Kāzu dāvana

 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Sveikas :)
Drīzumā jādodas uz kāzām un jautājums par dāvanu ir kļuvis aktuāls. Precīzāk, ielūgumā norādīts, ka jaunais pāris grib dāvanu saņemt aploksnē. Varbūt jums ir kādas idejas no personīgās pieredzes kā interesanti esat saiņojušas naudiņu. Google un dažnedažādas lapas krustu šķērsu izstaigātas, bet nekas īsti nav iekritis acīs.
29.04.2013 13:46 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
es uztaisīju foršus CD vāciņus (lai diskā kāzu bildes var smuki sarakstīt un glabā) un tajā CD kastītē naudiņu ieliku
29.04.2013 17:58 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mums šogad jādodas uz divām kāzām.
Pašlaik ir 2 idejas kā pasniegt naudu:
Rāmīti ielikt, piemēram 70 latus pa 10 latu banknotēm un salocīt un salikt banknotes tā, ka izskatās kā miljons lati (no pirmā desmitnieka lai redz '1', no pārējiem '0') un klāt pierakstīt kādu jautru padomu, kā iztērēt uzdāvināto "miljonu".

Otrs variants ir šāds:


Katrā kastītē iekšā rožu ziedlapiņas un naudiņa
29.04.2013 20:23 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
es samainiju naudu pa 5ls un katru pieciti satinu tuutinjaa kopaa ar krasainu lapinju un uz katras lapinjas bij kaads skaists dzives novelejums, aptinu ar lentiti:) un smukaa kastiitee sakartoju to visu.

man ar liekas,ka forshak naudu ir davinat kaadaa skaistaa veidaa,nevis vnk aploksnee.
29.04.2013 20:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Neredzu jēgu šumēties. Pašai vieglāk uzdāvināt naudu, nekā domat, ko uzdāvināt. Ok, ja cilvēki dod izvēli nauda VAI dāvana (+ vēl pasaka, kas tieši ir vajadzīgs), tad ok. Ja nē, tad arī negādīsies uzdāvināt nevajadzīgu lietu kā te jau pieminēja, ka mammai bija sadāvināti visādi štrunti, kas atpūšas vasarnīcā. Diez vai tā ir riktīga piemiņa.

Nebūtu sajūsmā, ja man uzdāvinātu to summu ar 1 Ls vai 2 Ls monētām vai Zimbabves dolāros. Varbūt smieklīgi un oriģināli, bet ne jau tiem, kas būs pēc tam skraidīt un mainīt
29.04.2013 21:32 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu, ka laba dāvana ir nauda, kas skaisti iesaiņota nevis vnk. ielikta aploksnē, bet, vēlams, papīra banknotēs. Protams, ir skaistas padarīšanas ar melnajām kapeikām, vienlatniekiem, bet ļoti nepraktiski. Nav teikts, ka par to naudu obligāti apmaksā kāzas, parasti sadāvināto naudiņu izmanto citiem mērķiem, kādi nu kuram ir. Ja arī apmaksā kāzas - kas tur slikts, ka pašiem nepietika tik daudz naudiņas, bet apprecēties ļoti gribējās? Lai jau. :)
Varbūt tāpēc, ka pati praktiska, arī man patīk saņemt un dāvināt pēc iespējas dāvanas ar pielietojumu, lai nav kārtējais štruntiņš plauktā iemests, ja vien cilvēks nav kolekcionārs un par tādam lietām priecājas.
29.04.2013 22:17 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
laikam man uzdávínája naudu visoriginálákajá veidá :D kjiegelí- mums pasniedza sarkano kjiegeli :D tajá ieprieksh bija izurbts caurums, tajá ielikta mini stikla pudele ar naudinju, plus spíduminji, un caurums aizliets ar cementu :D super! ká més nákamajá vakará méginájám to kiegeli dabút valjá! bilde - procesá -

otra dávana ar iesainjotu naudu bija- fotorámis, un stúrí naudinja. rámí tagad kázu bilde stáv.


ielúgumá rakstíju, ka labáká dávana músu svétkos bús júsu klátbútne, jo més nevéléjámies dávanas. bet tápat visi viesi mums kaut ko uzdávinája!
nepatík varianti, kad raksta, ka gaidam naudu! zinu arí pári, kas naktí skaitíja naudu :D nekáda seksa kázu naktí, galvenais naudu saskaitít :D un vél viens páris rékinája, ka kázas atmaksásies, bet, vinjiem diemzhél sadávinája daudz mazák, neká bija izrékinájushi...

varianti ar dávanu sarakstu vispár liekas sviests! kázas tachu nav veids, ká tikt pie károtá, neviens jums neko nav parádá. dávina ko vélas, var atljauties!
29.04.2013 23:33 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Mis Take, man patīk jūsu ieraksts ielūgumos.
Tāda sajūta, ka gaida galvenokārt viesus, nevis dāvanas, ir patīkama. :)

Es vispār uzskatu, ka kāzas pašas par sevi ir izdevumi gan viesiem, gan jaunajam pārim. Viesiem - apģērbs, frizūra, ceļa izdevumi, dāvana.
30.04.2013 09:12 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Mēs ielūgumā ierakstījām - JA vēlaties pāri jaunajā dzīvē sveikt ar dāvaniņu, priecāsimies, ja to "iesaiņosiet" aploksnē.
Jo, sorry, ko mums labāk bija - sastādīt dāvanu sarakstu - gulta, piemaksa lielākam dzīvoklim?
Un ja reiz filozofējam.. ar savu dāvanu jūs ballīti uzsaucat, palīdzat kredītu nomaksāt vai liekas servīzes sapērkat.. KĀDA STARPĪBA? Tā tāpat ir manta vai pakalpojums, ko jaunais pāris izmantos, lai uzlabotu savu dzīvi. Neredzu negatīvu atšķirību tam, vai tiek uzdāvināta nauda vai halātu komplekts abiem, situācijā, ja abi jaunajam pārim nepieciešami. Toties ir atšķirība, vai uzdāvina naudu/dāvanu karti vai tos halātus, ja jaunais pāris vienu no tiem variantiem nevēlas... Un pat ja par to naudu tiek nomaksātas kāzas... cik procentuāli, jūsuprāt, tradicionālās kāzas ir domātas pašiem jaunajiem? Tas ir pasākums/tusiņš viesiem, radiem, draugiem. Jaunais pāris pirms tam mēnešiem plāno - jā, savu lielo dienu, bet kurā tiksiet izklaidēti, pabaroti, piedzirdīti, izguldīti JŪS - VIESI! Ja nav vēlmes šādā pasākumā piedalīties, un, zinot pāra iespējas, vajadzības gadījumā ar dāvanu atbalstīt, tak neejiet vai vienkārši - dāviniet to, ko gribat un domājat, ka varētu jaunajiem noderēt! :)
30.04.2013 11:51 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Es uzskatu, ka ja jaunais pāris grib "aploksni", tad tieši to tas arī nozīmē - naudu, kas ir nepieciešama tērēšanai, nevis "māksliniecisko izvirtību"

+
30.04.2013 11:56 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
nu domāju, ka tiešām nepieklājīgi ir prasīt naudu ( kā arī jebkuru citu dāvanu). pāriem , kuri gadiem dzīvo kopā , loģiski , ka saimniecībai viss jau ir. bet nu viesis , kurš vēlēsies pats pajautās , ko pāris vēlētos dāvanā. kas nepajutās, tie paši izvēlēsies dāvanu. kāzās jau svarīgakā nav dāvana, bet gan cilvēks , kurš atnācis viesos. manis pec man var tikai puķes arī uzdāvināt
30.04.2013 12:00 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Ja es precētos, tad es visvairāk priecātos par naudu, ja godīgi. Tāpat arī dzimšanas dienās izlaidumos vai jebkuros citos svētkos ;)
30.04.2013 12:05 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2009
Varu iesaiņot ēdamajā aploksnē ar pāru ēdamo foto. Skat vairāk šeit: http://apedfoto.lv
03.05.2013 18:35 |
 
Reitings 28
Reģ: 08.10.2013
Apēd Foto ir pirmā vieta Latvijā, kur var iegādāties ēdamās fotogrāfijas un esam vienīgais uzņēmums pasaulē, kas piedāvā ēdamās pastkartes un ēdamās baltās šokolādes fotogrāfijas. Mēs esam viens no retajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā A3 formāta ēdamās fotogrāfijas.
Piegāde Latvijā un visā pasaulē, piegādājam ar Latvijas Pasta starpniecību un Post24 vai Pasta Staciju, super steidzamos gadījumos piegādājam ar Daugavpils-Rīga ekspresi 4 stundu laikā.
Vairāk par mums: http://apedfoto.lv, Facebook: apedfoto, tel. 28661348, e-pasts: [email protected]
21.01.2014 14:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits