Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma.

 
Reitings 171
Reģ: 13.08.2012
Sveikas!
Stulbi ir sanācis...Man bija dz.d 2 mēnešus atpakaļ,pasēdēju ar radiem un tuvākajiem cilvēkiem,arī vecmāmiņas draudzeni,kaimiņieni,kuru jau pazīstu no bērnu laikiem. Tantei ir 80 gadi un es pilnīgi saprotu,ka vecs cilvēks varbūt nepievērš uzmanību,bet... viņa man uzdāvināja šampūnu. Man nepieleca paskatīties termiņu un vairākas reizes mazgāju matus. Tikai vakar izdomāju apskatīties un es biju šokā...Šampūnam termiņš beidzās 2003 gadā,kas ir pirms 10 gadiem. Es biju dusmīga,protams. Šobrīd man visa galva ir vienās krevelēs,nu labi,tikai vidus. Liekas,ka tajā vietā sāk pazust mati. Es biju pie dažādiem ārstiem un dermatologiem,man izrakstīja visādus šampūnus un zāles,piemēram Mikanisal šampūnu,no kura palika tikai sliktāk. Nekas man līdz šim nav palīdzējis un man vispār ir bail pazaudēt matus. Aptiekā vispār pateica,ka tās ir tikai blaugznas sagājušas krevelēs. Varbūt tā arī ir,bet ko tad lai es daru? Vai kādai ir bijis līdzīgi un var ieteikt kaut ko?
Būšu pateicīga par jebkādu info.
10.05.2013 14:28 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Oj, šis laikam daudzām omītēm raksturīgi. Cik nav dzirdēts par sadāvinātām dušas želejām, šampūniem un pat šokolādēm, kam sen jau kā beidzies derīguma termiņš.
Bet par tēmu, pamēģini varbūt kādus dabīgos līdzekļus, tējas, novārījumus...
10.05.2013 14:36 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man ir bijis lidzigi no tava stasta tikai tas, ka viena veca radiniece ari regulari davina visdus meslus no maximas. piemeram, sokolades, kuras jau klust balta krasa, tas sintetiskas zekes, velas ziepes vai ziepes ka tadas kvantumos.


ko tev darit? aizej pie kada cita arsta. iespejams, ka tas, pie kura biji, nebija diez ko kompetents sava joma. bet ta domaju, ka tas pats no sevis paries, jo man ari bija alergiska realcija pret vienu sampunu(vienigi vins nebija vecs), bet bez matiem nepaliku un viss sadzija.
10.05.2013 14:37 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
gribas nomierināt, ka tas pāries, āda atjaunosies, pat ja sākumā liekas, ka nekas nepalīdz. analīzes tavām krevelēm netaisīja?
10.05.2013 14:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits