Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es taču nekad!

 
Reitings 39
Reģ: 17.08.2010
"Es taču nekad!" Tā es skaļi skandināju un biju pilnīgi pārliecināta! Es taču esmu laba un godīga!
Grasījos iet prom no sava vīrieša. Bet izlēmu dot mums vēl vienu iespēju. Centāmies atgriezt to, kas bija pazudis. Un izdevās! Bijām atkal laimīgi, lidinājāmies pa mākoņiem, bijām iemīlējušies. Tā vismaz šķita.
Tajā vakarā biju dusmīga uz visu pasauli, jo nekas neizdevās kā plānots. Piedzēros un raudāju. Tad uzradās Viņš! Labs draugs jau gadiem ilgi. Kratīju Viņam savu sirdi, Viņš man savu. Pirmo reizi viņš bija tik atklāts un emocionāls, pat asaru nobirdināja. Un tad tas notika. Mans "Es taču nekad!" pazuda nebūtībā, viss pazuda, bijām tikai mēs divi.
Es izrīkojos tik stulbi un ļauni! Tādas agrāk mēdzu saukt par kucēm.
Mans vīrietis to uzzināja, bet ātri piedeva. Mani par vainīgu nesauca, meklēja vainu sevī.
Es vainīga nejutos. Jutos dzīva! Pieredzēju tik daudz emociju- sākot ar ekstāzi, beidzot ar izmisumu!
Ir pagājis ļoti ilgs laiks, neviens par to vakaru vais skaļi nerunā. Bet mani arvien biežāk tirda jautājums- kā būtu, ja būtu. Zinu, bezjēdzīgi. Tomēr gribētos zināt- ja nu neviens nebūtu uzzinājis. Varbūt mēs ar Viņu vēl būtu draugi un izliktos, ka nekas nav noticis. Varbūt turpinātu, ko iesākām tajā vakarā...
Tā nu tagad dzīvoju- pa dienām mīlu savu vīrieti, naktīs sapņoju par Viņu!
Kāpēc izveidoju šo tēmu? Gribēju izlikt savas domas vārdos. Nevar taču ne ar vienu par to skaļi runāt!
10.05.2013 16:37 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Tā nu tagad dzīvoju- pa dienām mīlu savu vīrieti, naktīs sapņoju par Viņu!

Tu viņu nemīli. Acīmredzot tev ir izdevīgi pa dienām dzīvot ar savu vīrieti, jo droši vien dzīvojat kopā, viņš labi pelna vai vēl kaut kādas tev vajadzīgās lietas tev sniedz.
10.05.2013 16:39 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Jā, es arī esmu domājusi šādā plaknē. Teikšu atklāti, ka tālu nekur ar tām domām netieku. Zinu, ka šāda rīcība ir ļauna, ka nedrīkst otram to nodarīt, bet esmu tur bijusi. Zinu kā ir būt ar vienu, bet domāt par citu un cik tas viss ir bezjēdzīgi, bezcerīgi, nožēlojami. Kaut kas smadzenēs aiziet ciet un viss. Tev varu teikt - ar laiku aizmirsīsi to otru. Tas ir tāds action, ko mēs pašas izspēlējam. Protams, ja savu dzīvesdraugu nemīli, tad gan domā - vai vajag palikt kopā maz?
10.05.2013 16:43 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Nu tev vīrietis trusis. Tādu palaistuvi bajag pamest uzreiz nevis piedot.
10.05.2013 16:44 |
 
10 gadi
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Tāpat kā paris un autore esmu piedzīvojusi šādu situāciju.Patiesībā pat pavisam nesen,vēl pāris nedēļas atpakaļ mocīju pati sevi. Mums gan nebija nekāda fiziska kontakta,bija tikai emocionāla atkarība vienam no otra,stundām garas sarunas,zagti mirkļi un sakāpinātas emocijas.Tas viss 3 garu gadu garumā ar pārtraukumiem,katru reizi nosoloties,ka viss-Pietiek!Bet tad atgriežoties atkal uz tā paša ceļa :(. Šoreiz cerams,ka viss ir cauri tā pa īstam.Lai gan jūtas (nē,tā nav mīlestība),kaut kāds dīvains pievilkšanās spēks vēl joprojām pastāv.Bet mēs nekad nebūtu kopā,varējām tikai domāt kā būtu,ja būtu.
Un Pievakare,TU domā nepareizi.Ne vienmēr ar vīrieti,kuram aiz muguras tas notiek,ir kopā tikai dēļ aprēķina.Dažreiz vienkārši ir lietas,kuras nevar izskaidrot kādēļ tas notiek.Bet es vienu rītu pamodos ar sajūtu,ka savu vīrieti varu pazaudēt un es raudāju aiz sāpēm,ka tas varētu notikt un tad arī pieņēmu lēmumu,ka tas ir jāpārtrauc,ka savu sirdi nevar pārdalīt uz pusēm.
10.05.2013 16:56 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Un Pievakare,TU domā nepareizi.Ne vienmēr ar vīrieti,kuram aiz muguras tas notiek,ir kopā tikai dēļ aprēķina.Dažreiz vienkārši ir lietas,kuras nevar izskaidrot kādēļ tas notiek.Bet es vienu rītu pamodos ar sajūtu,ka savu vīrieti varu pazaudēt un es raudāju aiz sāpēm,ka tas varētu notikt un tad arī pieņēmu lēmumu,ka tas ir jāpārtrauc,ka savu sirdi nevar pārdalīt uz pusēm.

Nu es uzskatu, ka šādos gadījumos mīlestība nepastāv. Piemēram, tavs gadījums - trīs gadus emocionāli krāpi un tad raudāji, jo vari pazaudēt savu vīrieti? Bet trīs gadu laikā vai tajos momentos, kad stundām ilgi pļāpāji, par to neiedomājies? Man liekas, ka šādas raudāšanas vai teksti "bet es viņu mīlu" ir sevis žēlošana un tām nav itin nekādas saistības ar to cilvēku, kuru it kā "mīl". Cilvēks saprot, ka aizejot prom, viņš mainīs savu ierasto dzīvi, ka, iespējams, dzīve būs sliktāka emocionālā, sadzīviskā, finansiālā ziņā. Saprot, ka ir rīkojies slikti, tāpēc cenšas sevi attaisnot, padarīt par labāku, sakot, ka otru tomēr mīl un pašaizliedzīgi paliekot pie viņa.
10.05.2013 17:02 |
 
Reitings 39
Reģ: 17.08.2010
Pievakare- iespējams Tev taisnība. Varbūt tā nav mīlestība. Bet zinu, ka ar savu vīrieti kopā jūtos labi un droši. Abi pelnam līdzīgi, viņš mani neuztur, tā kā tas noteikti nav iemesls, lai paliktu kopā.
10.05.2013 17:13 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Tāpēc es parasti nekomentēju šādas tematikas - dēļ tiem paredzamajiem komentāriem. Mauka, tu viņu nemīli, nodevēja u.c. šāda stila izteikumi.

Man šķiet, ka atrast pašam sevi dzīvē ir viens no grūtākajiem uzdevumiem, tāpat atrast otru,ar kuru noteiktu dzīves nogriezni pavadīt kopā. Uz šīs pasaules viss nav vienos vārtos, nav melns un balts, un nav reizēm arī tik primitīvi un vienkārši. Dzīvē ir tādi mirkļi, kad jūties apjucis. Izdari to, ko ar prātu zini - nevajag, bet tu tāpat rīkojies. Kurš gan nezina kā ir pareizi? Zina. Es zinu ari, ka smēķēšana nogalina, bet tāpat reizēm to daru. Neviena sieviete aiz laimes tā nerīkojās. Es ticu, ka sievietes piepildījums ir ģimene(vismaz liels dzīves kumoss noteikti) un apzināti neviena nerīkotos pretēji šim instinktam un savas esošās attiecības nedzītu tādā regresā, taču tā notiek. Iemeslus zinām visas - meklējam trūkstošo, filmās redzēto, aiz muļķības, nezināšanas u.t.t.

Lai vai kā, citu sieviešu(kuras krāpj, ir to darījušas), saukšana dažādos lamuvārdos, slikta vēlējumi, man tomēr neasociējas ne ar ko citu kā bailēm. Bailēm, ka viņa ies un tagad mistiski pārgulēs ar manu vīru. Tāpat arī mums tik patīkamie izteicieni, ka krāpēja nemīl savu pastāvīgo draugu/vīru - arī tas nav tik elementāri. Smadzenēs jau nav tikai viena programma, mūsos ir daudzas šķautnes, kas dzīvo paralēlu dzīvi un reizēm viena daļa saka stop, bet otra jau ir pārlēkusi.
10.05.2013 17:15 |
 
Reitings 39
Reģ: 17.08.2010
Un mans vīrietis arī vienmēr nav bijis zelta gabaliņš, bet to, ka viņš mani mīl, es zinu!
10.05.2013 17:15 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Pievakarei neapšaubāmi ir daudz taisnības arīdzen.
10.05.2013 17:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu neviens no mums nav perfekts. Ja satiekam savā ceļā kādu, kuram ir tas mazais sīkums, bet tiešām perfekts, varam uz tā "uzķerties".
Nu kaut vai par to emocionālo krāpšanu, ko viena te minēja... Iespējams viņas vīrietis nemāk tā sarunāties, ka šis draugs. Bet šīs sarunas ir tik ideālas!!! Tas nenozīmē, ka viņa nemīl savu vīrieti, vnk viņa atklāja, ka kāds sarunu ziņā ir daudz reiz labāks. Kāds cits atklāj, ka vienkārši draugs labi pārzin daiļliteratūru vai interesējas par mākslu, vai ir labāks humors u.t.t. - tas, kā nav partnerī. Ja mēs laicīgi nepiebremzējam, tad var gadīties aizrauties ar tādiem cilvēkiem. Taču jebkurš saprot, ka otra pusīte visādā citādā ziņā ir daudz labāka un nav runa par nemīlēšanu vai šķiršanos. Agri vai vēlu mūsu aizraušanās izsīks un mēs atradīsim citu apbrīnas objektu.
Vienīgi ir jāmāk pieturēties pie saviem principiem - nekrāpt. Jo ir jau viegli padoties valdzinājumam, taču tas nebūs ilglaicīgi, nebūs pilnvērtīgi. To vajag baudīt, bet no droša attāluma.
Nu kā skaists priekšmets stikla kupolā, kuram nevar pieskarties. Mēs to varam apbrīnot, sajūsmināties, pētīt, domāt un sapņot, bet ne pieskarties vai iegūt...
10.05.2013 17:34 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu tev vīrietis trusis. Tādu palaistuvi bajag pamest uzreiz nevis piedot.

wtf? man vienīgajai lieka,ka Mi Amor komenti reizēm nav īsti adekvāti?
10.05.2013 17:39 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Labs draugs jau gadiem ilgi.


Ak Dievs.. Es gan nespēju pat iedomāties neko tādu ar savu Labo draugu, kas man jau ir 14 gadus! Tas taču tik pat kā brālis.

Izskatās,ka Tavs vīrietis Tev piedeva jau otro reizi, gan jau ne tikai otro. Pirmo,kad taisijies aiziet, otro ,kad krāpi. Rezultātā viņš Tevi mīl un piedod visu,tikai lai Tu paliec pie viņa. Bet Tu viņu nemīli,tikai izmanto to,ka pret Tevi kāds ir labs. Ne tā?
10.05.2013 17:45 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Vienkārši ovācijas _paris komentāriem šajā tēmā, lieliski formulētas domas, kuras dzīvo arī manī.
10.05.2013 18:21 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Te vienā no tēmām kāda rakstīja, ka iemīlēšanās stadija attiecībās ilgst 2 .. 3 gadus. Pēc tam viss balstās uz pieķeršanās, pieraduma un savstarpējās cieņas. Aptuveni tā. Par pirmajiem diviem - nezinu, bet par to, ka varetu palikt cieņa pēc tādiem gājieniem, gan nu nemaz neesmu pārliecināts. Pēc tam pašas gaužaties, kāpēc mūs neprec! Tāpēc neprec, ka šādas parādības daļa no jums uzskata par normālām un nenosodāmām.
10.05.2013 19:05 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
čāča - atbildot uz tavu jautājumu, nē, tu neesi vienīgā. :/ ;)
10.05.2013 19:12 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
domaju,ka tu sava galva to 2. esi idealizejusi!
10.05.2013 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Pievakare,pieņemu,ka Tu šobrīd esi knapi 20 gadu slieksni sasniegusi un Tev liekas,ka dzīvē viss pārsvarā ir balts un melns.Un vadoties pēc Taviem iepriekšējiem komentāriem citās tēmās,Tavi spriedumi ir diezgan kategoriski un nereti Tu nespēj pieņemt citu viedokli.Lai gan es nesaku,ka Tevis teiktajā dažreiz nav taisnības.
Nē,es netaisnojos,sevi nežēloju un arī ar savu vīrieti kopā neesmu materiālu iemeslu vadīta.Jo kamēr vien Tu pati savā dzīvē neiziesi cauri pietiekoši lielai attiecību pieredzei,notikumiem un atrisinājumiem,Tu citus nesapratīsi.Būsi spējīga tikai nosodīt! Un ne Tu zini manus iemeslus,kādēļ tas tika darīts ne no manas,ne viņa puses.
Un gribu izteikt lielu,pozitīvu piekrišanu paris viedoklim,labāk es domāju nevarēja pateikt.Arī par to,ka slidenas tēmas nevajag komentēt,jo vienmēr atradīsies tikumības un pareizības sargi.
10.05.2013 21:32 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Ai nu tāda dzīve un tā vienkārši notiek. Nav nekāds garants, ka pašas tā nav nokrāptas. Dzīvo tālāk.
10.05.2013 21:35 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Dixie, nav jābūt tikumības un pareizības sargam, lai domātu loģiski un plašāk. Lai nevis krāpšanu un pēc tam palikšanu pie pirmā vīrieša attaisnotu ar "es viņu mīlu", bet gan kaudzi citiem iemesliem, kas ir gan saistīti ar to pašu krāpēju un viņa labklājību, gan tiem apstākļiem (un nav tiem jābūt tikai finansiālajiem, kā tu uzsver), ko sniedz tas pirmais vīrietis. Ir cilvēki, kas rīkojas slikti, tai pat brīdī vai krietni vēlāk to apzinās un necenšas attaisnot ne savu, ne citu cilvēku līdzīgo rīcību.
10.05.2013 21:41 |
 
10 gadi
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Es nevienu brīdi neesmu centusies attaisnoties,bet kā jau teicu-Tu nezini manu stāstu,iemeslus,un Tev nav( kā izskatās) dzīves/attiecību pieredzes.Prieks,ka esi tik augstās domās par savu viedokli un pareizību,bet es to norakstu uz Tavu jaunību.
Lai Tev jauks vakars!
10.05.2013 21:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits