Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cīņa ar spīdumu matos

 
Reitings 15
Reģ: 20.03.2013
Sveicinātas visas, kuras varbūt izbrīnīja diskusijas nosaukums. Šoreiz runa gan neiet par maniem matiem, bet gan tik populārajiem sieviešu draugiem - pieliekamajiem matiem. Man ir klipšu variants un mati kopumā vispār ļoti patīk, tonis arī labs un dabūju diezgan lēti ebay, jo ir bijuši arī dārgāki varianti, bet tā kā es negribu viņus ne baigi veidot vai krāsot un ievērojami ilgāk par lētākajiem man viņi nekalpo, šoreiz paņēmu tādu vidējo variantu. Atnāca perfekti taisni mati, galus tiem jau mazliet izfilēju dabīgākam izskatam un viss jau būtu ļoti labi, ja ne tas pārāk veselīgais spīdums.. :/Man pašai mati garumā ir nedaudz virs krūtīm, pieliekot mākslīgos, kopējais garums sniedzas pāri krūtīm un lai gan mani mati arī ir diezgan veselīgi un spīdīgi, tā atšķirības vieta ir diezgan pamanāma. Saliku jau ruļļus (karsēt šos nedrīkst) lai viņi kļūtu viļņaināki un dabiskāki, matētākam efektam jau mēģināju pūst laku bez spīduma efekta, bet rezultāts bija ļoti minimāls. Kā jūs ar to cīnaties, jo pieļauju, ka man vienīgajai nav šāda problēma.
++ kā jūs vislabāk sapludinat matus, esmu redzējusi dažādas matu vīšanas un spraušanas metodes, kuras es piekopu, jo mani mati ir diezgan smalki, bet to ir ļoti daudz, kas liek skatam izskatīties nedaudz nedabiskam, jo vienkārši izskatās, ka matu kopumā ir pārāk daudz :D
08.05.2013 17:58 |
 
Reitings 15
Reģ: 20.03.2013
Mani otrreizējie meklējumi bija veiksmīgāki! Atradu, ka var mazgāt ar maigu šampūnu, likt kondicionieri un mazliet iestrādāt bērnu pūderi. Laikam jātaisa ātrāk bērni, jo tāda labuma man mājās nav :D Labi, pie tā tikšu. Varbūt vēl kāda var padalīties gudrībās? Tik plaša tēma, bet visas klusē ;)
08.05.2013 20:58 |
 
Reitings 9
Reģ: 07.05.2013
man arī tādi mati ir. iemetu skapī, jo likās, ka pret spīdumu neko nevar darīt, bet varbūt tomēr?
08.05.2013 21:05 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ja tie nav dabiskie mati (nedomāju, ka Ebay tirgos īstos matus), tad par dabisku mirdzumu aizmirst. Kas nedzīvs, tāds arī paliks.
08.05.2013 21:08 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ja tev jau tā ir pagari mati - tiešām ir vērts vēl kaut ko spraust klāt? Ja pati saki, ka tā kā tā izskatās nedabiski? Tak ir smuki matu griezumi arī īsākiem/vidēji gariem matiem :)
08.05.2013 21:12 |
 
Reitings 15
Reģ: 20.03.2013
Aija, ir jau pieejami arī REMY human hair un daudzu citu labu firmu produkti, kur komplekts maksā sākot no 45 Ls uz augšu, bet es šos iegādājos par ~12 Ls. Protams, īsti dabisku jau nedabūsi, bet varbūt kaut ko uz to pusi.. Draudzenei bija arī mākslīgie mati, bet ļoti augstas termiskās izturības mākslīgie mati, kuri arī no sākuma bija kā spogulis, bet viņi palika matētāki no tā, ka viņa viņus daudz taisnoja un lokoja. Šeit gan jāņem vērā, ka taisnotāji ar joniem nederēs un panāks pretējo efektu, man tāds ir. Ja kādai ir "termiskie mati", tad var mēģināt arī tādu metodi, sākotnēji var pārliecināties uz mazas šķipsnas galiņiem un ar zemāko iespējamo temperatūru, vai nedeg, jo vieni "termiskie"mati man svila, lai gan tas varbūt arī tādēļ, ka mans taisnotājs ir ļoti, ļoti karsts un neregulējams. Philips Studio straight, vai kas tāds.
08.05.2013 21:17 |
 
Reitings 15
Reģ: 20.03.2013
Persephon, tā man trauma, savus gandrīz līdz dibenam garos matus, kas sabojājās no mainītiem klimatiskajiem apstākļiem dabūju nogriezt, lai arī biju solījusies to nemūžam nedarīt. Lieki piebilst, ka viņu ļoti pietrūkst un gribās vismaz ik pa laikam sajusties kā "vecajās, labajās dienās" , kad mati vēl bija gari :D Ko iesāksi ar tik sentimentāliem tipiņiem, kā mani? :D
08.05.2013 21:20 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
arī ja tu tos dabūsi matētākus, tāpat izskatīsies nedabiski. ir visādi matu veidošanas līdzekļi ar matētu efektu, bet šādi ieveidoti arī izskatīties nedabiski. ja tik ļoti gribas pieaudzētus matus, kuri izskatītos dabiski - tas ir diezgan dārgs prieks. bet vai vajag, ja pašai mati ir kārtībā.
08.05.2013 21:23 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu bet re, ja pašai ilgu laiku bija gari, tad tagad kādas pārmaiņas vismaz - meitenēm kurām ļoti gari mati un tad nogriež tos īsākus, man šķiet uzreiz pavisam cits skats, bieži vien uz labo pusi pat :) Un taču gada, divu laikā noteikti ataugs, kādi bija, bet nu tas tik mans viedoklis :)
08.05.2013 21:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)