Vai kādai ir bijis līdzīgi?

 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
Sveikas!

Situācija tāda,ka, ar vīru kopā esam 4 gadus, ir 2 bērni. Viss bija labi, protams,savs kašķitis jau bija, bet vienmēr ātri izlīgām. Vienu dienu vīrs paziņoja,ka viņam esot apdzišusas jūtas un ka viņš vēlas padzīvot atsevišķi un apdomāt dzīvi. Tā arī notika, ļāvu viņam aiziet. Viņš noīrēja dzīvokli. Ir pagājušas nu jau 3 nedēļas, bet atpakaļ viņš vēl nenāk. Atnāk šad tad pie bērniem vai mašīnai pakaļ(jo tā ir pie manis,sakarā ar to,ka man bērni jāvadā). Es zinu,kur viņš dzīvo, esmu apciemojusi viņu, nekas neliecina par citu sievieti. Pa naktīm viņš strādā un pa dienām guļ. Šobrīd ir tā,ka viņš man zvēr,ka naks mājās, bet lai dodu viņam vēl mēnesi laika. Vienu dienu viņš man saka, ka nāks un ka mīl, citu dienu,ka tomēr nenāks un nemīl. Nesaprotu,ko man domāt. Viņš mani lūdz nesazināties ar viņu kādu nedēļu,lai viņš paspētu sailgoties. Ko jus par so visu domājat? Atvainojos,ka neskaidri sarakstīju, uzdodiet vēl papildjautājumus,ja nepieciešams,atbildēšu. Es viņu mīlu un nezinu,ko darīt, ļoti pārdzīvoju, lietoju antidepresantus,ko ārsts man izrakstīja, nezinu,kā tikt šim visam pāri. Kad jautāju viņam iemeslus šim visam, vins saka, ka vaina neesot maniii, bet vinaa.
01.05.2013 23:14 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tak lai saka ko grib.


Муж читает сообщение от жены: "Ушла, куда послал. Веду себя, как назвал. И почему я тебя раньше не слушала?
04.05.2013 14:43 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
nu jā, ieteikums "šķiries" ir 80% cosmo diskusiju. manuprāt, jāšķiras ir tad, kad vismaz pus gadu - gadu nav sanācis nekādā veidā uzlabot attiecības. šķirties uzreiz vajag tad, ja ir vai draud būt vardarbība.

varbūt pēc nedēļas vīrietis būs visu kartīgi apdomājis, un abi varēs atrast kompromisu...

p.s. tām, kuras iesaka šķirties, pilnīgi iespējams arī ir attiecību problēmas, kas viņām nešķiet nekas traģisks, bet citas viņām ieteitku šķirties šo problēmu dēļ...
04.05.2013 14:52 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
man šķiet vīrietim bija ērta dzīve pie tevis----tu gatavoji,mazgāji ,biji kā kalpone vīram,,,,a tas kā kungs nevar neekko pagatavot,,,lai paiet gads,pussgads ,un redzēsi situācīju ,kā sanāks viss...
04.05.2013 14:57 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tā arī notika, ļāvu viņam aiziet. Viņš noīrēja dzīvokli. Ir pagājušas nu jau 3 nedēļas, bet atpakaļ viņš vēl nenāk.
Palasi arī pārējo ko stasta autore. Mna nu neliekas ka tādu attiecibu dēl un attieksmes ir verts cinities. Labak dzivot sev. Tas kas te gatavas tada situacija būtu cīnīties, maz ir sava dzive labas ,veselīgas skaisats attiecibas piedzivojušas? Nu nav to vīŗiešu maz uz pasaules, nav...:)
04.05.2013 14:59 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
Es nevarēšu tik ātri uzsākt jaunas attiecības,lai tiktu pāri pirmajam puisim, man pagāja 5 gadi. Zinu,ka šeit būs tāpat vai vēl trakāk... Netikšu ilgi tam pāri. Es cilvēkam ļoti piekeros, negribu atkal uzsaakt attieciibas un atgriezties peec paaris gadiem vai aatraak sajaa pasaa forumaa ar liidziigu diskusiju:D
04.05.2013 15:07 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Uzrakstiiju veel paldies par taam labajaam lietaam,ko vins man devis pa tiem gadiem un ka palaizu vinu pa labam bez naida un veelmes ko ieriebt,lai par to neuztraucas.

Cik jums tur gadi, ka attiecības pārtrauc ar SMS starpniecību?
04.05.2013 15:09 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
vanila un beibe.marta-savaadaak nevareeja. kad kaut kas nebija izdariits, vins visu laiku stresoja un aardiijaas, draudeeja,ka buus jaameklee cita sieva,kas to varees izdariit,ja jau es nevaru-tas gan bija jokojot,bet nu dzirdeeju no vina to biezi. pie friziera pat nevareeju izskriet,peec stundas jau zvana un aardas,kaapeec nav eest atstaats,ka naakamreiz es nekur netiksu.


veel sodien vins man teica,ka es vinu esmu apkalpojusi visur kaa mazu beernu,ka vinam pasam nekas nebija jaadara...



Nu es nekad necīnītos par šādām te attiecībām. Par cik esmu egosite, man patīk ka mani mīl un ciena. Pietiekami vīriešu uz pasaules lai neturētos vienās lētās biksēs . Žēl to meitenu kas par ko tadu te iesaka cīnīties. Tiešām neticat ka jus kads varetu mīlēt? Jums tik slikta ta dzīves un attiecību pieredze????
04.05.2013 15:14 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
Aija, vinam ir 30, bet kas man cits atliek,ja vins pa telefonu ar mani nerunaa, vins saka-ja tu runaasi par attieciibaam, es uzreiz lieku nost.
04.05.2013 15:15 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Kubiete,paldies par padomiem, noteikti izmēģināšu, tik,kā jau teicu vakar mammai - ja es tagad saiešos ar citu, viņš to uzzinās, un pēc tam man teiks - es taču gribēju nākt atpakaļ, bet Tu mauka, pie cita aizskrēji. Tad atkal būs man kreņķis,ka pati esmu vainīga.
____________________________________
Ieva! Nu, iedod viņam to laiku, tikai novienojies ar viņu KONKRĒTI, pēc cik ilga laika Tu vari uzskatīt, ka jums vairs nekā nebūs. Lai Tev nebūtu mūžīga neskaidrība par to, būs vai nebūs un lai viņš zinātu, līdz kuram brīdim viņam ar sevi ir jātiek galā un pēc kura momenta viņam vienkārši nebūs nekādu morālu tiesību Tev jebko pārmest. Saku vēlreiz, mums vīriešiem reizēm ir nepieciešams kādu laiku pabūt vieniem, lai sakārtotu domas un 30 gadi ir tieši tas moments, kad dzīvē notiek iepriekš nepieredzētas lietas. Ja esi pārliecināta, ka citas viņam nav, tad par procentiem 99 varu teikt, ka puisis tik tiešām domā.
04.05.2013 15:16 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Iemesls,kaadeel vinam esot apdzisusas juutas - es neesot bijusi pietiekami paklausiiga. vinam vajagot sievieti,kas 100 procentiigi vinam pakļaušoties.
Šis vispār vāks. Nu dāmas kas dēļ ka tada būtu gatavs cīhnīties un vecis uz ceļiem rāpot, jus sevi tik ļoti nemīlat?
04.05.2013 15:16 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
Kubiete, es jau vinu esmu atlaidusi,to vinam arii pateicu, un nekontakteejos ar vinu,mammai arii pateicu,ka es neko par vinu negribu dzirdeet,ja arii ko saklausa,lai man nestaasta nemaz. Bet es vienalga loti paardziivoju un veeleetos,lai vins pats mani uzmeklee un censas ko labot...
04.05.2013 15:19 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Protams ka šķirties nav viegli, bet dzīvo savai nakotnei. Gan atradisies vīrietsi ka smīles tevi un cienīs. Nu nav vīriešu trūkums uz pasaules, nav...Drīzāk otrādi.
04.05.2013 15:22 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Ja Tev viņš ir tuvs, - Kubieti neklausi!
04.05.2013 15:24 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
Kubiete, gan jau,protams, būs tāds vīrietis, bet, par cik man ir tendence ilgi sērot, tad ilgi vēl tādu nesatikšu, priekš kam man tam cilvēkam darīt pāri un izmantot par plāksteri. Kā jau teicu,pirmai milai tiku paari tik peec 5 gadiem.
04.05.2013 15:25 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Klaui viņa lūgumam. Esi verdzene


emesls,kaadeel vinam esot apdzisusas juutas - es neesot bijusi pietiekami paklausiiga. vinam vajagot sievieti,kas 100 procentiigi vinam pakļaušoties.
04.05.2013 15:25 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
kas man cits atliek,ja vins pa telefonu ar mani nerunaa, vins saka-ja tu runaasi par attieciibaam, es uzreiz lieku nost.

Visu mūžu neklusētu - sāktu vismaz runāt tad, kad no tiesas atnāktu pavēste uz tiesas sēdi par laulības šķiršanu un uzturlīudzekļu piedziņu :D
Ieva, saņemies. Tavi teksti izklausās it kā tu lasītu aizgājēja pēdējo gribu bērēs. Neesi lupata.
04.05.2013 15:26 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
Melns,paldies par padomiem. To,ka būtu cita, nedomāju, bet ko var zināt ar tiem vīriešiem:)
04.05.2013 15:27 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
Vienu dienu es vinam pajautaaju - vai tev ir cita? Vins atbildeeja - ja man buutu cita, es zinu,ka Tu vinu novaaktu, un es negribu,lai maniem beerniem maate seez cietumaa:D
04.05.2013 15:28 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
Aija, uzturlīdzekļus viņš maksā labprātīgi (man ir pieejama vina internetbanka un naudu driikstu nemt pati), un skirt lauliibu es pati veel neesmu moraali gatava.
04.05.2013 15:31 |
 
Reitings 55
Reģ: 10.03.2013
Man situacia bija loti lidziga, labu laiku nevareeju attapties no ta,ka zeme zem kajam pazuda.Divus gadus nevareju aizmirst,it ka uzsaku citas attiecibas pa to laiku, bet tapat prata bija vins. Pec divi gadi sanaca saieties atkal kopa, un bija prieks sasoditi liels, lidz mirklim,kad sapratu,ka man tas NAV vajadzigs.Pagaja pusotrs gads un aizgaju pati. Tagad attiecibas ir ar citu cilveku, ar kuru it ka viss tas pats, paedis un tirs vienmer ir, bet atskiriba ir tada,ka to,ko daru vins tik tiesam noverte. Lai gan visu daru vina laba, bet taja pat laika jutos ka karaliene
! Padoma vai tev vajag cilveku blakus,kas Tevi nenoverte!
P.S. Un berns man ari ir! Tas galigi nav iemesls palikt kopa ar otru.Negribu radit savam bernam gimenes modeli,kur vecaki viens otru neciena vai pat nicina.
04.05.2013 15:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits