Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Horoskops un raksturs

 
10 gadi
Reitings 1029
Reģ: 29.01.2009
Ko Jūs varētu pateikt pateikt pa horoskopu zīmēm un to raksturu...

Es, piemēram, esmu strēlnieks. Esmu labestīga, enerģiska, izpalīdzīga. Un bieži manu izpalīdzību izmanto.
Pie mīnusiem varētu minēt, ka esmu mazliet privātīpašnieciska, spītīga un karstasinīga/spontāna. Man nepatīk, ka man māca kā dzīvot vai liek kaut ko darīt. Jā, jā, bet tik un tā izdarīšu pa savam.

Par svariem - zinu, ka ļoti neciešami cilvēki, viņu svārstīšanās un neizlēmība ir neciešama. Vienā brīdī var pateikt vienu, jau citā - pilnīgi pretēju viedokli.
20.04.2013 20:19 |
 
10 gadi
Reitings 1029
Reģ: 29.01.2009
:)
20.04.2013 20:20 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Vai, cik jauks kompliments - esmu neciešama :D Bet viedokli gan es nemēdzu tā pēkšņi mainīt. Jā, esmu neizlēmīga, bet tas vairāk attiecas uz "ko darīt?", nevis skatījumu uz lietām.
20.04.2013 20:27 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
viņu svārstīšanās un neizlēmība ir neciešama. Vienā brīdī var pateikt vienu, jau citā - pilnīgi pretēju viedokli.

Nav tā, ka neciešami, bet nedaudz kaitinoši. Piekrītu šai svaru iezīmei :)
20.04.2013 20:29 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Starp citu, tā lapa ,ko tikko ieliku ir baaaigi labā. Daudz un sīki viss aprakstīts.
Es,diemžēl, esmu tipiska zivs! :D
20.04.2013 20:29 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Esmu vērsis - it kā visos horoskopos rakstīts, ka stabila, nosvērta utt, bet par mani galīgi garām - esmu ļoti, ļoti neizlēmīga. Jūs pat nevarat iedomāties, cik ļoti :D
Bet citādi šķiet, ka esmu sirsnīga, patīk taisnība visur un vienmēr, nerunāju aplinkus, bet visu pasaku tieši un acīs, esmu ļoti, ļoti emocionāla un diemžēl arī viegli ievainojama/aizskarama.
20.04.2013 20:30 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Pirmo reizi jaunavas horoskops tik precīzi pasaka par mani . Neizlēmība, kaprīzums un mūžīgs iekšējais nemiers.Perfekti atrasti kodolīgi vārdi.
20.04.2013 20:31 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Izlasīju Monro ielikto lapu - jā, diezgan precīzi. It sevišķi par komunikāciju.
20.04.2013 20:33 |
 
10 gadi
Reitings 1029
Reģ: 29.01.2009
Monro, jā, paldies!

Bet šoreiz gribu zināt ko paši cilvēki saka par sevi!

Atvainojos, ja kādu aizvainoju par tiem svariem, tāds konkrēti ir viens cilvēks.
Bet plus ir tas, ka viņš ir ļoti labestīgs. Nav skops.
20.04.2013 20:33 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nē, nē - neaizvainoji :) Es tik pasmējos. Absolūti piekrītu, ka esmu neciešama, bet nesaistu to ar horoskopu. Jo pazīstu citus Svarus un viņi nav tādi.
20.04.2013 20:35 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Tipiska strēlniece.

temperamentīgi, jautras dabas ļaudis ar spēcīgi izteiktām pašcieņas jūtām, ar personīgo ES. Jūtas ir intensīvas, bet darbība − ekspansīva.


Cīnītājs par sociālo taisnīgumu, personisko un garīgo brīvību, neatkarību un patstāvību, necieš nekādus ierobežojumus, nekādu vardarbību un piespiešanu. Tā ir liela laime, ka liktenis viņu ir padarījis par nelabojamu optimistu. Lai arī kā viņu nenodotu paša mēle, klusēt vienalga nepiespiedīsi.


Piemīt arī egoisms, pārspīlēšana.
20.04.2013 20:35 |
 
10 gadi
Reitings 1029
Reģ: 29.01.2009
plus man kā strēlniekam patīk, ja saka tieši acīs, nevis aiz muguras aprunā, bet manās acīs uķi puķi...
un man nepatīk, ka mani ierobežo, patīk justies kā brīvai kaijai. Iepazīstos ar kādu cilvēku un tad sāk ierobežot, tas cenšos no tādiem cilvēkiem tikt vaļā.
20.04.2013 20:36 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
eS arī esmu vērsis ,,,un neizlēmiga,,,nosvērta,mieriga,spītīga,gribu ceļot ,atpūsties un daudz ko jaunu redzet un piedzivot .augstu verteju uzticibu, lauļu kāpt sev uz galvas dažkārt.
20.04.2013 20:36 |
 
10 gadi
Reitings 321
Reģ: 18.12.2012
Esmu īsta Zivs. Precīzi atbilst.
20.04.2013 20:37 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Esmu Zivs, tās ieliktās lapas apraksts par 90% man neatbild.
20.04.2013 20:40 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es esmu tipisks Dvīnis. bet ne tādā labais-ļaunais nozīmē, bet vairāk, ka mans garastāvoklis, vēlmes, vajadzības mainās sekundes simtdaļā un es nekad skaidri nezinu, ko gribu, jo katram variantam man ir pa 5 apakšvariantiem :D

piekrītu šim raksturojumam :
Dvīņu zīmē dzimušie atrodas nepārtrauktā kustībā. Viņi ir aktīvi, ātri, veikli un apsviedīgi, taču tai pašā laikā pārāk nervozi, ar tieksmi krist galējībās un nepabeigt iesākto.
Dvīņi ir asprātīgi, atjautīgi, viņiem piemīt dzīva iztēle, izgudrotāja spējas. Viņi ir lieliski sarunu partneri.

Pozitīvās īpašības
Dvīņiem raksturīgs dzīvīgums, darbīgums, godīgums, labsirdība un augstsirdība.
Dvīņiem spēcīgi attīstīta intuīcija un augsts intelekts, ātra uztvere, jūtīgums, spilgta iztēle.

Negatīvās īpašības
Dvīņi bieži vien ir vieglprātīgi, virspusēji, nepastāvīgi, var būt ne pārāk uzticami. Raksturīga pārsteidzība gan darbos, gan vārdos.

Intereses, darbs, karjera
Dvīņiem ir ļoti plašs interešu loks un parasti viņiem ir spējas un talanti dažādās jomās. Dvīņiem parasti viegli padodas naudas nopelnīšana—viņi to dara it kā rotaļājoties... Taču viegli iegūtā nauda tikpat viegli arī tērējas.

Dvīņi bieži vien nodarbojas ar dažādiem finanšu darījumiem. Viņi nevar dzīvot bez piedzīvojumiem un spēles elementa.

Šo iemeslu dēļ Dvīņu materiālais stāvoklis ir ļoti mainīgs.

Ģimene, attiecības
Ar Dvīņiem ir interesanti, jo viņi nevar dzīvot bez piedzīvojumiem, taču viņu nepastāvīguma dēļ attiecības arī bieži vien ir nepastāvīgas.
20.04.2013 20:44 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ieliktais links tikai apstiprina manas domas par sevi :D

Dzīvesstils: no vienas puses vērsti uz visu reālo, praktisko, konkrēto, bet no otras −uz ideālo, intelektuālo un garīgo. Ļoti aktīvi un dinamiski, ātri, veikli un apsviedīgi, ar zelta rokām. Pārāk nervozi un nemierīgi, bieži ieslīgst galējībās un ne vienmēr pabeidz iesākto. Prāts smalks un lokans, bet ļoti sadrumstalots, sašķelts, virspusējs. Labākais palīgs ir asprātība un atjautība, fantāzija un iztēle, izgudrotāja gars un racionalizatora spējas.

Saskarsme ar Dvīņiem: jāizturas nepiespiesti, viegli, jābūt jautram, humora pilnam. Dvīņi mīl bumbu un prāta spēles.
20.04.2013 20:45 |
 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
esmu vēzis, un pēc Monro ieliktās lapas atbilst diezgan daudz kas :) . it īpašī labajās un sliktajās rakstura īpašības un pārējais arī lielā mērā atbilst. Pat izvēlētā profesija :D

Tiešām lieliska lapa ;)
20.04.2013 20:47 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
neatbild.

laboju sevi - neatbilst. :D

Vispār es iesaku vienu testu, ko man iedeva kāds Cosmietis ( :D) - https://ocean.visualdna.com/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=way1&utm_campaign=ocean#start
šis man diezgan precīzi atbilst atšķirībā no horoskopa.
20.04.2013 20:50 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Pozitīvās rakstura īpašības: neatlaidība un uzstājīgums, pacietība, savaldīgums, izturība un spēja koncentrēties uz kaut ko vienu, uzcītība un centīgums, vērīgums, godīgums un kārtīgums.

Negatīvās rakstura īpašības: stūrgalvība līdz spītīgumam, pašlepnums un iedomība, pārmērīgs jūtīgums un kaislīgums, baudkāre un nepiesātināmība, pesimisma, slinkuma un apātijas uzplūdi. Dogmatisms un pieķeršanās novecojošiem uzskatiem, ieradumiem un tradīcijām.


Vērši ir īsti dzīves reālisti, kuri visu kāro izmantot un pielietot praktiskiem mērķiem. Noliegs visu nesaprotamo vai maz saprotamo. Lai sasniegtu savus dzīves mērķus, Vērsis lieto vienkāršus, bet jau pārbaudītus un uzticamus līdzekļus. Stipri izteikts personīgais ES ar bezkompromisa subjektīvo domu atzīšanu. Pēc rakstura ir gādīgs, kautrīgs, godīgs un kārtīgs, uzmanīgs un paredzošs, visai sabiedrisks. Izvests no pacietības, naidā un niknumā var kļūt nežēlīgs. Mīl lietišķās zinātnes un mākslu, literatūru un deju, mūziku un dziedāšanu, kino un teātri, estrādi. Patīk dzīve laukos.

Sieviete ir ideāla mājsaimniece un māte, ļoti praktiska, ar reālistiskām prāta spējām un skatu uz dzīvi. Dzīvespriecīga, ļoti gādīga, uzticama partnere mīlestībā un laulībā. Meitene cenšas iziet pie stipra un vesela, lietišķa un kārtīga, jautra un laba vīra, kas ne tikai pats ir spējīgs mīlēt, bet ir cienīgs, lai to mīlētu. Tiesa, dažkārt atgādina princesi uz zirņa. Var būt gan greizsirdīga, gan pietiekami vieglprātīga, bet to, kuru iemīlējusi pa īstam, nepievils nekad. Piedot viņa vēl prot, bet aizmirst − nekad.

Cenšas iegūt visu, kas ir skaists un dārgs, jo patīk skaistas lietas un dārglietas, ziedi un apģērbi, smalka virtuve un labi vīni. Vajadzīgs mājīgs un labiekārtots mājas pavards un vērtības, ko nemaitā kodes un nesaēd rūsa. Intīmajā jomā laulātais diezgan ātri uzzina, ka nepieciešama ilgstoša bauda, aktivitāte un kaislību intensitāte, un arī viņa pati nesagādā vilšanos, ātri saprotot, kas partnerim nepieciešams. Ar fizisku darbu cenšas sevi nepārslogot, jo pārpūle un pārslodze vienkārši kaitē skaistumam. Saprot un apzinās − jo skaistāks iepakojums, jo ātrāk atradīsies pircējs.

Daudz kas neatbilst ,bet spitigums un neatlaidiba gan ir.
20.04.2013 20:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits