Mīlestības trīsstūris

 
Reitings 18
Reģ: 13.05.2013
Sveikas. Šodien izveidoju jaunu profilu,jo pirmo reizi atļaušos runāt par tik intīmām lietām un nevēlos, lai mani noēd bez sāls :D Būs, kas sapratīs, būs, kas nē. Jūsu dažādie viedkļi ceru, ka man palīdzēs izlemt.
Lieta tāda, ka ar savu draugu bieži sanāk strīdi par visādiem sīkumiem. Viņš ir gadu jaunāks par mani un vēl joprojām grib skriet pa ballītēm utt., tad nu šajos brīžos, kad sastrīdamies- mani vienmēr mierina viņa vecākais brālis, dot padomus, atbalsta. Nekad vairāk nekas arī nebija bijis. Nekādu simpātiju vismaz man tā likās. Bet divas nedēļas atpakaļ,kad mans vīrietis ar saviem draugiem aizgāja tusēt, es atkal devos pie drauga brāļa, mēs arī nolēmām iedzert, parunāt. Jā, beigās bija sekss alkohola reibumā! Visu nākamo dienu es sevi šaustīju, ka esmu rīkojusies nepareizi. Nolēmām neko neteikt un visu aizmirst tā teikt. Bet tagad sapratu, ka mani velk pie viņa un es pat speciāli esmu sākusi meklēt strīdus ar draugu. aaaa visa šī situācija ir ļoti nepatīkama. Šajās brīvdienās visi kopā bijām pie viņu mammas laukos un es to mēģināju pateikt viņam, viņš mani noskūpstīja un teica, ka nekādā gadījumā brāli nesāpinās un viņš to nevar zināt. Tagad sanāk, ka guļu gultā ar vienu, bet sapņoju par citu.
Ko jūs domājat?

P.S. lūdzu nenosodiet, es nekad nebiju domājusi, ka nonākšu šādā riebīgā situācija vai, ka būšu mele :(
13.05.2013 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 4075
Reģ: 02.01.2011
Liec mierā abus.
13.05.2013 12:57 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.05.2013
Sany, tur tā lieta, ka man likas, ka seksam tādam ir jābūt! Līdz pamēģināju ar kādu citu.. :)
Tagad tikai apjautu, ka sekss ar draugu man liek justies kā kaut kādai maukai, bet ar viņa brāli- es saprotu, ko īsti nozīmē bauda, iejūtība, jutekliskums- tas bija fantastiski, tikai bez sirdsapziņas pārmetumiem tagad neiztikt.
13.05.2013 12:59 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Laikam neko vairs nekomentēšu, jo, lasot Tavus komentārus, žēl tā džeka, jo acīmredzami Tu ar viņu esi kopā dēļ naudas. Tad varbūt Tev nav tiesību uz viņu dusmoties, ka jums, piemēram, sekss ir bez maiguma. Ja viņš Tevi ir nopircis, tad jau var ar iegādāto lietu darīt, ko vēlas.
13.05.2013 13:02 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Visam pa vidu - es nesaprotu,kāpēc pēc katra strīda būtu jāiet kratīt sirdi un brāļa pleca??? tas man nav saprotams. vaiat draudzeņu trūkst?pašai savu māsu/brāļu? ka tik nav tā,ka brālis jau laicīgi tevi pamierināja,lai vienreiz varētu apmierināt..
un jā..cik daudz ir jāizder? iespējasm,ka autorei vairs alko nevajadzētu lietot...NEKAD :D vēl tēvam uzklups.
13.05.2013 13:05 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
Jocīgi, jo parasti, ja brāļu attiecības ir ok, tad brālim brāļa draudzene ir tabu. Vismaz, cik es esmu dzirdējusi. Protams, ir izņēmumi utt. Bet varbūt Tev pievelk tikai tāpēc,ka viņš vienmēr bijis tas plecs uz kā paradāt? Un sekss tik visu pastipināja. Piekrītu norija - nepinies starp abiem. Šķiries vai tēlo,ka nekas nav noticis. Ja nevari - šķiries no abiem brāļiem. Ej citos medību laukos.
13.05.2013 13:07 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.05.2013
Anne, es neesmu ar viņu naudas dēļ, šobrīd - jā,jo man patiešām nav kurp iet- kā jau teicu sākšu meklēt dzīvesvietu, darbu. Ja es nestudētu- noteikti strādātu.

čāča, ir man draudzenes- tikai visām ir džeki un sava dzīve :( it sevišķi 5dienās :( manā ģimenē- visiem ir pie vienas vietas manas ciešanas :(

Paldies Jums par viedokļiem, es zināju, ka bez kritikas neiztikt- esmu pelnījusi, tāpēc arī izveidoju fake profilu, jo tomēr ikdienā cosmo vēl būs jāuzturās :)
13.05.2013 13:11 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
manā ģimenē- visiem ir pie vienas vietas manas ciešanas

tu pati jauc attiecības...varētu padomāt,ka tai otrai meitenei nav ciešanu un ka tev baigi interesē viņas dzīve un viņas jūtas, ne? tāpat kā tava drauga.
Nu comooon...visiem tevi jāželo,kamēr tu ar lepni ar papēžiem bradā pāri viņu jūtām.
13.05.2013 13:14 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.05.2013
čāča, tā nav. Es domāju un mokos ar sirdsapziņu, nevaru skatīties acīs puisim :( tāpēc jau divas nedēļas var teikt nerunāju un cenšos kkā mazināt vainu- pagatavoju gardas vakariņas, pati eju laukā, kamēr viņš ēd. Pirms gulētiešanas viņš tagad kļuvis mīļāks- samīļo, tur roku miegā utt., bet kāpēc viņš tā nevarēja darīt pirms tam? Liekas, ka visa pasaule sagriezusies. Kad es uzgriežu muguru, viņš nāk un dara visu, par ko es agrāk lūdzos, lai tā būtu.
Ja dzīve būtu seriāls- viņš satiktu citu, es paliktu ar brāli- visi būtu laimīgi.°

Vai ir jēga vismaz pēdejo reizi izrunāties ar brāli un noskaidrot viņa jūtas? pat tad, ja nekas nemainīsies un es aiziešu, man ir tiesības zināt vinā jūtas pret manI?
13.05.2013 13:20 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es zinu, ka, lai arī vecāki mani mīl, 'ja es šādi izrīkotos, nekad mani nesaprastu. Un noteikti es dzirdētu kādu skarbu vārdu. Vienmēr ir mācījuši. Ja neesi laimīga un situāciju nevar uzlabot, tad jāiet katram savs ceļš. Bet krāpt, melot, palikt, jo tā ir finansiāli izdevīgāk, ir nesmuki.
13.05.2013 13:21 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Ja dzīve būtu seriāls- viņš satiktu citu, es paliktu ar brāli- visi būtu laimīgi.°

jā, un svētku dienā, visi sēdētu kopīgi pie galda un iesmietu par savu piselīgo dabu, pareizi?
Mokies sirdsapziņas dēļ - lūk, man patīk uzskatīt,ka tas ir tavs sods. bet žēlot? es uzskatu,ka tevi nav par ko žēlot. vienīgi ieteikt - nedzert tik daudz.
tu taču ļoti labi apzinies,kā šis viss beigsies, ne?
13.05.2013 13:22 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.05.2013
jā iespējams, es gribēju to, bet alkohols deva drosmi :(
vairs jau neko neizlabot.

lai arī mokos ar sirdsapziņu, mokos arī ar sapņiem par viņu, par tiem pieskārieniem ,ko jutu- zinu nav pareizi :( ;( bet nevaru aizmirst un aaaaa lai arī grūti to atzīt un teikt- vēlos arī atkārtot!
13.05.2013 13:27 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Dusmas nāk uz tādām kā tu.
Nu tik naiva, tāda cietēja...pilnīgi gribas uzšaut :D
nu kurš tev liedz? ej un atkārto. turpinat melot tavam draugam..
ziniet par ko ir lielāks šoks? par to,ka brālis brālim var šitā iegriezt. man liekas,ka ģimene ir ģimene. stāvēs un celsies viens par otru, bet te..apzināti iepļauj ģīmī. manuprāt, tas vien jau liecina par puiša raksturu un viņa uztveri par ģimeni un tās vērtībām. Kā arī fakts par to,ka kāda tiek krāpta...arī tā, manā skatījumā, nav labākā īpašība vīrietī. nejēdz nokārtot vienas attiecības, jau vālājas pa gultu ar brāļa draudzeni klīnī....
Lai arī ko tu teiktu - no malas šis cilvēks izklausās, pēc riktīgas lupatas....
laia rī kāds nelietis būtu bijis tavs draugs..šitas izskatās pēc lielāka ņergas.
13.05.2013 13:38 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.05.2013
čāča, tā nav. Tas cilvēks visu darīja, lai tikai attiecības izdotos, bet meitene visu darīja pēc sava prāta, pat tagad aizbrauca projām- tjipa apmainīties ar zināšanām utt. neviens jau normāls vīrietis negaidītu sievieti tik daudz mēnešus! Viņš centās, nodrošināja viņai visu. Pat mašīnu uz kredīta paņēma, lai tikai princese ir laimīga. Nav arī nekāds apkārttusētājs. Mēs mierinājām viens otru un arī mums pasdpīdēja - beidzot sajutāmies laimīgi- lai arī tikai uz vienu nakti.

Mēs abi saprotam, ka turpināt nevar, ciešam, bet neko nevar padarīt savai sirdij :(
13.05.2013 13:43 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
jā,jā...viņš tik labs bija, bet viņa tik slikta. Viņš tev to visu stāstīja?
attiecībās ir 2 puses. pirms nezini otras puses stāstu, necel debesīs.
13.05.2013 13:45 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Sudiga situacija, isti atrisinajuma nav, jo ja paliksi ar brali neticama situacija, tie vecaki ienidis tevi un vispar nu neapskauzama situacija. Man skiet, ka tu iesplavi bloda, no kuras jaed un labojams nekas nav. Ja butu gulejusi ar svesu virieti, ne vina brali, parmestu krustu un dzivotu talak, bet tagad - tas naks gaisma - man ir ta bijis. Un loti lidzigi, tiesi ar brali, tikai atskiriba man neka nebija, bet bralis muldeja manam draugam, ka es esot uzmkusies un ko vel ne(tur gars stasts.) Un tas naca gaisma pec iiilga laika - lai ari tie bija meli, bet pec tada laika vins sadomaja murgot. Savam draugam neko nesaki, izdoma iemslu un skiries. Neaizbildinies, ka vins uztur tevi, tas ir mazliet nozeloajmi. Tu tiksi gala pati.
13.05.2013 13:46 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.05.2013
_paris, es domāju, ka man nepieciešamas max 2nedēļas, lai atrastu darbu un jā attiecīgi līdzekļiem- arī dzīvesvietu(ar to baidos, ka būs grūtāk)). neko krutu man nevajag.
Varbūt kāda zina, kā ir ar kojām? Mana skolā kojas nepiedāvā. bet domāju, ka tas būtu labs un lēts variants, turklāt vēl studēju. Diez vai man no pirmās algas sanāks kāds dzīvoklis.
13.05.2013 13:49 |
 
Reitings 500
Reģ: 11.04.2013
Neredzu nevienu iemeslu kāpēc vainīgs ir tas brālis. Ģimene gluži pretēji parāda, ka dalās ar visu, tā tam ir jābūt :)
13.05.2013 14:09 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Jana - pie Dominas tilta ir tadas ka pieauguso kojas, loooti letas, bet apstakli slikti - nelabveligi cilveki ari tur dzivo. Mans kursabiedrs tur apmeties sobrid, bet pa istabu tarakani skraida :D Vari dzivot ireta istaba - es sobrid ari izireju vienam puisim par 60ls menesi.
13.05.2013 14:22 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mežciemā ir tās medīcinas koledžas kojas, izīrē arī citu skolu studentiem. Viena kursabiedrene tur dzīvoja, nebija nemaz tas sliktākais variants. 2010.gadā īres maksa bija ap 50 LVL.
13.05.2013 14:28 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu vakariņu uztaisīšana neatbrīvos tevi no vainas sajūtas.
nu bet tad sāc teikt puisim, ka gribi vairāk maiguma utt. vai tad šādas lietas nevar atrisināt?izskātās, ka tavs draugs īstenībā tev ir pārāk labs. bet, ja tu šādi uzvedies un izvairies, domāju, ka puisis vairāk vai mazāk nojautīs, kas par vainu. nu vismaz to, ka esi viņu krāpusi. ja tu turpināsi ar viņu dzīvot, agri vai vēlu kaut dzērumā visu izpļāpāsi un tad gan es nezinu, kas var notikt tālāk.
13.05.2013 14:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits