Draud mani nosist

 
Reitings 22
Reģ: 16.01.2013
bijušais man draud,,,esam šķirti piecus mēnešus, vakar pirmo reizi satiku viņu. zinot kāds viņš ir, man ir pamats baidīties, vai policijā ir jēga griezties?? Lūdzu iesakiet.
28.04.2013 12:19 |
 
Reitings 22
Reģ: 16.01.2013
Navigator, lieta tāda, ka man BIJA sms un vēstules draugos ar draudiem,kad tikko izšķīrāmies. Bet laiks pagāja un es izdzēsu visu, nevarēju iedomāties, ka pēc pieciem mēnešiem būšu atpakaļ ellē. Un viņu neviens nevar pārmācīt. :( rīt iešu uz policiju, uzzināšu kas un kā.
28.04.2013 16:19 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.04.2013
​​Es pelnu naudu šeit - http://www.moneystrategy.info/Sojec/,
iesaku arī Tev, tas nav grūti un ir diezgan ienesīgi ;)
28.04.2013 16:38 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
musu LV menti neko nedariis -peec savas pieredzes saku.Straadaa vini tikai tad kad ir jau nosists kaads..;)
28.04.2013 16:42 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Jā, bet kāpēc viņš tev draud? Deļ tā, ka izšķīrāties?
28.04.2013 16:46 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Liktos dīvaini, ka cilvēks veselus 5 mēnešu neliekas mierā deļ šķiršanās.
28.04.2013 16:47 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
varbūt var izdzēstās vēstules atjaunot?
28.04.2013 16:47 |
 
Reitings 314
Reģ: 18.12.2012
Kaut kad sen vai nu Bez Tabu vai kur citur rādīja sižetu, kur meiteni viņas bijušais izvaroja (pakļauties piespieda, draudot ar nazi). Kad viņa aizgāju pie poličiem, tie vispār neko nedarīja, tikai pateica, ka - kas zin, kādas nu kuriem seksuālās lomu spēles. Gan jau, ka viņai pašai patika.


Ārprāts.
Ko tur brīnīties, ka policijai ir zems uzticības līmenis.

Autore, es apsvertu visus par un pret, pirms iešanas uz policiju. Ja tas saniknos to vīrieti vēl vairāk, tad varbūt no iešanas uz policiju būs vairāk mīnusu kā plusu.

Varbūt Tev ir iespēja nozust no viņa redzesloka uz kādu laiku? Varbūt pa šo laiku šis nomierināsies vai arī atradīs sev jaunu brūti. Bet nu jā, situācija neapskaužama.
28.04.2013 17:11 |
 
Reitings 22
Reģ: 16.01.2013
Jo viņš ir ļoti greizsirdīgs un vienkārši nedalec, ka cauri viss. un tapēc mani ienīst. es esmu tā ļaunā. Shak, tev neliktos tas dīvaini, ja Tu viņu pazītu. redzētu viņa izdarības un pazītu pēc rakstura.
28.04.2013 17:13 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
cerams, ka drīz viņš satiks kādu citu meiteni un liks tevi mierā (arī pats nomierināsies)...
28.04.2013 17:16 |
 
Reitings 14
Reģ: 28.04.2013
Runājot par draudiem - mans bijušais puisis man draudēja. Vērsos policijā. Iznākums? Viņu uzaicināja uz tikšanos & atsūtīja man vēstuli, ka pret viņu lieta nav ierosināta. Draudi gan labu laiku vēl nebeidzās, tomēr tikšanās ar policijas onkuļiem puisi mazliet iebiedēja.
28.04.2013 17:18 |
 
Reitings 22
Reģ: 16.01.2013
Liene. Tur tā lieta, domāju, ka būs vēl trakāk, ja rakstīšu iesniegumu. Bet ko man citu darīt? es nesaprotu,, staigāt katru dienu ar domu galvā , ka jebkurā brīdī varu [palikt bez zobiem un zilām acīm, vai vēl trakāk. es esmu izmisumā.visiem , kam prasu un saku,ka tā ir noticis, liekas,ka neviens nesaprot lietas nopietnību.jo vienīgi es viņu pazīstu tik labi, ka zinu,kas var notikt. visiem liekas,ka viņš tak neko man neizdarīs.IZDARĪS! viņs jau iepriekš ir citiem darījis pāri, un kā vēl.ko tas mainīs,ka es pazudīšu uz kādu laiku? tāpat pēc mēneša varu atkal satikt kkur viņu. neviena cita vecene viņu vienkārši negrib, ir bijušas dažas, bet vienalga neliek man mieru
28.04.2013 17:20 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Vairs nevar savākt kādus pierādījumus? Ja iepriekš sūtīja e-pastus, sms, - tagad vairs nevar savākt? Sliktākā gadījumā telefonsarunu ierakstīt? Tāpat jau tie nebūtu stipri pierādījumi, tomēr labāk, nekā nekas.
Vai, ja viņš klātienē draud (nāk uz ielas klāt un sola izsist zobus), tad kādus lieciniekus atrast?
28.04.2013 17:29 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
Ne vienmēr policijas attieksme ir tik vienaldzīga. Nesen pašai sanāca vērsties pēc palīdzības pie kārtības sargiem; pārkāpums gan nebija tik nopietns (toties cilvēks tāds, no kura der uzmanīties), visi bija atsaucīgi un saprotoši. Uzrakstīju iesniegumu, pēc tam man tika piekodināts zvanīt, tiklīdz atkārtojas līdzīgi gadījumi (nevis pretēji - netraucēt ar savām muļķībām). Pēc nedēļas saņēmu vēstuli par krimināllietas neuzsākšanu; nekāda lieta jau arī nebija mans mērķis. Manā gadījumā gan `apsūdzmajam` ciemošanās iecirknī ir teju tas pats, kas pārējiem vakariņu sviestmaize, bet es vismaz kaut ko pasāku, nevis sēdēju ar nolaistām ausīm un kājstarpī iežmiegtu ļipu.
Piekrītu ieteikumam par pierādījumu ievākšanu - telefonsarunas ieraksts, īsziņas un citas vēstis, kāds uzticams liecinieks.

Turies!
28.04.2013 17:36 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Kad nākamreiz satiec, ja ir iespēja, pamēģini kaut kādā veidā ierakstīt to sarunu ar telefonu. Tad uz policiju. Esmu bijusi līdzīgā situācijā, bet bijām jauni. Uzsita zilu aci, draudēja, lai nevienam nekā nesaku, savādāk būs vēl trakāk. Sākumā baidījos kādam teikt, bet, kad pateicu dažiem cilvēkiem, pats nobijās. Nožēloju, ka toreiz tētim tā arī nepateicu, no kā man tas zilums. It kā jau apsvēra iespēju, ka tas viņš, manuprāt, bet tā kā teicu, ka netīšām hokejā dabuju, tad neko vairāk neprasīja.
28.04.2013 17:45 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
snowy Ja tev ir bijušas draugiem.lv vēstules, es tavā vietā sazinātos ar draugiem.lv vadību, ar lūgumu atjaunot vestules, vai ietu uz policiju, lai caur to atjauno vēstules un ta tu iegūsi pierādījumus. Domāju, ka ja pati aiziesi uz draugiem lv biroju, uzrādīsi pasi, vai kā savādāk apliecināsi, ka esi tā profila īpašniece, viņi būs pretimnākoši, jo kas tik nav dzirdēts, ka tādējādi atklāj personīgos apvainojumus, draudus utt. Tas ir iespējams.
Zinu, jo draugs strādā līdzīgā jomā un ir iespējams atgriezt vecās vēstules, informāciju, kas liekas izdzēstas.

Par sms es nezinu vai ir iespējams atjaunot, bet vari dabūt no lmt vismaz izrakstus , kad tev ir sūtīts no konkrēta nr un maybē kautkādā datubāzē ir saglabājies.
Bet pat tie izraksti varētu pierādīt, to ,ka tavs miers tiek traucēts, no ta nr. puses.

Un visbeidzot, iegādājies sev sargu. Nopietni domājot, reālu miesassargu, vai nu suni, vai mājas signalizāciju, ja nav, vai palūdz ,lai kāds dzīvo ar tevi kopā kādu laiku, līdz liksies mierā, vai mainīsies interese.

Reāli, jo mazāk aizsargāta tu būsi, jo vieglāks mērķis tu liecies. Ja tu viņam parādisi ,ka tev nav bail, tad viņš var divreiz padomāt pirms ko uzsākt.

P.s. Ar policiju ir arī ta, ka ja cilvēkam ir kāda sodāmība bijusi, tad viņam uzreiz pievērš lielāku uzmanību.
28.04.2013 17:48 |
 
Reitings 972
Reģ: 18.02.2011
Nu es noteikti rakstītu iesniegumu, nevajag obligāti minēt lieciniekus, lai esat Jūs divi un miers. Arī, ja viņš sadusmosies vēl vairāk, tas būs tikai saķumā, pēc tam jau sapratīs ap ko tā lieta grozās, un baidīsies kaut ko izdarīt Tev, jo zinās, ka policijā stāv iesniegums. Noteikti ej uz policiju un nebaidies.
28.04.2013 17:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vai viņš nav vienkārši ar muti braucējs? Katrā ziņā izklausās izmisis.

Es nezinu kā ar policiju LV, bet es pēc līdzīgiem draudiem no pilnīga sveša garīgi atpalikuša agresīva tēviņa savā darba vietā, aizgāju uz policiju (irijā), ierakstīja manis teikto gan video, gan audio formātā, parakstīju arī papīrus un vēl 2 nedēļas gar manu darba vietu regulāri papildus patrulēja garda. Par laimi ātri mainīju darbu jo nespēju vairs normāli tur strādāt.
28.04.2013 18:52 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nupat parunāju ar dažiem paziņām, gribas teikt, ka jūs daudz par daudz pārspīlējat par Lv mentu darbu. Nav viņi ne tādi briesmiņi, ne slinķi. Te dažām personām ir pieredze un policija bez kavēešanās pastrādāja tā, ka cepuri nost.
28.04.2013 18:55 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Piezvani tam džekam pati un pie reizes ieraksti sarunu. Sāc ar jautājumu - kāpēc tu man draudi? Nu kaut kā tā.
28.04.2013 18:56 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Gadu atpakaļ rakstīju iesniegumu, jo EX arī terorizēja ar draudiem, zvaniem un SMS... Kad uzzināja, ka eju prom no viņa, pat aiz matiem mani slīcināja vannā, lai uzzinātu iemeslus utt.... Zvanījās un gāja pie manas mammas uz darbu, brāli un māsu centās noskaņot pret mani. Atceros, ka dr.lv pat bija izveidojis profilu ar manu foto, manu tel.nr., ka sniedzu seksuāla rakstura pakalpojumus. Fūūū, pat negribas to visu murgojumu atcerēties. Saņēmu atteikumu ierosināt krimināllietu un VISS.
28.04.2013 19:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits