Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Retinola krēms.Kurš? un kur?

 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Šajā lauciņā, kas saucas Retinola saturoši esmu pilnigs dunduks, bet gribētos kādu verdiktu par pieejamajām lietām...

Pirmkārt vai viņu var lietot vasarā ...saulītē?
Otrkārt, kuri ir labi, efektīvi, bet kuri nemaksā astronomiski- nevēlos pārmaksāt par lietu, kuru ir dabūjama par normālu naudu!
Treškārt, kur tādus var dabūt? ( tik daudz esmu izpētijusi, ka vairāk vai mazāk visos anti age ir tāds vai savādāks retinola sastāvs)
07.05.2013 13:07 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kādu nodomu vadīta Tu esi izdomājusi, ka Tev vajag lietot retinolu saturošu krēmu?
Differin, ko man izrakstīja dermatoloģe, nedrīkst lietot, ja nākamajā dienā paredzēta atrašanās saule vai saulošanās solārijā.
07.05.2013 13:37 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Nodomi- uzlabot ādas stāvokli ( cik zinu, izlīdzina/atjauno adu + iespējams mazināt kādu grumbiņu, kas iespējams sāk mesties/veidoties.)

Man nav pinnes, nekad nav arī bijušas (kāds "brīnums"protams arī uzmetās pirms "sieviešu" dienām, bet tās nebūt nav piines, kuram retinols tiek parasti partakstīts)
Mans mērķis ir vizuāli uzlabot sejas faktūru- ja ieskatos, tomēr redzu kādus nelīdzenumus un gribas samazināt mazās grumbiņas, kas sāk veidoties.

Principā , ietekmējos no ši raksta.
http://skaistumadienasgramata.wordpress.com/2012/08/13/retinols-kosmetika/
Izlasīju un nolēmu, ka kaut ko gribu iegūt savā īpāšumā. Paeksperimentēt.
07.05.2013 13:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits