Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

izbraukšanas atļauja.

 
Reitings 289
Reģ: 22.04.2012
Tātad - atrodos Anglijā un man 6. maij beidzās pasei derīguma termiņš tachu 22 jūnijā ir ieplānots doties uz latviju.

Nevaru sazvanīt Latvijas vēstiencību Londonā jo nepārtraukti numurs skaitās aizņemts, mēģinu jau kādu 3šo nedēļu. Mājas lapā ir raksīts ka var šūtīt e-pastu bet tajā pašā laikā norādīts ka atbildēs no 5-30 dienām. Tas neder.

Tātad lai mazliet nomāktu uztraukumu jautāšu šeit -

Pasi man droši vien nepaspēs uztaisīt līdz jūnija beigām jo sūtīšana vien var aizņemt 6 dienas nemaz nerunājot ka rindas esot trī mēneši uz priekšu. tapēc domāju, ka man izdevīgāk būtu saņemt izbraukšanas atļauju un pasi uztaisīt Latvijā.

Vai šeit ir kāda kura var izskaidrot kā darbojās izbraukšanas atļauja - vai man no sākuma jāpērk biļete un tad viņiem jāsaka, ka man vajag izbraukšanas atļauju uz tieši to datumu, vai viņa darbojas kautkādā terminā līdz 30 dienām apmēram ?

un taisot biļetēm online cheking - kas man jānorādak āsavas personības apliecinājumu ? ka es uzrādīšu pasi vai arī tur notiek kautkā savādak.

Būtu lieiski, ja būtu kāda zinoša.

P.S Iztiksim bez nosodījumiem, parto kā nepadomāju par to ātrāk.
23.04.2013 21:19 |
 
Reitings 289
Reģ: 22.04.2012
o sūtīšana vien var aizņemt 6 dienas nemaz nerunājot ka rindas esot trī mēneši uz priekšu.


Nevis 6 dienas bet nedēļas.
23.04.2013 21:20 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Trīs nedēļas būtu jau 21 diena, vajadzēja uzreiz rakstīt.
23.04.2013 21:25 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Tā nav nekāda izbraukšanas atļauja, bet atgriešanās apliecība.
Palasi te, arī to, kādi dokumenti nepieciešami: http://www.mfa.gov.lv/lv/london/konsulara-informacija/atgriesanas-apliecibas/
Avio biļetes nav nepieciešamas.
23.04.2013 21:29 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Man arī bija problēmas sazvanīt vēstniecību,bet es to darīju nonstopā,kā nometu klausuli,tā zvanīju atkal.
Izbraukšanas atļauju tev izsniegs tajā pašā dienā(ja nemaldos bildes vien pašai vajag),tā der tāpat kā pase un vari pirkt biļeti ar to. Latvijā tev to savāks pasu daļā. :)
23.04.2013 21:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits