sestdienas vakars... :)

 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
pēc labi pastrādātas dienas nu jau pašas dārzā sēžu pie cosmo kokteilīša un ūdenspīpes...

kāds jums vakars dāmas?? :)
27.04.2013 21:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es tagad esmu Hawaii salaas-tiesi tajaa lielaa,kura saucas Hawaii-Konaa!Otraa pusee saucas Hilo-tur vairaak lieti,taads vairaak dzunglu iespaids!No Kalifornijas ir 5 stundu lidojums .Buusu 3 nedeelas-tas tiesaam lieliski!:)
28.04.2013 00:48 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Priecaasimies par to cilveeku ,kuram ir taa kaarotaa lieta!Tas laikam ir kaut kas ,ko esmu iemaaciijusies svesumaa-priecaaties par citu veiksmi,maacities no siem cilveekiem,ieguut kaut ko pozitiivu no viniem-gariigi.


Es tieši par šo vairāk priecājos.:)ka cilvēkiem ir tas, tas, kad viņus dara laimīgus. :) Es apzinos, ka netikšu kaut kur kur gribu tuvākos gadus, bet man tad nrliedz priecāties par cilvēkiem,kas dara un ir iespējas darīt ko grib, es nesūdzos, bet dzivoju cik man līdzekļi ļauj un savos sapņos redzu, ka esmu havaju salās vai esmu kaut kur Amerikā, mana un puiša sapņu zeme or Kanāda. M ir galvenais, lai visi ir laimīgi, bet nepatīk kari, terora akti.
28.04.2013 00:49 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Vispār mana tante dzīvo Čikāgā un bieži vien aicina ciemos, tā gribās, bet kaut kad jau aizbrukšu, jet tgd diemžēl līdzekļi ierobežoti, bet noteikti doma turp aizbraukt.:)
28.04.2013 00:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Laikam visur ir mazliet traki!Tagad loti jaadomaa uz kurieni braucam atpuusties drosi nav nekur!Skaidrs ir viens pasaule mainaas un loti strauji.
Mana radiniece vakar staastiija ,ka satikusi vienu loti "speeciigu" cilveeku,vienu no komjuuteru guru,kurs teicis,ka tiesi taapeec paarceelies uz dziivi Hawaii,lai buutu nost no cilveekiem un visaam taam sausmaam!Te jau arii ir cunaami (veel nesen bija-laikam pagaajusaa gadaa ,ja pareizi atminos)Tomeer tas ir kas cits,kaa apsaudes...Sie Speeciigie cilveeki parasti dziivo loti taalu no visa-viniem protams ir savi pavaari,kalpotaaji utt!Man tik loti gribaas redzeet ko taadu dziivee,tas ir pavisam kas cits kaa filmaa!
Es zinu vienu Cosmo daliibnieci,kura dosies driiz uz Kannu fetivaalu!Es vienmer dziivoju liidzi vinas interesantajaam veestuleem,kuras adreseetas man!Priecaajos par so jauno sievieti,kura ir sasniegusi tik daudz ,saliidzinosi agri!Kaadeiz domaaju-vai nav vienalga ,kaadaa celaa-pasas speekiem,vai aprecot situeetu viirieti?Galvenais tacu ir iznaakums!Ir arii taadi cilveeki ,kuriem nemaz visu to nevajag ,un arii labi...Katraa zinaa teiksu vienu-pozitiiva energija darbojas loti speeciigi muusu labaa-iespaido muus loti veseliigi.:)Galvenais nekad nevajag iecikleeties domaas-ar mani tas nekad nenotiks!
28.04.2013 01:17 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Eju maajaas no darba,draugs sagaidiis ar lazanju.mmm.
Taa kaa eediishu veel tgd nakts viduu. ;D
Peec darba paseedeeju ar koleegji baaraa,taa forshi.
Riit uz darbu,shodien knapi nostraadaaju,jo atkal uznaaca migreena. ;(
28.04.2013 01:52 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
tikko sapratu, ka man ir vārda diena :D tagad cepu šokolādes kēksu un izskatās, ka vakars ieilgsies.
28.04.2013 01:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits