kakeniite:(

 
Reitings 221
Reģ: 03.05.2011
sveikas:)
veršos pec padomiem,pieredzēm:)
tā nu sanācis ka pec visiem ģimenes runcīšiem man pirmo reizi ir kaķenīte un nu pienacis viņas "kritiskais" vecums kad viņai pavasaris galvā un dabiskie instinkti lauzas jeb respektīvi viņa meklējas:(

tām kuram ir kaķenītes-cik ilgi viņām tas ilgst?dienas,nedēļas?
muļķīgi skanēs bet varbūt ir kāds veids kā viņām palīdzēt(atskait°ot runcīšus:D)
22.04.2013 23:26 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
mans svaigi sterilizēts. kaut kāda februārī laikam. gads vēl nav, bet nu tāds kuilis. riktīgs lauku runcis.
23.04.2013 15:29 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tabletes un potes ir 100% garantēts ceļš uz audzējiem.Tā 16gadīgā kaķene 100% nomirs ar vēzi,nevis mierīgi savā gultiņā aizmigs.



būšu ļoti netaktiska un mani tagad bez sāls apēdīs par rupjību, bet pati drusku padomā, pirms mētāties ar tādiem apgalvojumiem. Kaut tu pati 100% nomirtu ar vēzi par tādiem vārdiem :P
zini vispār, ka daudzi kaķi nemaz nenodzīvo līdz tiem 16 gadiem?
23.04.2013 15:35 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man vēl viena kaķene, kas martā sterilizēta, apaļa arī pirms tam bija, bet nevar teikt, ka resna, toties pēc sterilizācijas visu laiku cilvēkus prasās, ja dzird, ka kāds runā pa māju un viņa viena istabā, tad taisa vaļā durvis un nāk lamāties. :D
23.04.2013 15:36 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Muļķības par palikšanu resniem! Resns paliek no nekā nedarīšanas un nepiemērotas barības. Vai arī no kādas citas kaites, ar sterilizēšanu tam nav nekāda sakara. Man ir 3 gadus jauns runcis, kurš tika kastrēts pusgada vecumā. Vēl ne reizi nav pārsniedzis 5 kg. Mammai ir divi kastrēti runči un kaķene - nevienam sterilizēšanas dēļ nav liekā svara. Kaķene palika resna tikai tad, kad tika ārstēta ar hormoniem, jo viņai atklāja nieru mazspēju.
Patversmes un pagaidu mājas pilnas ar sterilizētiem kaķiem, jo nesterilizētus adopcijai nedod - nav viņi resni!
23.04.2013 15:36 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
man mājās ir pussiāmiete, sterilizēta agrā vecuma , pirms instinkti deva par sevi zināt . Nekādu problēmu - dibenu nevienam negriež , negaudo un no mājām necenšas aizšmaukt :D . Bija resna , bet tikai tāpēc, ka puiša māte savā laikā bija pārbarojusi . kad kaķene pargāja pie mums, mudīgi notievēja un pat raksturs mainījās uz labo pusi.

Kaimiņi uzticēja savu runci pieskatīt, tas ir sterilizēts vēlāk un vakar nolēca no balkona , kādu stundu medījām pa krūmiem . šis arī ir resns, bet tapēc, ka šim arī saimnieki īpaši nepārdomā pie viņa veselības - bļoda tukša-značit mincīti vajag pabarot un nekas , ka tik apaļs , ka pats sev asti knapi var nomazgāt :D
23.04.2013 15:43 |
 
Reitings 221
Reģ: 03.05.2011
nu mums vina slaida ir un domaju ka pec sterilizaacijas arii paliks t'aada pati:)

biju iegaajusi vetkliinika,tur vii stastiija ka janogaida mums ir taas dazas dienas kad vina beigs mekleeties un javed sterilizeet,jo peec 3 nedelaam vina saaks atkal nurdeet un prasiities

bet nu par taam zaaliiteem ir ta ka esot tikai tas hormone,bet nu tas noteikti vinai 100% nedosu,jo draudzene savai kakenei deva un tad kad vini veda vinu sterilizeet tad atklaajaas ka bija jau audzeeji sametusies un knapi uzspeeja:(
tad nu domaju ka drosaak ir muusu minciisiem veikts sterilizaaciju/kastreet nekaa barot vinus ar hormoniem kas boja to sistemu vairaak
gluzi tapat kaa mums sievietem:)

bet paldies meitenes par padomiem,vediisim nakam nedel veikt operaaciju,drosvien staigaasu stresaina un noraudajusies par vinu:D esmu looti emocionaala sakaraa ar zveeriniem,iipasi manejo:D

attvainojos par par to ka nav man garumziimes un izliidzos ar dubultburtiem,bet nespeeju te atkost kaa dabuut:D
25.04.2013 17:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits