kur viņi rauj naudu?

 
Reitings 39
Reģ: 09.03.2013
skatijos ši norvēģu pārīša blogu precizak sakot meitenes blogu un domlaju - kur tadi cilveki rauj naudu, abi divi tak tik jauni, bet abiem apple datori, mjas trenazieri, celojumos brauc, meitenei firmas drebes, katru dienu jaunas..
ne man neskauz, es vienkarsi brinos kur vini strada un ka pelna naudu, jo katru dienu meitenei ir kadi 2 bloga ieraksti. ar blogu tik daudz var nopeklnit? jo izskatas,ka viņi dzīvo neslikti

http://fotballfrue.no/
14.05.2013 01:16 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Tur, kur manis nav saule allaž spīd spožāk....

Viss, ko varu teikt - nevajag no citiem (valsts, vecākiem, skolotājiem) prasīt vairāk kā viņi devuši. No tiem tikai minimumu. No sevis, savukārt, maksimumu. Nevis, ko valsts (vai sazin kas) ir izdarījis manā labā, bet ko es daru savas valsts (vai kā cita, kaut vai sev pašam) labā! Kāpēc Tu nesalīdzini sevi ar Etiopiju, kāpēc Tu nesalīdzini sevi ar invalīdu? Es uzskatu, ka mēs dzīvojam burvīgā valstī ar saviem mīnusiem, bet tas pieder pie lietas. Mums ar savu problēmu risināšanas instinktu nemaz nebūtu tik harmoniski dīvot tādā pārticīga zemītē (man gribētos domāt). Ah un vēl - bagātie arī raud ;)
14.05.2013 08:54 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Apskatījos blogu. Skaisti jau ir, bet pati tā dzīvot negribētu.
Domāju, ka tā lellīte pati to māju neuztur kārtībā, un, ja vīrs ir zvaigzne, tad jau var censties izrādīties.
Par skaistumu: jā, simpātiska, bet pēc manām domām ir daudz skaistāku sieviešu. Viņa jau vēl noteikti pavisam jauna.
14.05.2013 08:57 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man atkal viņa šķiet nevis simpātiska, bet fantastiski skaista! Blogs arī skaists, jauka noskaņa. Dzīve, protams, nevienam nav perfekta, bagātie raud, taču nabagi raud vēl vairāk, tāpēc domāju, ka ir jauki, ka viņa ir šādi izsitusies ar blogu. Kāda nozīme par vīra naudu vai nē, ja viņai ir tāda dzīve, viņa to ir pelnījusi.
14.05.2013 09:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Satriecoši skaista sieviete :) Un blogs skaisti noformēts :)
14.05.2013 09:03 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
Man atkal viņa šķiet nevis simpātiska, bet fantastiski skaista!

+
14.05.2013 09:06 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Apskatījos to blogu. Nav manā gaumē - šķita garlaicīgs, bet es jau nezinu, kas tajos tekstos rakstīts. Varbūt, ka baigi interesanti un foršā stilā uzrakstīts.
14.05.2013 09:09 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Žēl, ka nav angliski :(
Patīk paskatīties, smuki, bet es nevarētu tik sterilā vidē dzīvot. Bet gan jau, ja būtu iespēja, tad domātu savādāk..
14.05.2013 09:13 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Gaumes ir tik dažādas-man viņa liekas simpātiska, bet ne fantastiski skaista:)
Apskatījos blogu-tik skaisti, ka tik salīdzinoši viegla un skaista dzīve-viss tik burvīgs, sākot no pašas, beidzot ar māju!:) Vislabāk man fascinē tas skaistums apkārt, kas redzams bildēs-jūras krasti, kāpas utml, kas man vēl tālu sasniedzams:)
Meitenei veicās:)
14.05.2013 10:03 |
 
Reitings 566
Reģ: 29.01.2009
O, jaa, es jau labu laiku zinu sho blogu un vienmeer tiiksminos par skaisto Karoliinu, dreebeem, apaviem, maaju un arii to, ko vinji eed. Tas ir taalu no muusu realitaates, tur, tur cilveeki dziivo kaa pasakaa!
14.05.2013 11:00 |
 
Reitings 61
Reģ: 27.11.2012
ta meitene tiešām ir norvegiete? neesmu nevienu tik skaistu norvegi neredzējusi


Nē, visas norvēģietes ir ar lieko svaru, aizaugušām padusēm un kosmētika, augstie papēži un sievišķīgie apģērbi ir viņu lielākie ienaidnieki! Stereotipi... stereotipi... Bieži nākas dzirdēt visādas muļķības par norvēģiem, tajā skaitā par atbaidošām norvēģu sievietēm. Manuprāt, norvēģietes ir vienas no skaistākajām sievietēm Eiropā (mans subjektīvs viedoklis).

Arī liels stereotips, ka visi norvēģi ir miljonāri, it īpaši futbolisti. Viņas vīrs nav miljonārs, pelna apmēram 80 tūkst. gadā, viņa pati pelna apmēram 40 tūkst gadā. Miljonāri viņi nav, bet pārticīgai dzīvei pietiek.

Man patīk Karolīne. Gan izskata ziņā, gan tapēc,ka viņa ir atradusi savu nišu un nodarbojas ar to, kas viņai patīk un nes peļņu. Nav ko brīnīties, bet jāņem piemērs no viņas!
14.05.2013 11:13 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Blogs ne manā gaumē, bet meitene nu ļoti skaista. Tur aklam jābūt, lai tektu pretējo.
14.05.2013 11:16 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Par to mājas tīrīšanu, šķiet, ka viņa ir tīrības frīks. Lasīju, ka 2 dienas nav bijusi mājās un tad visu berza - bet tas tā info. Agrāk to blogu lasīju, tagad retu reizi paskatos skaistas bildes.
14.05.2013 11:21 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.07.2010
Kursh vinu visu laiku fotograafee?
14.05.2013 12:19 |
 
Reitings 439
Reģ: 02.10.2011
Tas ka Norvēģijā ir lielas algas neko neizsaka.. viņiem ir arī lieli izdevumi.. parasts studentu dzīvoklītis ar vienu istabu un vis tik šaurs ka kabatā izmaksā lētakais 900 lati mēnesī.. maize vien maksā 2 latus... ši ir veina no retajām dāmām kas labi ģērbjas un naudu iztērē tieši tur... jo par visu pārejo rūpējas vīrietis. Standarta norvēģu sieviete neieguldīs lupatās tik daudz, viņa drīzak nopirks māju spānijā un gadā vismaz 3 reizes turps dosies ar visu ģimeni lai uzņemtu sauli un atpūstos :) Pat daudzos ofisos dāmas iet botēs un dzinsās.. mēnesi biju Norvēgijā, pabiju vairāk kā 6 ofisos..leilos uzņēmumos (nav runa par biznesu centreim kur starptautisko sakaru dēļ dreskods ir obligāts) un visā šajā laika posmā redzeju tikai vienu dāmu kas ģerbās kā ofisa pele :) Ā un runājot par visadiem apple utt :D norvēgijā ir tādi angāri, kur cilveki katru dienu ved sev nevajadzīgas lietas..mēbeles, drēbes, tehniku..nu visu ko....ir angāri kuros drīkst iet visi iedzīvotāji bet ir tādi kuros aizved mantas un tās pēc tam ved uz pārstrādi (tur ved skopie :D ) tajā angārā piemēram, kada ģimene atved veļasmašīnu:ta veļas mašīna var būt pilnīgi jauna iepakojumā, var būt lietota, var būt vienrei zlietota ar mazu skrambiņu sānos utt.. viņi atved, jo kaut kas viņiem nepatīk tajā un viņi var paņemt vietā no tā angāra citu ja ir, ja grib, bet reti tā dara..vairāk gan iebraucēji, visādi mazie IK , iepircēji kas pēc tam to tirgo polijā, lietuvā un latvijā. Šad tad tajos angāros ieklīst arī visādi antikvāro mebeļu mīļotāji, restaurātori.. tad paņem visādas mebeles un ved atajunot....tagad beidzās slēpošanas sezona..slēpes, zābaki, dēļi ko gribi ej un stiep mājās...riteņi.. tur katru dienu var paņemt pa 4 riteņiem vismaz.. citam prasās remonts citam ne..ņem un brauc.. protams super labas lietas, piemeram jauni platekrana televizori un citas ubersuper labas lietas nonak otra angara kur to visu aparatura sasmalcina un parstrdada..nekad neesmus apratusi kapēc tā jadara ja var ielikt to visu angara kura var to paņemt kāds kam tas visvairāk vajadzīgs! Veikalos met preci ārā pat ja viņai termiņs vēl mēnesi. Lielamskaistam puķu podam ar skaistiem ziediem nolūst viens zieds.. met ārā...beidzās ZSV, vai Lieldienas vai citi svētki..dekorācijas veikals vnk izmet ārā kas nav notirgotas.. ir viņiem arī lieli lieli veikali kuros tirgo drēbes no daudziem veikaliem, kur neiztirgo kādu sezonas preci vai līniju.. piemēram kleita kas pirms tam maksaja 1000 norvēģu kronas, varēja nopirkt pa 35 kronām.. brendu drēbes utt :) tur ja ir atlaides, tad ir. Katram normālam norvēģim ir kalnu namiņš, laba laiva/jahta utt...viņi pelna minimums 10-15 lati stundā, līdz ar to jo augstāks amats jo lielāķi ienākumi... un kapēc Zviedri, Norvēgi utt tagad brauc uz LV iepirkties? Tas ir ļoti izdevīgi.. te viss ir lēts un piedāvājums ir.. lielāķā dala norvēgu ir šokā par to kāds sortiments apģērbu veikalos un apavau ir pie mums..viņi spiedz ieejot lielveikalos :D viņiem vis ir ne tik košs, ne tik stilīgs..
ganjau daudzi ir bijuši Norvēgijā un katram ir sav spriekšstatst par to.. šis bija tas ko es redzēju..maza daļiņa no tā.. jo bija vēl daudz lietas par kurām es brīnījos ;)
14.05.2013 12:48 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Tādu tīrību es arī gribētu mājās, vai arī - tik pat lielu čaklumu kā viņai. :D
14.05.2013 12:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
skaista sieviete!
14.05.2013 13:16 |
 
Reitings 39
Reģ: 09.03.2013
nu es nezinaju,ka tas dzeks ir futbolists. vienkarsi skatoties bildes likas,ka ta meitene nestrada un tpaec domaju,kur vini rauj to naudu tam visam, tiem celojumiem, ja nestrada. tagad skaidrs
paldies ka apgaismojat
14.05.2013 17:08 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es arī gribu tā dzīvot :) Ar ko sākt? :D
14.05.2013 17:11 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Bet blogs ir viņas darbs. Viņai maksā par tām reklāmām, par pasākumiem, kuros viņa piedalās, viņa ir izdevusi grāmatu. Protams, ar to nevar nopelnīt tik daudz, lai to visu varētu atļauties, bet nav tā, ka viņa neko nedara. Turklāt, labi izskatīties un visu to vidi/tēlu uzturēt kārtībā, par to rakstīt un visu laiku būt apritē nav nemaz tik viegli.
14.05.2013 17:12 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Ja ieraksta googlē fotballfrue, tad piedāvā iespēju skatīt tulkojumu - es lasu angļu valodā, tā kļūdains, bet +/- precīzs tulkojums.
14.05.2013 17:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits