti neesmu atpūtusies no sava puiša. es nezinu,cik tas ir normāli, kā dzīvo ģimenēs,kr katru dienu ir kopā, bet es nevaru, man ir par daudz tas un tas mani nospiež.
liekas,ka ar katru brīdi kļūst sliktāk. mēs bieži nestrīdamies,bet kad sastrīdamies,ātri salīgstam mieru, bet pēdējā laikā esmu pieķērusi sevi pie domas,ka es viņam nespēju piedot. vienmēr viens otram sarunājam sliktu strīda laikā, bet es esmu sapratusi,ka neesmu spējusi piedot un visu laiku to atceros.
tiešām nezinu,ko darīt ar to,ka visu laiku esam kopā. dzīvošana atsevišķi? es nezinu
14.05.2013 19:27 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Izrunaajies ar vinju par to. Nospraudiet robezjas, kuras pat striida laikaa nedriikst paarkaapt un censhaties taas ieveerot. Pastaasti vinjam par to, ka tev vajag savu telpu. Varbuut 1 reizi nedeeljaa uz paaris stundaam vinjsh vakaraa aiziet pie saviem draugiem, bet tu pa to laiku relakseejies viena.
14.05.2013 19:29 |
 
Reitings 3
Reģ: 14.05.2013
krista tur jau tā lieta,ka mēs dzīvojam Vācijā un viņam šeit nav tādu draugu ar ko kopā aiziet. man vienīgi ir viena darba kolēģe, bet mēs arī neesam labas draudzenes,lai viena pie otras tā aizietu. ja godīgi, es sapņoju kaut par vienu nakti,kad varētu gulēt gultā viena
14.05.2013 19:34 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Tev ir kādi hobiji? Ej kaut ko dari ārpus mājas, kad neesi darbā vai skolā?
Manuprāt, ja cilvēks ir aktīvs savā dzīvē un nav tikai - majas, darbd, mājas darbs, un viņš jūtas laimīgs, tad atnākot mājās nevajadzētu būt laika domāt par to, ka otrs apnīk :)
Ja ir iespējas abiem vajag pamainīt vidi ceļojot, aizbraucot dažreiz ciemos pie radiem, draugiem atsevišķi, lai atvilktu elpu vienam no otra. Man jau leikas tādas mazas lietiņas varētu palīdzēt, kgan tā ir tikai mana teorija :)
14.05.2013 19:34 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Ar sportu nodarbojies? Darbs tev ir? Mēs arī dzīvojam kopā, jau gandrīz 3 gadus, bet tā pat visu laiku ilgojamies viens pēc otra, jo kopa ir 20 min no rīta, 2h vakarā un nedēļas nogales, un arī ne visas. Kad esmu darbā, viņš arī ir darbā, kad atnāku mājās, viņš vēljoprojām ir darbā. Kad eju skriet, tad esmu prom no viņa. Kā var būt par daudz??? Varbūt tomēr nav īstais cilvēks blakus?? Vienīgi nevaru ieteikt neko par strīdiem, mēs nestrīdamies, jau sakumā vienojāmies, ka par kaut ko kas nepatīk izrunāsimies liacīgi, lai nav pēc tam jāuzsprāgst dusmās...
14.05.2013 20:47 |
 
Reitings 340
Reģ: 29.01.2009
Otra istaba to visu atrisinātu. Protams finansiāli tas būs dārgāk, bet lai nesabojātu attiecības un nenonāktu līdz šķiršanās procesam - iesaku.
14.05.2013 20:52 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Arī iesaku domu par otru istabu. Tas dotu ļoti daudz ko. Un ne vien puisis šeit it vainīgs. Tev pašai ir jācenšas atrast sev tas atpūtas laiks, tikai sev vienai. Viņam nav jāiet prom no mājās,ja viņš to negrib. acīmredzot, viņam šāda situācija apmierina, bet tevi nē. Tātad tev ir jāatrod laiks sev..ej ārā pastaigājies, sporto, paskrien, atrodi hobijus.
Ja pat māmiņas ar mazuļiem atrod to brītiņu sev, tad tu to noteikti vari izdarīt.
14.05.2013 21:01 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Zināma situācija. Tomēr, ja Tu neļausies savai intuīcijai un nepiepildīsi vēlmi pavadīt kādu brīdi vienatnē, domāju, ka ar laiku tas ar varu no Tevis lauzīsies ārā. Tādēļ labāk jau laikus sarunāt, ka veltīsiet laiku sev katrs. Vai vismaz pastāsti, ka Tev tas nepieciešams, bet tā, lai viņš neapvainotos. Saki, ka vēlies meditēt un tur vajadzīga vienatne. Tikmēr izej no mājas kaut kur, pastaigā, izvēdini galvu. Ja nepieciešams aizbrauc ciemos pie kāda.

Un jā, divistabu dzīvoklis ir labs variants! :) To arī esmu piedzīvojusi...
15.05.2013 10:01 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man Tevi grūti saprast, jo situācija līdzīga, bet teorētiski pilnīgi atšķirīga. Arī ar draugu dzīvojam tik ilgi kopā kā Jūs, pavadām kopā visu brīvo laiku, reti esam šķirti, arī ir vienistabas dzīvoklis, bet mums ļoti patīk viena otra klātbūtne un čomu/meiteņu vakari ar citiem ir ne retāk kā 1x 2 mēnešos. Es nevaru bez viņa un arī viņš bez manis-kā cimdiņš ar rociņu esam:)

Vai nav vienkārši tā, ka tev pašai ir uznācis šāds posms, kad gribas vienatni, kaut ko savādāku? Zinu, ka man arī tā bija vienā brīdī, bet kad viņš toreiz man reāli paņēma un aizbrauca, jo pati biju to lūgusi un kad reāli paliku viena, tad arī bija slikti:D
15.05.2013 10:07 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Ļoti labi Tevi saprotu. Es arī nevarētu tā dzīvot, kad man nav brīvas telpas sev pašai vismaz uz pāris stundām dienām, tas mani smacētu nost, līdz ar to arī attiecībām par labu tas nenāk. Ja otra ir par daudz, tad tiešām tas var arī labi nebeigties, labāk lai ir par maz.
Vai nu atrodiet plašāku dzīvokli vai ej biežāk kaut kur ārpus mājas, nodarbojies ar savām lietām, hobijiem.
15.05.2013 10:11 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Parasti tā ir puišu problēma, a te otrādi.:)
15.05.2013 10:38 |
 
Reitings 677
Reģ: 02.08.2009
tikai kā otra istaba vai iziešana āŗpus mājas.... protams, var jau pabūt viens arī virtuvē vai vannā, bet cik ta ilgi tā..

lai gan mēs ar draugu neesam visu laiku kopā, tāpat gribas ieiet otrā istabā,aizvēt durvis un palasīt grāmatu:)
15.05.2013 10:46 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Mums pagaidām ir viena istaba, otra tikai top. Ko daru, eju uz virtuvi, ārā stiagā. Vannā pavadu kādu laiciņu.
15.05.2013 10:48 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man šāda situācija ir jau vismaz 4,5 gadus, kā arī brīvdienas pavadam kopā, taču man tieši tas patīk, nepatīk pavadīt kādu nakti bez viņa.

Man it kā savu telpu neprasās, taču bieži katrs sēžam pie sava PC ar austiņām un kaut ko atsevišķi skatamies, es savus seriālus, viņš - dažādus koncertus, tad sanāk, ka it kā kopā esam, bet tajā pat laikā katrs atsevišķi.
15.05.2013 10:57 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man ir pilnīgi otrādāk. Samērā maz kopīga laika, jo darbdienu vakaros viņam reizēm ir ilgāk darbs, 2x nedēļā treniņi. Nedēļas nogales arī nesanāk vienmēr kopā - vai nu darbs vai kursi. Līdz ar to man ir uzmanības trūkums. Vīram gan pietiek, bet mēs esam dažādi šajā ziņā. Viņam patīk būt arī vienam, man atkal- gribas viņa sabiedrību.

Vai nu jums vajag divistabu dzīvokli (ja zini, ka varēsiet vakarēt katrs savā istabā) vai kādus hobijus ārpus mājas.
15.05.2013 11:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits