Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Filmas

 
Reitings 313
Reģ: 11.04.2013
Sodien skatoties filmu,aizdomājos pa to kāda žandra filmas man īsti patīk,un secinājums ir tāds ka man no katras pa kādai filmai patīk....
Piemēram,pašlaik iecienītākās man ir
Kill Bill
A Haunted House
Hansel&Gretel get baked
Project.X
Savages
Alice.In.Wonderland
Ronal the Barbarian
Smiley

Un ta rodas jautājums,kuras filmas jums pātīk?
02.05.2013 11:43 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Pēdējā laikā esmu kritusi uz Di Kaprio filmām-talantīgs aktieris.
Vēl patīk visādas fantastikas, trilleri, detektīvi un visas Tarantino filmas. Vsp daudz filmas patik. Ja sākšu uzskaitīt, neapstāšos :D
02.05.2013 11:48 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Man laikam visvairāk patīk šausmenes un komēdijas.Dažreiz arī fantastika.
02.05.2013 11:51 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Patīk drāmas un vieglas romantiskās filmas. Ja attiecīgs noskaņojums - filmas par jauniešiem vai kāds asa sižeta trilleris ( ne tāds klasisks bojeviks, bet vairāk spriedze, negaidīti sižeta pavērsieni, piemēram, The Call vai When stranger calls).
02.05.2013 11:56 |
 
Reitings 266
Reģ: 04.03.2013
Ehh, vakar miljono reizi noskatījos Forrest Gump.. Jāāāā, es MĪLU Tomu Henku! :p
Man patīk filmas, kur ir dinamika un notikumi nav prognozējami. Vislabāk laikam komēdijas (bet ne saštancētas pēc viena veida, kur visi joki truli atkārtojas) un trilleri/asa sižeta/spriedzes, arī fantastika. :)
Bet tā daudz filmu aktieru dēļ izvēlos. :p
02.05.2013 12:04 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ļoti patīk psiholoģiskas drāmas, kur ir spriedzīte, piemēram, "Panic Room" ar Džodiju Fosteri, "The Game" ar Maiklu Duglasu, "The River Wild" ar Merilu Strīpu, utt.
Proootams, romantiskās filmas kā Medisonas apgabala tilti, The Notebook, If Only, utt.

Un, protams, komēdijas - Džims Kerijs, Bens Stillers, utt.
02.05.2013 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 4588
Reģ: 29.01.2009
Man patīk tās saucamās "mind fuck", jo tās ir ar pēcgaršu, (Shutter island, beautiful mind filmas, komēdijas un multenes (tādas, kā Ice age, madagaskara)
02.05.2013 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man patīk dažādas un vispār, vieglāk ir pateikt, kas nepatīk :D
Man patīk drāmas, labas spriedzes filmas, filmas, kurās ir mazliet mistikas un fantāzijas. Ja konkrētas filmas jāmin, tad patika American History X, The Believer, Third star, Cracks, The Prestige, Moonrise Kingdom, The king's speech...
Patīk dažas komēdijas(nepatīk tādas, kuras ir Hangover stila vai Amerikāņu pīrāga stila. Tādas man galīgi nešķiet smieklīgas).
Atslodzei patīk paskatīties kkādas vieglās filmas, bet tur es arī esmu izvēlīga :D
Patiesībā, es vairāk filmas izvēlos pēc aktieriem vai sižeta apraksta. Piemēram, ja filmā spēlēs Di Kaprio, Kidmena, Vinsleta, Hopkinss vai vēl kāds no aktieriem, kas man patīk, es visticamāk, to filmu noskatīšos pat ja tā būs šausmene(parasti neskatos šausmenes). Vnk tāpēc, ka kāds no viņiem tur spēlē. Vispār, tas strādā arī pretējā virzienā - ja filmā ir kāds aktieris, kas man ļoti nepatīk...nu...nespēju es to filmu skatīties, vnk tāpēc, ka viņš tur ir un man traucē :D
02.05.2013 12:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits