Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kontrole

 
Reitings 5
Reģ: 06.05.2013
Sveikas!
Stāstiet, lūdzu, kā jūs esat sadzīvojušas ar kontroli no vīrieša puses. Kā jūs pārmācījāt, ko darījāt, lai viņš saprastu, ka tā nevar darīt, kontrolēt utt?
Sākumā domāju, ka tīri ok, jo tomēr greizsirdība nedaudz vajadzīga, bet šobrīd jau aizgājis par tālu. Krāpšanai nekad neesmu devusi iemeslu, bet vienalga kontrole, cik daudz eju sociālajos saitos, ar ko es runāju, kas man zvana, ko man vajagot no couchsurfing ;D, kāpēc man vajag iet uz aerobiku (jo tur var būt vīrieši :p), jau esmu pieķērusi sevi pie domas, ka nemaz nejautāju, vai drīkstu ar draudzenēm kaut kur iet, jo zinu, ka sagaidīšu tik to nodevīgo skatienu. bāc, tas ir par tālu, pat nenojautu, ka tā. Vajag rīkoties! Vienkārši nereaģēt uz viņa aizliegumiem? nu kā? kur lai dabū to pārliecību, ka man vienalga, kas viņam nepatīk. Tā jau ne īsti greizsirdība, bet privātīpašnieciskums, manuprāt. Padalieties pieredzē, lūdzu! :)
11.05.2013 11:20 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Cilvēki nemainās tik diametrāli, tu pateiksi, uz mirkli viņš mainīsies un atkal atpakaļ bus vecie niķi.
11.05.2013 11:23 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
Man nav tādas pieredzes, jo jau no sākta gala nostādu fakta priekšā - ko gribēšu, to darīšu (protams, saprāta robežās. dažos gadījumos piekāpjos, ja redzu ka draugam tiešām negribas mani laist un viņa bažas, iespējams, ir pat pamatotas + viņš piedāvā citu, ne mazāk labu alternatīvu, ko tajā laikā sadarīt).
Ko varētu ieteikt Tev. Nez. Man jau liekas, ka tādus vīriešus nevar pārmācīt. Tur jau ir psiholoģiska problēma un pie speciālista viņš diez vai ies. Vari jau censties viņu pārmācīt un beigt sevi ierobežot viņa dēļ, bet visticamāk, būs daudz strīdu...
11.05.2013 11:28 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Mani mans vīrietis nekotrolē! es neizvēlos vīriešus,kuriem jāatskaitās par katru soli un kuri rīko skandālus,ja izdomāju iet uz koncertu un paši nevēlas iet, vai arī taisa skandālus,ja eju ar draudzeni tusēt!
saki,kad uz aerobiku ej,jo gribi izkustēties, būt labākā formā ! uz aerobiku neiet puiši .vismaz tur kur es gāju:D
ja man kādu reizi taisa traci,tad es sāku smieties,jo man tas viss uzdzen smieklu salti:D iespējams,ja man bieži taisītu greisirdības scēnas,tad neviss smietos, bet gan sāktu dusmoties:D
varbūt pamēģini nedēļu viņam arī pakrist uz nerviem ar kontroli, izprašņā kāpēc piem. iet uz basīša treniņu,jo tur arī ir meitenes, kāpēc iet pie drauga tusēt, jo tur arī varbūt meitene un kas tā par meiteni,kura ir rakstījusi viņam komentāru zem bildes un kāpēc vispār viņam tik daudz meiteņu draugos, kas viņam zvana un par ko runā?:D
11.05.2013 11:29 |
 
Reitings 5
Reģ: 06.05.2013
Nu nez. Ticu, ka var izmainīt. Ja, pirmkārt, mainītos pati.
11.05.2013 11:29 |
 
Reitings 5
Reģ: 06.05.2013
viņam pašam nav draugu, tāpēc laikam nesaprot, ko man no tādiem zvēriem vajag :D viņš pats neko nedara ārpus darba, ne viņam dižās interes, nekas tāds. Tāpēc laikam gaida, ka es tāda pati būšu, sēdēšu mājās utt. Bet pati jau pieļāvu, ka varu sevi tā iespaidot, tāpēc jāsaņem kaut kāds ultra spēks un jāpastāv par sevi.
11.05.2013 11:33 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
varbūt pamēģini nedēļu viņam arī pakrist uz nerviem ar kontroli, izprašņā kāpēc piem. iet uz basīša treniņu,jo tur arī ir meitenes, kāpēc iet pie drauga tusēt, jo tur arī varbūt meitene un kas tā par meiteni,kura ir rakstījusi viņam komentāru zem bildes un kāpēc vispār viņam tik daudz meiteņu draugos, kas viņam zvana un par ko runā?

Nav vērts... :D Vienai draudzenei ir šāda veida džeks un viņam vienkārši brutāli neaiziet līdz smadzenēm, ka tāpat jūtas viņa draudzene (viņa arī mazliet viņu ir sākusi kontrolēt, jo viņai nu jau IR iemesls to darīt). Viņam visticamāk nav tāda lieta kā empātija - viņš šādus pārmetumus uztvers kā kaut ko stulbu un smieklīgu nevis sapratīs, kā jūtas viņa draudzene, kad viņš rīkojas tāpat.
Ticu, ka var izmainīt. Ja, pirmkārt, mainītos pati.

Jā, mainies pati! Tikai visticamāk, kad mainīsies pati, sapratīsi, ka Tev viņš nafig nav vajadzīgs.
11.05.2013 11:36 |
 
Reitings 340
Reģ: 29.01.2009
Var, var izmainīt tādus :) Tu jau atbildēji uz savu jautājumu - vienalga , kas viņam nepatīk. Neprasi atļauju, ej un dari, kas jadara ;) Tikai atceries, ka tā dara par sevi nepārliecināti vīrieši, pacel viņa latiņu ar komplimentiem, liec justies viņam kā labam vīrietim.
11.05.2013 11:37 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
zini, nereti šiem cilvēkiem palīdz tas ja tu lieci viņiem izjust to ko izjūti tu. Sāc kontrolēt 24/7, nu tā līdz riebumam, varbūt pieleks. Gadās, ka cilvēks nemaz neiedomājas kā viss no malas izskatās.

P.S. pēc manas pieredzes un draudzeņu pieredzes, lielākie kontrolētāji bieži paši nav nemaz tik balti un pūkaini.
11.05.2013 11:39 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu nez. Ticu, ka var izmainīt. Ja, pirmkārt, mainītos pati.
Nu tad uz priekšu, pakļaujies viņa kontrolei, sēdi 4ās sienās, varbūt pārmācīsi. Bet visticamāk, ka nē jo atradīs citas lietas pie kā piesieties.
11.05.2013 11:42 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
lielākie kontrolētāji bieži paši nav nemaz tik balti un pūkaini.

Liels + . Izlasīju, aizdomājos par visu dzirdēto no savām meitenēm un nākas piekrist...
11.05.2013 11:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sāc kontrolēt viņu kā viņš dara ar tevi. Un ja kur gribi iet tad nevajag prasīt viņam vai drīkst, bet gan vienkārši nostādi uz fakta ka tu iesi un punkts. Varbūt ar jaizrunājas, ka tas ir par traku ka nekur nevar aiziet bez negatīviem skatieniem vai komentāriem. Un kā ta viņš grib veidot stabilas attiecības uz neuzticību otrā cilvēkā.
11.05.2013 11:42 |
 
Reitings 5
Reģ: 06.05.2013
Paldies, pumare! Kā cilvēks viņš fantastisks, bet šajā jomā nu bērnišķīgs bez gala...Ja piemēram, uzspļaušu viņa domām un vienalga kaut kur iešu un darīšu, tad zinu, ka atbildes vietā būs 'atriebības actions' - viņš speciāli arī kaut kur aizies, aizvilksies līdz bāram vai vienalga kur ar domu, ka redz, esmu ārā un man ir jābūt milzīgai škrobei.Bet man nav! :D
11.05.2013 11:44 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
No vienas puses, ja visu laiku esi bijusi pakļāvīga, tad pēkšna rakstura maiņa un nepakļaušanās viņam var ar novest pie šķiršanās, jo tomēr ir grūti otram cilvēkam saprast ka nevar visu laiku dzīvot tu kā būrī. Lai nu kā, tas ir jārisina, vai nu ar runāšanu un skaidrošanu vai arī darbos.
11.05.2013 11:44 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ka atbildes vietā būs 'atriebības actions' - viņš speciāli arī kaut kur aizies, aizvilksies līdz bāram vai vienalga kur ar domu, ka redz, esmu ārā un man ir jābūt milzīgai škrobei.



Nu bet lai viņš tā ar dara, tik lai pats beigās nesavāra putru. Vajag jau cilvēkam savu atpūtu vienam no otra, lai gan ja viņš to dara ieriebšanas pēc tad nevajag uz to reaģēt, novēli viņam jauku vakaru un lai izklaidējas, varbūt ar laiku ar pārtrauks muļķības domāt un pieradīs.
11.05.2013 11:47 |
 
Reitings 340
Reģ: 29.01.2009
Jā, es arī tam gāju cauri, kā es kaut kur prom tā viņš uzreiz arī pie saviem čomiem. Un forši, viņš aptvēra, ka ārpus mājas arī ir labi atpūsties bez manis un tad ir ko pastāstīt, padalīties satiekoties. Neapnīk viens otram tādā veidā :)
11.05.2013 11:53 |
 
Reitings 5
Reģ: 06.05.2013
missjoker- risināšu darbos. Tā arī sanāks kā rakstura pēkšņa maiņa, bet turpināt tā nevaru, jo jūtu, ka zaudēju sevi un tas jau ir pats pēdējais, ko ziedot.
11.05.2013 11:54 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
pumare! Tu esi viena gudra meitene!
11.05.2013 18:45 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
mans ari mil kontrolet, bet pienemu, ka tas ir tiesi vairak saistits ar to, ka darbs tads, tad nu majas nevar ta uzreiz parslegties un no tas lielas vadisanas atslegties.

nu, lai cilveks kontrole, ja reiz patik, jo mainities ta nemainisies! tapec sievietes ir sievietes, jo var izdomat ka un ko darit, un beigas visi apmierinati!piemeram, ja velies tikties ar draudzenem, vai nu pasaki, ka dari ko citu(ja vinam tavas draudzenes loti nepatik utt) vai tiecies pa dienu, ja ir tada iespeja, kamer nav majas. tas ir tikai piemers.
11.05.2013 18:53 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
pasaki, lai naak liidzi, gan uz airobiku, gan pie draudzeneem, jeb kur.. gan jau ka atteiks, un tad pasaki, ka pats vainiigs :D pasaki, ka arii tev vajag laiku, bez vinja. tu tachu vinju neierobezho, kaapeec vinjsh tev neuzticas.. blaa blaa blaa
11.05.2013 18:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits