Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesteigties ar attiecibam

 
Reitings 2
Reģ: 26.03.2009
Sveikas meitenes!
es nezinu, vairs ko domat, tapēc ceru uz Jusu padomiem. Es pirms pusotra menes aiepazinos ar puisi. Komplimenti no vina naca visu laiku, ka vinam loti patiku, ka ilgojas, rakstija milas vestules..satikamies,viss bija pasakaini..līdz palika pie manis pa nakti, viss bija jauki forsi..bet nakama rita sakas, ka man jamainas, ka man jabut pasparliecinatakai, ka esu nedaudz divaina ka par to apvainojos, ka nespeju aizstaveties ko vins man saka, ka vinam liekas ka nemilu sevi, ska grust virsu psiholiskos stastus, ka lai nerunaju preti, bet ieklausos vina..jo isteniba es biju soka, ka pec nakts kopa pavaditas no rita nevis vairs komplimenti,bet pamacibas.
pec tam, mes vairs neesam tikusies jau vairak ka 3 nedelas,..un man ja normalai meitenei liktos ka vins nevelas tikties vairs.un sis gandriz 4 nedelas sola ka satiksimies obligati, jo vnk vins nevelas visu sasteigt, un ja vins tikas tas reizes kad vins vareja tad es nedrikstu pateikt ka velos vinu satikt loti, ka velos ari ka pavaditui laiku kopa, ka gribas kino, restoranus, ziedus utt..kad sarunajam un apsola ka vakara satiksimies, vins pat nepazino ka nebus, es pa velti esu sataisijuies, zvanu un necel.un kad es aizrakstu dusmigu sms, vins saka lai klustu saprotosaka, ka vinam darbs daudz..un nakmreiz satiksimies..un nakamaja reize atkal solijumu nepilda..lidz vienu dienu vins apsolija ka rit tiekamies un es noticeju atkal, teicu ka izdomasu visu vakaram, noorganizeju drauga restoranu visu mums, sataisijos..un visn vairs necel, neatbild..es vnk sadusmojos, saku raudat panika, zvanities, sutit vairakas dusmigas sms, lai vins beidzot pasaka ka nevelas ar mani tikties..nevis tieku manita so laiku..bet vins pat neatzvanija, neatrakstija..pec 3 dienam es izdariju visu lai vinu satiktu un pateiktyu visu..bet vins grib, lai mes nesteidzamies ar attiecibam, lai es vairak veltu sev laiku..ka vins tani diena bija jastrada lidz velam vakaram, nebija laika atbildet..beigas man bija jaatvainojas..un vins uzskatija ka no vina puses nekas nav noticis..bet tomer salabam..un vins pateica ka starp mums viss kartiba..
es sanemos un centos klausit vinu..pat liek man est vairak, jo vinam liekas ka esu karna..
es visu daru..daru ka vins velas..bet vinam liekas normali 4 dienas vai nedelu nedod zinju..to esu jau pienemusi.
un sonedel es atkal neiztureju, jo solija ka palidzes parvest man mantas uz jauno dzivokli, un visu dienu gaidu, aizrakstu vai busi, un klusums, pat uzrakstit ka diemzel nebusu un dusmas sarakstiju lai psaka ka nevelas neko, un pateicu, ka es pati nevelos vairs so visu, paliekam draugi un viss, neka moci mani..sarakstiju aizvainojuma pilnas sms..un beigas sanemu preti no vina sms, ka lai atvainojos ko esu sarakstijusi..un ka ja velos palikt draugi, tad paliekam..
es nezinu ko domat, aizrakstiju ka nevelos zaudet vinu..bet nekada zina nav..aizrakstiju, ka neuzspiedisu neko vairs, atvainojos atkal pirma..es nezinu..tas viss ir divaini, ka neko no vina nesaprotu..vins uzskata lai visu vieglak uztveru..ka nekur nav jasteidzas ar attiecibam..gribas izrunaties, saprast visu..vai tas ka nedod nedelu zinju, ka nezvani, neraksti sms..man vnk jauztver tas mierigi, ka viss kartiba..ne jau es pardzivoju ka vins neraksta katru dienu..man to nevajag..bet nedela ir pa daudz..un pec tam atkal atrunas ka nav laika satikties..bet obligati tiksimies..vai man vnk to visu uztvert..gaidit kaut ko..gaidit ka kaut kas mainisies...laimiga no si nejutos.
03.05.2013 10:47 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Pirmkārt, žetons man, ka visu izlasīju :D

Bet Tev noteikti nav vajadzīgas šadas attiecības. Tu puisim neesi vajadzīga. Tiec pāri iemīlēšanās sajūtai. Turies ;)
03.05.2013 10:53 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju mazliet no sākuma un beigām- Ja laimīga nejūties, tad nav ko pīties ar to čali nemaz.

p.s.
Grūti iedziļināties Tavā problēmā, pārāk briesmīgi viss vienā putrā sarakstīts.
03.05.2013 10:55 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Neraksti viņam vispār. Pazūdi pati, jo jēgas nav zemoties.
03.05.2013 10:56 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
diskusijas autorei: izlasi pati savu diskusiju, un iedomajies, ka to rakstīja Tev nepazīstama meitene.
Ko Tu viņai/sev ieteiktu?

liec mierā cilvēku, kurš vēlas Tevi maigi atšūt.
03.05.2013 10:57 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Pirmkārt, žetons man, ka visu izlasīju:D

+:D

Izklausās, ka dabūja, ko gribēja un vairs neesi viņam vajadzīga... :/ Pieliec visam punktu, saglabā pašcieņu! Būs Tev puisis, kurš novērtēs Tevi un neliks mainīties, kuram patiksi tieši tāda, kāda Tu esi. ;)
03.05.2013 10:57 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
rit tiekamies un es noticeju atkal, teicu ka izdomasu visu vakaram, noorganizeju drauga restoranu visu mums, sataisijos..un visn vairs necel, neatbild.

un cik reizes tu viņam sevi ļausi čakarēt? Nesen pārtraucu kontaktus ar līdzīgu tipu, saka tiekamies , tad un tad, un nejēdz sakarīgi pateikt būs vai nebūs tajā tikšanās reizē, tad vai nu kavēja vai neieradās.
Izdzēsu visās iespējamās vietās kontaktus ar viņu. :D
03.05.2013 11:24 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Muļķe.
03.05.2013 11:31 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
un tagad te tiešām derēs cosmo sauklis - viņš ir cūka, pamet viņu!
nu viss, beidz lūgties un zemoties! viņš ar tevi pārgulēja un viss. es jau pēc pirmās nedēļas, kad man puisis nedotu ziņu, vairs viņam neceltu un nerunātu, kur nu vēl tik ilgi gaidītu, kaut kam ticētu un cerētu!
03.05.2013 12:08 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Viņam vajadzēja tikai tavu kājstarpi,tas arī viss.
03.05.2013 12:18 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Izlasīju visu (!!), bet kaut kā to notikumu kopumu neuztvēr kā attiecības. Varbūt tikai tu tās tā uztver? Neizskatās, ka viņš vispār jebko ar tevi vēlas, jo, redz, pēc pavadītas nakts (kurā viņš dabūja savu) komplimentus nomainīja pamācības un padomi, respektīvi viņš varēja jau teikt visu ko vēlas un nebaidīties par sekām.
03.05.2013 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Muļķe.

+

Nu, bāc! man lasot jau riebums parāvsa pret tādu vīrieti. Tavā vietā vnk dzīvotu tālāk un aizmirstu par viņu.

Un nevajag rakstīt viņam simtiem sms. Ja vīrietim būtu interese, tad viņam nekas netraucētu piezvanīt un satikties.
Vispār nesaprotu kur šādas sievietes rodas?

Kur ir tava pašcieņa?
03.05.2013 12:27 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Veel viena no sievieteem ar mazohistiskaam noslieceem un veelmei buut atkariigai no kaada. parasti Bez Tabu un kriminal inform staastu viens bo galvenajiem varonjiem, protams, iejuutoties cietushaa lomaa. :P
03.05.2013 12:27 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Chalis njirgajas. Nemaz nebutu parsteigta, ka vinam ir sieva/draudzene.
03.05.2013 12:28 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
turies tik tālāk no viņa.
nesprotu, kāpēc tu vēl centies ar viņu kontaktēties uz uztraucies par "attiecībām" pēc visām šitādām cūcībām.
kritizē tevi, konstanti pieviļ, liek atvainoties, ja pats bijis vainīgs, cik viņam gadu.
03.05.2013 12:31 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es personigi varu iedomaties situaciju, puisis sanem kartejo gaudu iszinu, vinam blakus draugs kuram lepni pazino- so izdrazu, laikam jau patika, miera neliek. Un seko smieklu un izsmiesanas vetra.
03.05.2013 12:35 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tad kad puisis tev paludza atvainoties: D, ludzu pasaki, ka to nedariji. Atkartosos, es seit redzu tikai nirgasanos no vina puses. Aizmirsti
03.05.2013 12:38 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Es piekrītu Beibe. Marta, ka viņš ar draugiem ierēc par samīlējušos skuķi, kurš skries pakaļ pēc pirmā svilpiena, kad viņam uznāks gribulis, bet nevienas citas (foršākas) meičas nebūs, ko pasaukt.
Tu taču negribi būt tādā lomā, ligina123?
03.05.2013 12:42 |
 
Reitings 213
Reģ: 10.04.2013
Pēc aprakstītā secinu, ka jums nav nekādu attiecību - tikai uzbāšanās no Tavas puses. Labākais, ko Tu vari darīt ir izdzēst viņa nr. un aizmirst.
03.05.2013 12:43 |
 
Reitings 314
Reģ: 18.12.2012
Stāsts par rubli gan pats izklāsts, gan situācija, bet nu jā.
Tas čalis visdrīzāk sevi uzskata par tādu "player" tipu, kuram sagādā baudu savaldzināt meiteni un tad noskatīties kā nabaga meitene skrien pakaļ un manipulēt ar viņas jūtam. Tādi virieši nemainās, kamēr pašiem kāda neaplauž to augstprātības degunu

Mans ieteikums - pārtrauc jebkādus kontaktus ar šo indivīdu. Pat ja viņš vēlāk pats zvanīs vai sūtīs sms (bieži tāda tipa vīrieši pēc laika atskārt - o jā, bija viena muļķīte, kura skrēja man pakaļ. Jādod par sevi ziņa) - necel un neatbildi. Aizmirsti kā vislielāko murgu savā dzīvē. Šis vīrietis ne tikai Tevi nemīl un neciena, bet arī nerēķinās ar Taviem plāniem un vajadzībām. Vai Tev to vajag? Vai Tu vēlies būt spēļmantiņa cita rokās? Esi pati noteicēja par savu dzīvi un neļauj nevienam ap Tevi slaucīt kājas! Savāc savas pašcieņas drupačas un izsvītro šo cilvēku no savas dzīves uz visiem laikiem.
03.05.2013 12:50 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Es piekrītu Beibe. Marta, ka viņš ar draugiem ierēc par samīlējušos skuķi, kurš skries pakaļ pēc pirmā svilpiena, kad viņam uznāks gribulis, bet nevienas citas (foršākas) meičas nebūs, ko pasaukt.

Es arī piekrītu. Principā meitenes te ja visu pateica - čalis vienkārši ņirgājās, nav jums nekādu attiecību, beidz viņam zvanīt un rakstīt, neatsaucies uz viņa ''aicinājumiem'' satikties, ja atkal negribi palikt muļķes lomā.
03.05.2013 12:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits